Najlepsza ochrona dla firmy

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
augustyn
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2020, 10:09

Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: augustyn »

Cześć wszystkim. Jak sądzicie, która agencja ochrony w Warszawie jest najlepsza? Ja z jedną z firm współpracuję już kilka lat i nigdy mnie nie zawiedli, więc miałem szczęście, kiedy na nich trafiłem. Wam też się to udało? Może i ofert takich agencji nie brakuje, ale moim zdaniem trudno jest znaleźć kogoś, komu faktycznie warto zaufać.
ginamó

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: ginamó »

Na czas poważnego eventu, który miał się odbyć na świezym powietrzu, należało zamówić sprawdzoną i polecaną ochronę fizyczną. Postawiliśmy na agencję https://www.vikingsecurity.pl/oferta.html ktora przez okres trwania wydarzenia w pełni nadzorowała i koordynowała przebieg wydarzenia. Nie doszło do żadnego incydentu!
careń

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: careń »

Mamy monitoring CCTV, oraz ochronę fizyczną, którą od lat zajmuje się u nas agencja ochrony OCHRONA-GOT https://ochrona-got.pl/oferta z Warszawy. Ich pracownicy znają się na tym, co robią, wszystkie systemy zabezpieczeń od nich działają niezawodnie, są skuteczne, o czym już zdołaliśmy się przekonać. Ich usługi są w a=korzystnych cenach. Jest to agencja ochrony godna polecenia, z łatwością można się z nimi dogadać.
TereńaKochańska

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: TereńaKochańska »

Jeśli chcecie, żeby każdy w biurze czuł się bezpieczny radziłbym przede wszystkim zaiwestować w drzwi przeciwpożarowe, które można znaleźć na stronie https://4ti.com.pl/kategoria-produktu/d ... ipozarowe/. W mojej firmie stoją już od kilku lat, mój kolega dawał mi informacje, ze kiedys uchronilo jego pracownika od ciezkich poparzeń, także warto się tym zainteresować.
rekiń23

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: rekiń23 »

Moja firma korzysta z usług firmy http://gabor-security.pl/oferta/ochrona - i jesteśmy bardzo zadowoleni! Mają ogromne doświadczenie jeśli chodzi o ochronę mienia, dlatego też zdecydowaliśmy się na nich. I absolutnie nie żałujemy! Działają bardzo profesjonalnie - na początku każdej współpracy przygotowują ocenę zagrożeń, jakie potencjalnie mogą wystąpić na obiekcie, który będzie ochraniany, a dodatkowo także przygotowują szczegółowy plan ochrony.
rótek

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: rótek »

Pojazdy firmowe polecam zabezpieczyć w systemy trackujące. Zamówiliśmy takie urządzenia od https://gannet.pl/produkty/ i raz pozwolily nam na namierzenie skradzionego pojazdu! Perfekcyjna inwestycja, musze przyznac. Zyskalem na tym za wszystkie czasy.
sonń

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: sonń »

My mamy przede wszystkim system alarmowy, który dobrze się sprawdza. Mamy także ochroniarzy, ale ochroniarzy mamy własnych, podobnie jak system monitoringu. Urządzenia alarmowe kupiliśmy z firmy Ropam Elektronik https://ropam.com.pl/cennik/ z Myślenic. Ich oferta jest szeroka, dodatkowo oferują pomoc techniczną, z której chętnie korzystamy. Jest to rzetelna firma, hak najbardziej godna polecenia.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: kolka »

Z tego co wiem, to wiele firm ceni sobie OMEGA SECURITY. Sama zamierzam podpisać z nimi umowę, bo zależy mi na profesjonalistach w swoim fachu. Nie dość, że mają wyszkolonych pracowników, to świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przekonajcie się sami.
żem

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: żem »

Nam ochronę zapewnia Agencja Ochrony Glok https://www.ochronaglok.pl/oferta/monitoring-wizyjny z Warszawy. Od nich mamy między innymi monitoring wizyjny, czyli dozorowanie naszej firmy poprzez nowoczesny system telewizji przemysłowej. To w połączeniu z ochroną fizyczna także od tej firmy sprawia, że jesteśmy odpowiednio chronieni i zabezpieczeni. Cenowo taki układ nam się opłaca, jesteśmy z niego w pełni zadowoleni, polecam.
Michał J.

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: Michał J. »

Zgadzam się w stu procentach, że monitoring to idealny sposób na ochronę dla firmy. Korzyści z montażu systemu monitoringu są ogromne w porównaniu do kosztów. Oferta firmy, która wykonuje takie instalacje na terenie Krakowa znajduje się na stronie internetowej https://kraksatmedia.com.pl/monitoring/.
Kwiaśniak

Re: Najlepsza ochrona dla firmy

Post autor: Kwiaśniak »

Moja firma współpracuje z firmą ochroniarską https://magnumochrona.pl/uslugi/konwojo ... enieznych/ Nie tylko nas ochrania jako obiekt ale również z tej firmy posiadamy konwój wartości pieniężnych . Przewóz wartości pieniężnych odbywa się zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, pod okiem wykwalifikowanych pracowników. Współpraca między naszymi firmami bardzo się układa.
ODPOWIEDZ