Doradztwo w zakresie prawa spółek

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
Antonina_89
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:01

Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: Antonina_89 »

Szukam kancelarii do stałej współpracy, która specjalizuje się w prawie spółek. Przymierzam się do otwarcia oddziału spółki zagranicznej w Polsce. Proszę o rekomendacje.
Awatar użytkownika
Juliusz1974
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2019, 20:17

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: Juliusz1974 »

Słyszałaś o Kancelarii Grabowski i Wspólnicy? Korzystając z ich usług możesz być spokojna o przebieg wszelkich procesów. Decydując się na nich możesz być spokojna o losy swojej firmy.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: otylia »

Prowadząc firmę warto zastanowić się kiedy i na jakich zasadach chcemy skorzystać ze wsparcia specjalistów i jak taki konsulting można zorganizować. Zobaczcie na https://www.oto-praca.pl/obejmowac-kons ... oradczych/ tu dokładnie wyjaśnili jakie usługi może obejmować konsulting firm doradczych. Wykorzystując wiedzę specjalistów zewnętrznych można znacznie polepszyć procesy przedsiębiorstwa.
TomaszŻuk

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: TomaszŻuk »

W tej sprawie doradzić na pewno będzie w stanie https://www.skilex.com.pl/prawo-gospodarcze/. Zdecydowanie polecam - świetny fachowiec, radca prawny z doświadczeniem, który zna się na rzeczy. Współpracuję z nim od jakiegoś czasu i jestem z tej kooperacji bardzo zadowolony.
helką

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: helką »

Zdecydowanie też pomyślałabym o kimś sprawdzonym jak Kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. W tej kwestii to chyba najbardziej odpowiada obu stronom. Ty nie musisz znać się na zakresach prawa, lepiej takie sprawy powierzyć komuś znajomemu, komuś kto z doświadczenia wie jak tutaj coś zorganizować.
rótynowy

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: rótynowy »

Takiego wsparcia udzieliła mi kancelaria adwokacka Witkowski https://witkowski-partnerzy.pl/ , zajmująca się także prawem handlowym. A to wszystko po to, aby nie popełnić głupich błędów i nie podejść do tematu w sposób zbyt pochopny. Skorzystanie z tych usług okazało się zwyczajnie rozsądne.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: panalkra »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/malowa ... -elewacji/
Kaźmirz

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: Kaźmirz »

Faktycznie ja również takiego wsparcia prawnopodatkowego szukałem i tym bardziej, że mi zależało tak naprawdę na założeniu spółki za granicami kraju i dokładniej w Estonii. na całe szczęście jak się okazało to właśnie firma http://www.thompsonstein.com/ zajmuje się takimi realizacjami i ja mogę każdemu ich polecić.
Kołacz

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: Kołacz »

Na pewno samo doradztwo jest niezwykle potrzebne tym bardziej, że przecież temat spółek jest czymś niezwykle istotnym. Muszę przyznać, że ja również całkiem niedawno zdecydowałem się właśnie na założenie własnej firmy i również wybrałem spółkę. Tym bardziej, że przecież po przeczytaniu artykułu https://biznes-time.pl/zalozenie-spolki ... -pamietac/ bardzo dokładnie tam zostało opisane co warto jest wiedzieć o spółkach. Myślę, że ta wiedza jest niezwykle ważna.
zmiś456

Re: Doradztwo w zakresie prawa spółek

Post autor: zmiś456 »

Kołacz pisze: ↑07 lis 2021, 20:50 Na pewno samo doradztwo jest niezwykle potrzebne tym bardziej, że przecież temat spółek jest czymś niezwykle istotnym. Muszę przyznać, że ja również całkiem niedawno zdecydowałem się właśnie na założenie własnej firmy i również wybrałem spółkę. Tym bardziej, że przecież po przeczytaniu artykułu ............ bardzo dokładnie tam zostało opisane co warto jest wiedzieć o spółkach. Myślę, że ta wiedza jest niezwykle ważna.
Często sprawdzam właśnie takie artykuły

argon gazowy sprężony spawalniczy cena
ODPOWIEDZ