Monitoring

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Ałka

Monitoring

Post autor: Ałka »

Możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę, może akurat współpracujecie z taką w Warszawie lub okolicach - która zajmuje się takimi usługami jak monitoring? Zależy mi na tym, żeby była to rzetelna firma ochroniarska bo niestety na kilku do tej pory się zawiodła, nie byłam zadowolona ze współpracy.
być

Re: Monitoring

Post autor: być »

My korzystamy z monitoringu, ale niestety nie od firmy z Warszawy, u nas wszystkim zajęli się specjaliści z firmy BT technic https://esystemyzabezpieczen.pl/oferta/ ... bezpieczen z Piotrkowa Trybunalskiego. Oni rzetelnie i kompleksowo podeszli do zlecenia, wszystko z nami ustalili i przeszli do montażu urządzeń. Pracowali sprawnie, widać było, że są doświadczeni. Monitoring działa bez najmniejszego problemu, polecam.
nidnń

Re: Monitoring

Post autor: nidnń »

Z Warszawy to nie bardzo, my kupiliśmy wszystkie potrzebne nam urządzenia do monitoringu CCTV i zabezpieczeń z firmy zabezpieczeń mienia - ALERTUS https://www.alertus.pl/monitoring-cctv z Cieszyna. Ich oferta jest bardzo szeroka i kompleksowa, sami pomogli nam w wyborze odpowiednich urządzeń, skorzystaliśmy z ich profesjonalnego doradztwa. Ceny mają atrakcyjne, wyszliśmy na skorzystaniu z ich usług bardzo dobrze, polecam.
Bronisław

Re: Monitoring

Post autor: Bronisław »

Ja korzystam do ochrony mojej firmy monitoringu CCTV i alarmu. Zakładała mi to firma KEYSYS https://www.keysys.pl/cctv-i-alarmy/ Jestem zadowolony, bo usługa montażu i opłata za sprzęt była niska. Nic mnie nie zawiodło. Jakość obrazu z kamer jest fantastyczna nawet po nocy, a alarmy działają prawidłowo. Polecam
Kiśkier

Re: Monitoring

Post autor: Kiśkier »

U nas ostatnio w firmie pojawił się problem z systemem monitoringu i trzeba było wezwać fachowców. Jako że wcześniej już korzystaliśmy z usług firmy AKINT i byliśmy zadowoleni, to po raz kolejny postawiliśmy na współpracę z nimi. Zajmują się między innymi serwisem i przeglądami systemów CCTV i SKD https://akint.pl/oferta/obsluga-technic ... -cctv-skd/ To dobrzy fachowcy, którzy momentalnie wyłapują przyczynę awarii i potrafią w mgnieniu oka przywrócić wszystko do ładu i składu.
redemption

Re: Monitoring

Post autor: redemption »

Nad instalacją monitoringu nie ma co się zastanawiać. Strzeżonego, Pan Bóg strzeże. Lepiej wydać kasę na wysokiej jakości kamery niż później płakać nad rozlanym mlekiem. Ja mam w swojej agencją celnej i nie raz dzięki temu złapałem kierowców co mi śmieci albo inne nieciekawe rzeczy wyrzucali pod budynkiem. Jeden to nawet szyby powybijał. Była taśma i się go złapało natychmiast. Zdecydowanie więc polecam monitoring od firmy TSK - TELEINFORMATYCZNE SYSTEMY KOMPUTEROWE z Wrocławia. Obraz jest żyleta nawet w noc listopadową i nie ma problemów z całym system. Kamery nagrywają płynnie 24/7, a za całą usługę, kupno z montażem zapłaciłem zdecydowanie mniej, niż chciała konkurencja. Pozostawiam do niej link: https://www.tsk.wroclaw.pl/oferta/monitoring-wizyjny Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ