Zadbaj o jakość powietrza

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
trąba00

Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: trąba00 »

Ważna jest jakość powietrza w pokoju w którym spędzamy dużo czasu. O dobrą jakość powietrza zadbasz kupując dyfuzor do olejków eterycznych. Na stronie Oddychaj Swobodnie znajdziesz wiele urządzeń i innych produktów które zadbają o powietrze którym oddychasz najlepiej jak się tylko da. Na blogu znajdziesz wszelkiego rodzaju wpisy rozjaśniające pojęcia czystego i zdrowego powietrza jakie powinno znajdować się w twoim pomieszczeniu.
ginamó

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: ginamó »

Dbam o jakość powietrza, z tej okazji postanowiłem o zainwestowaniu w polskie oczyszczacze powietrza zaproponowane przez https://airclinic.pl/pl/c/Oczyszczacze-powietrza/21 . Jestem zachwycony taką jakością! Rozmiar urządzenia dobraliśmy idealnie pod wielkość samego wnętrza, było to trafionym pomysłem. W takich warunkach chce się działać!
Kaśka08

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: Kaśka08 »

Potrzebuje filtry powietrza przemysłowe. Czy możecie polecić sprawdzone firmy z tej branży? Zależy mi na produktach wysokiej jakości. Ostatnio wyszukałam w Internecie Zakład Doświadczalny Produkcji Węgli Aktywnych. Więcej na stronie http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtrac ... y-weglowe/
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: Marek78 »

Czy ktoś z was posiada oczyszczacz powietrza? Tez uznaliście, że warto inwestować w tego typu sprzęty dla dobra swojego zdrowia ? Ja również bardzo polecam przy okazji zakupić nawilżacz powietrza który również ułatwi oddychanie, a już szczególnie będzie uzdrowieniem dla alergików. Takowe sprzęty możecie nabyć na stronie https://zdrovi.pl/
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: panalkra »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://idealnepowietrze.pl/k/ideal-filtry/
Awatar użytkownika
Adrianna-74
Posty: 14
Rejestracja: 12 gru 2019, 14:55

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: Adrianna-74 »

Dbam o jakość powietrze dzięki ekologicznym rozwiązaniom. Mamy pompę ciepła i panele fotowoltaiczne. Prąd produkujemy sami - ekologicznie. Dla mnie to było jasne, żeby własnie takie rozwiązania wykorzystać. Ekologia dla mnie jest ważna.
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 180
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: kwiatushek03 »

Jeśli jesteście przedsiębiorstwem zajmującym się emisją gazów i poszukujecie nowoczesnych narzędzi do ich pomiarów, to zachęcam do odwiedzenia tego linku: https://chochlikdrukarski.com.pl/przyrz ... zwiazania/ . Znajdziecie tam fascynujące informacje dotyczące nowatorskich rozwiązań w zakresie pomiarów emisji gazów.
abus

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: abus »

Jeśli mówimy o ekologii, to czy zdajesz sobie sprawę, że każda firma musi zgłosić emisje gazów i cieczy, które przedostają się do środowiska? Ignorowanie tego obowiązku może prowadzić do surowych kar. Zachęcam do odwiedzenia strony https://www.ekomeritum.pl/zgloszenie-em ... powietrza/, gdzie znajdziesz wiele cennych informacji na ten temat.
gaja

Re: Zadbaj o jakość powietrza

Post autor: gaja »

A w jaki sposób w ogóle angażujecie się w walkę o czyste powietrze? Co robicie dla siebie, rodziny? Czy korzystacie też z narzędzi https://airly.org/pl/ do prowadzenia kontroli jakości powietrza w czasie rzeczywistym? Myślę, że warto skorzystać z tej opcji, ponieważ w ten sposób będziecie mogli jeszcze bardziej reagować.
ODPOWIEDZ