naturalpoland.pl - opinie

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
Gniewomira
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 15:00

naturalpoland.pl - opinie

Post autor: Gniewomira »

Dobry wieczór. Pracuję w niewielkiej, właściwie to można powiedzieć, że rodzinnej firmie i zajmujemy się przede wszystkim produkcją naturalnych kosmetyków, z dobrym składem, rodzinną recepturą. Używamy tylko dobrej jakości, sprawdzonych surowców i planujemy nieco rozszerzyć naszą ofertę. Czy macie jakieś opinie na temat firmy https://naturalpoland.pl? planujemy zamówić od nich surowce:)
Awatar użytkownika
lucyna64
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2022, 12:05

Re: naturalpoland.pl - opinie

Post autor: lucyna64 »

Możesz u nich zamówić bez obaw. Firma jak najbardziej godna polecenia, z doświadczeniem w tym temacie na rynku. Zajmują się importem surowców właściwie z całego świata, więc na pewno znajdziesz u nich wszystko to, czego potrzebujecie. Warto tutaj dodać, że mają też surowce do produkcji suplementów diety, ale Ciebie interesuje produkcja kosmetyków:) polecam.
Awatar użytkownika
Świętopełk94
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 13:38

Re: naturalpoland.pl - opinie

Post autor: Świętopełk94 »

Ton jest naprawdę świetna firma, jeśli mogę podzielić się swoją opinią, to naprawdę chętnie to zrobię. Kupuję u nich różnego rodzaju półprodukty do tworzenia kosmetyków naturalnych. Z wykształcenia jestem chemikiem, więc nie ukrywam, że trochę się na tym znam i bardzo lubię sama "mieszać kremy". Ostatnio zamówiłam oleje kosmetyczne, kilka rodzajów. Polecam.
Awatar użytkownika
Eligiusz_81
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 15:55

Re: naturalpoland.pl - opinie

Post autor: Eligiusz_81 »

Świetna firma, co ważne, mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o produkty (półprodukty) do tworzenia kosmetyków, ale też półprodukty dla przemysłu farmaceutycznego, do produkcji suplementów diety. Natomiast ja kupuję te "kosmetyczne". Ostatnio olej z nasion marchwi, moja skóra zdecydowanie potrzebuje odżywienia i poprawy kolorytu. Mają świetne ceny.
ODPOWIEDZ