sprzedaż wyrobów ze stali

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
agnieszka43
Posty: 31
Rejestracja: 30 cze 2020, 12:59

sprzedaż wyrobów ze stali

Post autor: agnieszka43 »

Może to szalony pomysł, ale postanowiłam zajmować się sprzedażą wyrobów hutniczych i metalowych. Jak do tej pory moja styczność z takim tematem jak chociażby stal nierdzewna była znikoma :D. Jednakże szybko się uczę i już nie raz sobie poradziłam w takich sytuacjach, więc tym razem też mi się uda. Wychodzę z założenia, że warto próbować nowych rzeczy i uczyć. Też jesteście tego zdania?
Misiuń

Re: sprzedaż wyrobów ze stali

Post autor: Misiuń »

Oczywiście, że tak, rozwój i nauka są wskazane w każdym wieku. Tutaj masz katalog z firmami z branży metalurgicznej https://www.metalopedia.pl . Myślę, że spokojnie znajdziesz tutaj jakąś inspiracje dla twojego biznesu, bądź pomoc. Trzymam kciuki za Ciebie i trać zapału. Pozdrawiam.
szń

Re: sprzedaż wyrobów ze stali

Post autor: szń »

No konkurencja jest dość duża, ale to tez oznacza, że możesz podpatrzeć, jak pracują inne firmy i udoskonalić swój biznes. My mamy swojego sprawdzonego dostawcę stali, jest to firma zajmujące się jej obróbką, itp. MTM STAL https://www.mtmstal.pl/oferta/prety-stalowe z Tarnowskich Gór. Jeżeli macie do kogoś aspirować, to właśnie do nich, To świetni specjaliści, znają się na wykonywanej pracy, przywiązują uwagę do szczegółów, są rzetelni i mają korzystne ceny, polecam.
erykow

Re: sprzedaż wyrobów ze stali

Post autor: erykow »

Ja często kupuję różne materiały ze stali wprost od polskiego producenta, bo są wysokiej jakości-mega wytrzymałe, oraz w bardzo dobrych cenach. Firma zwie się ANOX PHU z Koszalina https://anox.com.pl/oferta/ Zajmuje się projektowaniem pod klienta, produkcją i dystrybucją artykułów żeglarskich, kształtek, armatury nierdzewnej, a nawet artykułów do gastronomi. W każdym razie są to bezpieczne produkty. Od lat u nich robię zakupy i mnie nigdy nie zawiedli.
ODPOWIEDZ