Jaka firma ochroniarska z Warszawy?

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
Halszka-84
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2020, 6:57

Jaka firma ochroniarska z Warszawy?

Post autor: Halszka-84 »

Cześć, jaką możecie polecić mi firmę ochroniarską z Warszawy lub okolic? Chcę nawiązać współpracę z profesjonalistami w zakresie ochrony fizycznej mojej firmy.
Awatar użytkownika
Apollina
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2020, 14:07

Re: Jaka firma ochroniarska z Warszawy?

Post autor: Apollina »

Moje biuro chroni saippsecurity.pl. Zainstalowali nam też monitoring. Cóż mogę o nich powiedzieć? Są bardzo profesjonalni, doskonale przeszkoleni i dobrze wiedzą, jak zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Nic tylko polecać :)
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Jaka firma ochroniarska z Warszawy?

Post autor: majsterekmaly »

Firma ochroniarska to nie wszystko, warto również skorzystać i zaprojektować system monitorowania alarmów, to kompleksowe rozwiązanie chmurowe monitoringu wizyjnego, kontroli obchodów oraz alarmów z siedziby naszej firmy. Ochrona mienia oraz ludzi to misja firmy DMSI z Warszawy. Systemy projektowane są oczywiście dla każdego z klientów indywidualnie, w pakiecie możemy otrzymać również obsługę i szkolenia.
Awatar użytkownika
Artur40
Posty: 6
Rejestracja: 05 gru 2019, 1:01

Re: Jaka firma ochroniarska z Warszawy?

Post autor: Artur40 »

Ja mogę polecić, ale z Lublina. Firma Ochrona24 i ich ochrona osobista vip stoją na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem warto skorzystać z ich oferty. Wszystkie informacje można znaleźć tutaj http://ochrona24.com.pl/
ODPOWIEDZ