Jaki radca?

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
dorosława-89
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 8:06

Jaki radca?

Post autor: dorosława-89 »

Cześć. Polecilibyście mi sprawdzonego przez was radcę prawnego? Co prawda zainteresowała mnie jednak kancelaria prawna Łódź, ale zawsze wolę zapoznać się z kilkoma ofertami i opiniami, żeby mieć większe pole wyboru. Doradzicie mi coś?
Łucja_6

Re: Jaki radca?

Post autor: Łucja_6 »

Ja mogę polecić radcę prawnego Magdalenę Rząp z Działdowa https://www.radcaprawny-dzialdowo.pl/za ... negocjacje Konsultowałam się z nią już w kilku kompletnie odmiennych sprawach i zawsze ceniłam ją za dokładność i wnikliwość. Jeśli szukasz naprawdę sumiennej osoby, która dobrze poprowadzi Twoją sprawę to zgłoś się do niej, a na pewno będziesz usatysfakcjonowana jakością usług.
Kiłek

Re: Jaki radca?

Post autor: Kiłek »

Ja ostatnio szukałem dobrego radcy w Chorzowie. Znajomy mi polecił
biuro radcy Grzegorza Pelca w Chorzowie przy ul. Wolności 14/4B http://www.radca-chorzów.pl/grzegorz-pelc-radca-prawny/ Pan Grzegorz to kompetentny i życzliwy człowiek, który nie szczędzi czasu petentom. Udzielił mi dokładnych odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i wskazał dalsze postępowanie.
Władik

Re: Jaki radca?

Post autor: Władik »

Ja jestem z Lublina i tutaj szukałem pomocy radcy. Polecono mi w kwestii radcostwa kancelarię Radców Prawnych Puciłowski & Zmysłowski http://www.radcaprawny-lublin.pl/o-kancelarii . Dobry radca prawny powinien mieć wiedzę i z pewnością doświadczenie, a tu z pewnością możecie liczyć na jedno i drugie. Jednak nie tylko to zasługuje na uznanie. Ważne jest odpowiednie podejście do klienta. Pełen profesjonalizm, rzetelność i życzliwa obsługa.
Kielpin

Re: Jaki radca?

Post autor: Kielpin »

Hej. A ja mam sporo różnych doświadczeń z prawnikami i wiem, że warto się rozpatrzeć zanim zdecydujesz się na usługi. Niektórzy to są prawnikami wyłącznie z nazwy. To, co mogę wam śmiało polecić w Koszalinie, bo tu mieszkam to Kancelaria Radców Prawnych Piotra Malinowskiego i Michała Stępnia przy ulicy Zwycięstwa 42 lok. 202 https://www.kancelariaradcowms.pl/kontakt Można u nich naprawdę zasięgnąć rzetelnej porady z różnych gałęzi prawa. Pozdrawiam.
pawełgzymski

Re: Jaki radca?

Post autor: pawełgzymski »

A w jakim zakresie radca? Jeśli chodzi o mój spór z dyrektorem szkoły to znalazłem specjalistów w kancelarii Słoneczna którzy znają się na prawie oświaty jak mało kto w branży prawniczej. Kancelaria stanęła po stronie nauczycieli i doprowadzili do wygrania sprawy z nieuczciwą dyrekcją szkoły. Dziękuję bardzo za pomoc prawną w tym zakresie. Profesjonalna kancelaria.

Kancelaria Adwokacka Słoneczna Radom Kancelaria Adwokacka Słoneczna Radom Kancelaria Adwokacka Słoneczna Radom
Tamara

Re: Jaki radca?

Post autor: Tamara »

Bardzo dobrym radcą prawnym, który specjalizuje się m.in. w prawie leśnym i łowieckim jest pani Magdalena Adamczewska https://www.adamczewska.com.pl/. Zajmuje się pomocą prawną jednostką administracyjnym Lasów Państwowych, ale także pomaga właścicielom lasów prywatnych. Jest ona bardzo profesjonalna, zaangażowana, ma wiedze i doświadczenie oraz fajne, empatyczne podejście do klienta. Jej kancelaria znajduje się w Szamotułach, ale przyjmuje zlecenia z całego kraju.
ODPOWIEDZ