Kancelaria prawna w Łodzi

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
Nela-86
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020, 2:33

Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: Nela-86 »

Hej, gdybyście potrzebowali dobrego adwokata z Łodzi do serdecznie polecam kroladwokat.pl. To przede wszystkim znający się na rzeczy i bardzo doświadczeni ludzie, którzy pomogą wam zmierzyć się z wieloma różnymi problemami :) Mieliście okazję skorzystać z pomocy tej kancelarii? Co możecie o nich powiedzieć?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 34
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:39

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: zenka »

Moge polecić mec. Cejrowskiego - Trójmiasto ale wiele spraw przecież daje się załatwić przez internet.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2020, 15:49

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: maksik »

Najlepszym sposobem jest szukanie w wyszukiwarce internetowej. Po wpisaniu prawnik Łódź jest bardzo dużo wyników, między innymi np. https://kancelaria-kfk.pl/ jednak ciekawym rozwiązaniem jest również zapytanie znajomych, na pewno coś nam polecą.
Kubuś

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: Kubuś »

Ja mogę polecić z Warszawy kancelarię JST. My akurat jako firma współpracujemy tam z Panem Tomaszczyk i moge polecić go z czystym sumieniem. Konkretny, rzetelny i zaangażowany. Sporo spraw można z nim skonsultować online a to bardzo wygodne.

wykończenie schodów betonowych zewnętrznych
Jacuś

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: Jacuś »

Pana Tomaszczyk również znam i śmiało mogę polecić! Pełen profesjonalizm, konkretne podejście i zaangażowanie.
ODPOWIEDZ