Dobry adwokat Łódź

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
Świetlana84
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 11:40

Dobry adwokat Łódź

Post autor: Świetlana84 »

Cześć, potrzebuję profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa cywilnego. Znalazłam ofertę kroladwokat.pl - czy ktoś z was korzystał z usług tej kancelarii?
Awatar użytkownika
Miłogost84
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:30

Re: Dobry adwokat Łódź

Post autor: Miłogost84 »

Bardzo polecam tę kancelarię. Pan Adrian Król pomógł mi wywalczyć alimenty, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. To bardzo zaangażowany człowiek z indywidualnym podejściem do każdego klienta :)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:18

Re: Dobry adwokat Łódź

Post autor: Olkka »

Wszystko zależy od dziedziny w jakiej potrzebujesz pomocy. Ale ja ze swojej strony moge polecić kancelarię JST z Warszawy. chętnie konsultują choćby przez skypa więc odległość to nie problem. Ja już kilka razy korzystałam tam z pomocy Pana Tomaszczyk i zawsze byłam zadowolona.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Dobry adwokat Łódź

Post autor: majsterekmaly »

W Łodzi bardzo dobre opinie ma mecenas Mariusz Olężałek, można śmiało zgłaszać się do niego ze sprawami karnymi. Zawsze spotkamy się tam z rzetelną i fachową pomocą, kancelaria ma numer czynny całą dobę, dzięki temu mogą osobiście pomóc nawet w bardzo dziwnych godzinach nocnych. W przypadku areszt czy zatrzymania również bardzo skutecznie ratują z opresji.
Awatar użytkownika
lotyka
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:47

Re: Dobry adwokat Łódź

Post autor: lotyka »

Moja sprawe rozwodowa to Łukasz Wegłowski prowadzil, w Szczecinie, bo tam wczesniej z mezem mieszkalam. Naprawde dzieki niemu odbylo sie to bezbolesnie i szybko i z takimi efektami jakich oczekiwalam.
Zofia

Re: Dobry adwokat Łódź

Post autor: Zofia »

Ja polecam adwokata Macieja Organiściaka - wybitny specjalista od spraw cywilnych i rodzinnych. Korzystałam z usług kilku mecenasów w Łodzi i ten przypadł mi najbardziej do gustu i ma bardzo konkurencyjne stawki. Wcześniej szukałam sporo opinii na forach i w rankingach i mecneas Organiściak jest jednym z lepiej ocenianych. Mi pomagał w rozwodzie i sprawa przebiegła dla mnie bardzo pomyślnie, a w dodatku bez mojego większego udziału. Wszystko załatwił za mnie pan adwokat, więc zrobione tak jak to powinno być.
Asiek78

Re: Dobry adwokat Łódź

Post autor: Asiek78 »

Korzystałam ostatnio z usług adwokata Jarosława Szkudlarka i jestem bardzo zadowolona z jakości i wyniku sprawy. Bardzo profesjonalna kancelaria, a sam mecenas zawsze na sprawie był przygotowany. Szczerze polecam moja sprawa dotyczyła podziału majtku z ustaleniem nakładów i udziałów oraz rozliczenia firmy męża, a wcześniej rozwód z winy męża, oczywiście z ustaleniem alimentów na mnie i dzieci.
W obu sprawach adwokat Jarosław Szkudlarek sprawdził się na 100%. :D Joanna B
dagmara40

Re: Dobry adwokat Łódź

Post autor: dagmara40 »

Wszystko zależy od tego do jakiej sprawy. Jak do sprawy karnej to mogę polecić Pana Mariusza Olężałka bo jest naprawdę zaangażowany w sprawę i daje z siebie wszystko
ODPOWIEDZ