Porada prawna przez internet?

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
kordula
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 7:13

Porada prawna przez internet?

Post autor: kordula »

Kochani, czy myślicie, że adwokat online za darmo może pomóc tak samo skutecznie, jak opłacona wizyta ze specjalistą w cztery oczy? Dla mnie nie ma to większej różnicy, o ile uzyskam pomoc, na której mi zależy. Wydaje mi się nawet, że porada online to znacznie wygodniejsze rozwiązanie. Co sądzicie?
Yenefęr

Re: Porada prawna przez internet?

Post autor: Yenefęr »

Czasami taka porada prawna starczy a czasami będzie to niestety za mało. Ja polecam skontaktować się z kancelarią ze Szczecina - https://gajda-adwokat.pl/ Są w stanie pomóc w naprawdę wielu sprawach i warto im zaufać. To prawdziwi profesjonaliści jeśli chodzi o prowadzenie spraw
Xerxeeeśs

Re: Porada prawna przez internet?

Post autor: Xerxeeeśs »

Z mojej perspektywy to doskonałe rozwiązanie, u mnie się sprawdziło, uzyskałem należytą pomoc. Dlatego mogę wam doradzić skorzystanie z porad prawnych online, to mega wygoda i oszczędność czasu no a jeszcze w dobie pandemii taka usługa to dodatkowy atut, wiadomo. Takie porady online oferuje Kancelaria Prawna Aleksander Bolko i Adam Ostaszewski http://kpbo.pl/porady-prawne i powiem wam, że zapewniają bardzo wysoki standard obsługi.
Jaś

Re: Porada prawna przez internet?

Post autor: Jaś »

To świetna opcja, ale trzeba pamiętać że za taką poradę prawną przez internet trzeba zapłacić nie małe pieniądze. Oczywiście jeśli ma to rozwiązań nasz problem z którym się borykamy to k. Pamiętajmy jednak że w miejscu zamieszkania możemy znaleźć darmową pomoc prawną. Trzeba jedynie we własnym zakresie jej sobie poszukać.
ODPOWIEDZ