Piece przemysłowe i laboratoryjne

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
przemysl97
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2020, 21:14

Piece przemysłowe i laboratoryjne

Post autor: przemysl97 »

Witam serdecznie. Jeśli prowadzicie zakład obróbki cieplnej metali bądź wykorzystujecie piece w laboratorium, to polecam zwrócić uwagę na ofertę firmy obrobkacieplna.com. To sprawdzony dostawca bardzo solidnych urządzeń, które są praktycznie bezawaryjne, proste w obsłudze i niesamowicie wydajne. Miałem okazję pracować na tym sprzęcie, więc wiem, na co go stać ;)
Awatar użytkownika
Karinka09
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:25

Re: Piece przemysłowe i laboratoryjne

Post autor: Karinka09 »

Każde laboratorium wymaga niezbędnego sprzętu oraz akcesoriów. Muszą one być odpowiedniej jakości i klasy. Solidny sprzęt znajdziecie tutaj - https://danlab.pl/nasze-produkty/oczysz ... tor-miris/ Sprzęt jest z wyższej półki i na pewno będzie stanowił wartościowe wyposażenie laboratorium.
:)
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 158
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Piece przemysłowe i laboratoryjne

Post autor: suzzi »

Na pewno wam będzie potrzebne również miejsce, gdzie wasze wyroby będą przechowywane. Jeżeli prowadzicie firmę przemysłową spożywczą, to tutaj https://sietnik.pl/ warto rozglądnąć się za komorami chłodzącymi.
Awatar użytkownika
lavendowe
Posty: 28
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:58

Re: Piece przemysłowe i laboratoryjne

Post autor: lavendowe »

To co w laboratorium również przyda się na pewno to odpowiednio zaprojektowane krzesła laboratoryjne - https://renggli.pl/pl/oferta/krzesla-la ... oratoryjne Taki krzesła są tak zbudowane, żeby podczas pracy nie bolały plecy, nawet podczas wykonywania długotrwałych analiz. Do tego są również praktyczne i wygodne.
lepiej późno niż wcale
ODPOWIEDZ