Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
mamuśka17

Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: mamuśka17 »

Chcemy zacząć planować nasz ślub, jednak chcemy wybrać miejsce magiczne. Obecnie wiele miejsc się zamknęło i nie bardzo wiemy co wybrać. Na https://zacisze.gda.pl/imprezy-okolicznosciowe/ jest dostępna oferta restauracji Zacisze w Gdańsku. Wiele dobrego o nich czytałam. Wiem, że mają możliwość organizacji wesela w plenerze. Czy warto to miejsce brać pod uwagę?
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: brado »

Pytanie gdzie zorganizować swoje wesele to jedno z pierwszych jakie pada. Jeśli już jest wybrane to można myśleć o kolejnych kwestiach. Wesele nie może się odbyć bez muzyki, jasna sprawa. Coraz bardziej modne są występy znanych i popularnych zespołów na żywo. Wiem, ponieważ u mojego kumpla na weselu będzie Bayer Full. Już się nie mogę doczekać na to wesele jeśli mam być szczery.
rógga

Re: Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: rógga »

Ogólnie sporo osób nie ma pomysłu, jakie piosenka na pierwszy taniec weselny wybrać, jak ma wyglądać jedzenie na stołach i wiele, wiele innych. Ja się nie dziwię, dlatego wydaje mi się, że to wszystko może ogarniać agencja. Niektórzy mówią, że to zbytek, jak kogoś takiego bierzesz na wesele, a dla mnie gospodarność. Nietrudno o nieprzemyślane decyzje.
Mańka25

Re: Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: Mańka25 »

Myślę ,że najważniejszą sprawą od której trzeba zacząć przygotowania do organizowania wesela jest ustalenie listy gości.Mając liczbę gości jaka nas zaszczycie na ślubie i weselu będziemy mogli przystępować do innych spraw do załatwienia.Później trzeba zarezerwować salę weselną oraz załatwić takie rzeczy jak fotografa czy zespół weselny.Jeszcze zapomniałam ,że wcześniej trzeba wysłać zaproszenia ślubne. Wiele wskazówek i dobrych rad znalazłam na blogu weselnym -https://wcudzyslowie.com/ .Przynajmniej wiedziałam ,że najmniejszy detal nie umknie mojej pamięci.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: Lolka »

Na pewno bez względu na to, gdzie będzie odbywało się Wasze wesele, przydadzą Wam się jakieś ładne, oryginalne i nietuzinkowe dekoracje ślubne. Ja ostatnio widziałam takie właśnie dekoracje w sklepie internetowym Happenings.pl. Ceny nie są tam wygórowane, więc uważam, że naprawdę warto się tam rozejrzeć. Być może i Wam uda się tam znaleźć coś fajnego.

algi hawajskie
SławkaRz

Re: Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: SławkaRz »

Bez względu na to gdzie będziemy organizowali wesele, załatwić trzeba będzie wiele ważnych spraw. Byliśmy nie tak dawno na ślubie humanistycznym i jest to trochę inna uroczystość niż te jakie znamy ... zresztą poczytajcie i oceńcie sami. Na tym blogu znalazłam informacje właśnie na ten temat. Na takim ślubie wszystko jest poza ramami jakie znamy z tradycyjnych wesel. Na taki ślub decydują się osoby, które z różnych względów nie chcą bądź nie mogą zawrzeć związku w tradycyjny sposób.
ądrej55

Re: Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: ądrej55 »

Organizacja wesela w określony miejscu zależy od ilości gości jaką będziemy mieli. Małe kameralne wesele można w niewielkiej restauracji zorganizować nawet. Tutaj https://weselewgospodzie.pl/kameralne-w ... -tradycja/ macie napisane że coraz więcej par się na to decyduje.
Neesi44

Re: Gdzie zorganizować wesele w Gdańsku?

Post autor: Neesi44 »

Jestem pewna, że w Gdańsku nie brakuje miejsc, w których można urządzić przyjęcie o takim charakterze. Skoro jednak już poruszamy tematykę ślubną, niewątpliwie warto wiedzieć, gdzie można kupić piękna sukienkę na tą jakże ważną okazję. Ciekawe modele kreacji ślubnych znajdziemy w https://suknieboho.pl/suknie-slubne-gor ... lkopolski/ . Cechuje je najwyższa jakość wykonania, różnorodne fasony i stylistyka. Każda przyszła panna młoda i to bez względu na figurę, bez problemu wypatrzy tam "tą jedyną", w której będzie prezentowała się zjawiskowo.
ODPOWIEDZ