Konsultacja prawna

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
sulislaw-90
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, 7:48

Konsultacja prawna

Post autor: sulislaw-90 »

Byliście kiedykolwiek na konsultacji prawnej? Przyznam szczerze, że mnie przydałby się zaufany radca prawny. Mówi się, że nieznajomość prawa szkodzi, dlatego wszelkie wątpliwości, które mam, chciałbym skonsultować ze specjalistą. Czy wy też tak robicie?
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Konsultacja prawna

Post autor: brado »

Nieznajomość prawa może nie tylko szkodzić, ale też nie zwalnia z jego przestrzegania. Dlatego jak dostałem wezwanie z sądu to od razu wolałem udać się do adwokata i poradzić co zrobić, jak się w ogóle ustosunkować. Trafiłem do kancelarii Węgłowski w Szczecinie, a tam do p. Barbary Węgłowskiej. Lepiej trafić nie mogłem. Pani adwokat jest osobą niezwykle profesjonalną, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Pomogła mi we wszystkim.
Żagi

Re: Konsultacja prawna

Post autor: Żagi »

Zdecydowanie w momencie gdy prowadzimy własną działalność gospodarczą to moim zdaniem raczej bez większych problemów takie konsultacje się przydają. Tak jak właśnie opisano to w artykule http://www.newholiday.pl/kiedy-warto-sk ... y-prawnego to jestem zdania, że warto jest wiedzieć kiedy warto wybrać się do doradcy prawnego.
Mizoń

Re: Konsultacja prawna

Post autor: Mizoń »

Jeśli będziecie szukali dobrego adwokata do współpracy, który będzie w stanie profesjonalnie zająć się sprawami prawnymi w Warszawie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.adwokat-laskowska.pl/ która w moim przypadku świadczyła usługi prawa karnego-gospodarczego. Pełen profesjonalizm, świetna organizacja i jednocześnie skuteczne doprowadzenie sprawy do końca. Mam nadzieję, że również Wam będą w stanie pomóc!
oliś

Re: Konsultacja prawna

Post autor: oliś »

Jeśli chcecie szybko i sprawnie uzyskać pomoc prawną, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://lexsecure.pl/pakiety . Można tam bowiem wykupić pakiety opieki prawnej, które bardzo fajnie się sprawdzają. W skład każdego z pakietów wchodzi wiele usług. myślę, że warto stawiać na sprawdzone i niedrogie rozwiązania, aby przede wszystkim uzyskać szybko profesjonalną pomoc.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Konsultacja prawna

Post autor: otylia »

Byłam na konsultacji prawnej kilka razy już. Jak się prowadzi biznes to zdarzają się sytuacje kiedy samodzielnie nie da się wszystkiego rozwiązać, wiedzieć. A i w życiu prywatnym zdarzają się sytuacje kiedy wsparcie prawnika jest niezbędne. Ja polecam w Krakowie kancelarię Centrum Prawa Stanicka . Zajmują się sprawami z zakresu wielu dziedzin prawa, zarówno dla klientów indywidualnych i dla firm. Profesjonalnie, rzeczowo, w rozsądnej cenie.
Yenefęr

Re: Konsultacja prawna

Post autor: Yenefęr »

Ja się bardzo długo naszukałam dobrej kancelarii jak miałam problemy. Ale udalo się ostatecznie w Szczecinie trafić mi na Pana Michała Gajdę https://gajda-adwokat.pl/ Bardzo dobry adwokat, naprawdę angażuje się w sprawy i dąży do jak najlepszego rozwiązania. Bardzo mi pomogl
ODPOWIEDZ