Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Joachim »

Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata? Chodzi konkretnie o rozwód. Chcę orzekać o winie żony. Bardzo chciałbym również dostać opiekę nad córką, żeby mieszkała u mnie, a nie z nią.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:51

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Aleksandra »

U mnie sprawę prowadziła pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. My nie mamy dzieci, wiec było dużo prościej, ale z tego co wiem specjalizuje się w prawie rodzinnym, więc powinna przyjąć taką sprawę.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Joachim »

No właśnie, u mnie bedzie dużo ciężej, szczególnie, że ja chce mieć pełną opiekę. A jak z kontaktem z tą panią adwokat? Sensowna jest? Idzie normalnie porozmawiac, wytłumaczyć swoja sytuację itd?
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:51

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Aleksandra »

Joachim pisze: ↑04 cze 2019, 14:59 No właśnie, u mnie bedzie dużo ciężej, szczególnie, że ja chce mieć pełną opiekę. A jak z kontaktem z tą panią adwokat? Sensowna jest? Idzie normalnie porozmawiac, wytłumaczyć swoja sytuację itd?
Tak, spokojnie :) Naprawdę równa babka z niej. Nie mówi jakimś tam prawniczym językiem czy cos, prosto wszystko tłumaczy. Nie musisz się obawiać :)
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: prawek1 »

Tez polecam Panią Monikę. U mnie prowadziła i rozwód i podział majątku i opiekę nad dziećmi podział. Generalnie wiele długich rozpraw. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli za co jestem wdzięczna Pani adwokat!
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Joachim »

A macie może do niej jakiś numer telefonu?
Awatar użytkownika
Aleksandra
Posty: 20
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:51

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Aleksandra »

Joachim pisze: ↑04 cze 2019, 20:56 A macie może do niej jakiś numer telefonu?
Tutaj znajdziesz do niej dokładne namiary: http://www.lodz-adwokat.pl/ :)
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Joachim »

Aleksandra pisze: ↑04 cze 2019, 21:22
Joachim pisze: ↑04 cze 2019, 20:56 A macie może do niej jakiś numer telefonu?
Tutaj znajdziesz do niej dokładne namiary: http://www.lodz-adwokat.pl/ :)
Dzięki wielki! Jutro zadzwonię. Mam nadzieję, że Pani adwokat znajdzie dla mnie czas i weźmie też moją sprawę.

buty komunijne dla chłopców łódź
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 26
Rejestracja: 21 mar 2019, 15:14

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Marianna »

Ja z kolei polecam Ci tę kancelarię: http://www.kancelaria-kfk.pl/ w Łodzi. Jeśli chciałbyś się skontaktować tam z kimś konkretnym to najlepiej z Panią mecenas Katarzyną Florczak-Keller. To doskonały adwokat, a przy tym osoba, która potrafi naprawdę wczuć się w sytuację swojego klienta, i co najważniejsze, na serio wsłuchuje się w ich relacje, rozumie problemy i poświęca tyle uwagi, ile potrzebuje klient! Zresztą, to nie tylko moja opinia, bo to opinia wielu moich znajomych, od których mam właśnie tę rekomendację. Skontaktuj się z kancelarią i umów się na wizytę u Pani mecenas, żeby się samemu przekonać, że to na serio doskonały profesjonalista!
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Uleńka »

Jak adwokat z Łodzi to tylko dr. Mariusz Olężałek https://mecenas-lodz.com.pl/ - jego kancelaria mieści się na ul. Sterlinga. Potrafi podejsc do sprawy z duzym zaangazowaniem i profesjonalizmem. Ostatnio pomagal w kwestiach dawnych represji dokonywanych na moim dziadku - to co sie niegdys mu przydarzalo wołało o pomstę do nieba i na szczescie - sprawiedliwosci stalo sie zadość dzieki temu adwokatowi.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:18

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Olkka »

Jeśli chodzi o radcę prawnego to ja śmiało mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego z JST z Warszawy. Doświadczony, zaangażowany a przy tym konkretny i cieszy się dobrymi opiniami.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: tojawojownik »

Z Łodzi polecam kancelarię tej osoby - mecenas Mariusz Olężałek, można liczyć na rzetelną pomoc nawet w późnych godzinach nocnych. Oprócz spraw karnych mecenas specjalizuje się w sprawach dyscyplinarnych, które dotyczą następujących zawodów: prokuratorzy, nauczyciele akademiccy, sędziowie czy policjanci. Stawki za pomoc prawną nie są wygórowane a jakość obrony jaką dostajemy jest naprawdę wysoka.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:14

Re: Łódź - poleci mi ktoś dobrego adwokata?

Post autor: Amela22 »

Olkka pisze: ↑07 sty 2020, 14:58 Jeśli chodzi o radcę prawnego to ja śmiało mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego z JST z Warszawy. Doświadczony, zaangażowany a przy tym konkretny i cieszy się dobrymi opiniami.
Ja z kolei z JST mogę polecić Pana Tomaszczyk- specjalizuje się w prawie pracy. Jest konkretny, rzetelny, z dużą wiedzą, widać że zna się na prawie i chętnie pomaga.
ODPOWIEDZ