jaka kancelaria adwokacka?

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
miłorad_96
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2022, 7:07

jaka kancelaria adwokacka?

Post autor: miłorad_96 »

Korzystaliście kiedyś z pomocy jakiejś kancelarii adwokackiej w Łodzi? Ja zastanawiam się, gdzie dokładnie powinienem się wybrać, ale propozycji jest całkiem sporo. Na pewno pod uwagę biorę kancelarię Adriana Króla, bo ma sporo dobrych opinii i to też wśród moich znajomych. Też konsultowaliście się ze wspomnianym mecenasem? Jak oceniacie usługę? Dajcie znać
Awatar użytkownika
gizela98
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2022, 10:02

Re: jaka kancelaria adwokacka?

Post autor: gizela98 »

Jakiś czas temu akurat potrzebowałam konsultacji w zakresie prawa rodzinnego i tak też trafiłam na mecenasa Króla, którego też zresztą polecała mi dobra znajoma. Cóż mogę powiedzieć? Absolutnie się nie zawiodłam, a nawet otrzymałam jeszcze większą pomoc niż ta której się spodziewałam. Brakuje takich adwokatów, którzy zawsze stawiają dobro klienta na pierwszym miejscu :)
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 180
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: jaka kancelaria adwokacka?

Post autor: kwiatushek03 »

Wiesz co, na stronie https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ znajdziesz ofertę kancelarii Aberlinus, gdzie Polski Adwokat w Niemczech zapewnia profesjonalną pomoc prawną. Specjalizują się oni w postępowaniach karnych, oferując wsparcie na każdym etapie procesu. Dzięki ich doświadczeniu masz pewność skutecznej reprezentacji.
ODPOWIEDZ