Budowa domu

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Lubię

Budowa domu

Post autor: Lubię »

Jesteśmy właśnie na etapie budowy domu, nie ukrywam, że stres jest wielki, ale tez wielka satysfakcja. Zastanawiamy się ostatnio nad formą docieplenia budynku. Może znacie termin termoizolacja z celulozy może orientujecie się w temacie i powiedzie, jak się sprawdza taka forma?
oszczędnościmam

Re: Budowa domu

Post autor: oszczędnościmam »

Obecnie budowane domy są również bardzo energooszczędne, bardzo pomaga w tym np. instalacja fotowoltaiczna. Dobrze dobrane elementy systemu to szybka oszczędność na energii elektrycznej i szybszy zwrot kosztów zakupu rozwiązania. Takiego zadania podejmie się firma Ecocalma https://ecocalma.pl/ , to eksperci od fotowoltaiki, doświadczony zespół który opiera się tylko na sprawdzonych rozwiązaniach, renomowanych producentów.
brzydulaleć

Re: Budowa domu

Post autor: brzydulaleć »

Budowa to sporo wydatków, każdy chce żeby dom wyglądał i służył jak najdłużej. Warto w tym celu decydować się na rozwiązania które przetrwają próbę czasu, wybierając system kominowy warto postawić na firmę Rauch https://systemykominowe-rauch.pl/ to 30 letnia gwarancja na produkty oraz bezpieczeństwo całego domu. Systemy występują w wielu wersjach i mogą obsługiwać każdy rodzaj paliwa.
Olderań

Re: Budowa domu

Post autor: Olderań »

Jesienią skończyliśmy budowę domu. Niestety wydatki trochę nas przerosły, więc szukaliśmy oszczędności gdzie się tylko dało. Porównywaliśmy ceny materiałów w różnych hurtowniach i wybieraliśmy oczywiście te najtańsze. W ten sposób udało nam się odczuwalnie ograniczyć odpływ gotówki z konta. Z dobrych firm mogę polecić EG System https://www.egsystem-sklep.pl. Sklep polecił nam elektryk i rzeczywiście ceny mieli super i - co ważne - mogliśmy kupić wszystkie materiały do instalacji elektrycznej w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Budowa domu

Post autor: majsterekmaly »

Przy budowie domu warto kupić również dobre kontakty i włączniki, z pomocą może przyjść Polska firma Ospel https://www.ospel.pl/, mają w ofercie dobrej jakości produkty z wieloma wartościami dodanymi. Jedną z nich jest ilość różnych konfiguracji modułów, dobierzemy coś zarówno jeśli chodzi o gniazda multimedialne jak i techniczne. Na stronie producenta, można skorzystać z bardzo intuicyjnego konfiguratora.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Budowa domu

Post autor: Lolka »

Jeśli planujecie właśnie budowę domu, to na pewno potrzebny Wam będzie jakiś ładny projekt. Mi ostatnio wpadł w oko projekt domu "Hiacynt 2" na stronie pracowni MG Projekt, a dokładniej na https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-2. Jak Wam się podoba? Co sądzicie o tym projekcie?
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Budowa domu

Post autor: sapex »

No dobra, a jeśli chodzi o ogród to po pierwsze skąd braliście projekt ogrodu, a po drugie czy producent https://www.stiga.pl/ jest Wam znany? Widzę, że mają dobry sprzęt ogrodniczy w dobrych cenach, a właśnie jestem na etapie poszukiwań najlepszej z ofert. Liczę na jakieś porady i wskazówki z Waszej strony!

male lazienki domu
mórak

Re: Budowa domu

Post autor: mórak »

Należy zacząć od doboru właściwych i odpowiednich materiałów budowlanych. Mam tu również na myśli kruszywa, które są niezbędne. Z tej okazji podjęliśmy decyzję o inwestycji w rozwiązania znane z oferty EkoProd https://www.ekoprod.pl/oferta/kruszywa . Jakość tego typu robi niebywałe wrażenie. No i okazała się niezbędna na terenie naszej hali.
Dziubińska

Re: Budowa domu

Post autor: Dziubińska »

Też jestem w trakcie budowy i pamiętam jak na początku dużo czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniego projektu. Dlatego postanowiłam podpowiedzieć wam, gdzie można znaleźć naprawdę ciekawe, oryginalne projekty domów. Polecam pracownię architektoniczną MG Projekt mgprojekt.com.pl, to właśnie u nich udało mi się w końcu znaleźć mój wymarzony projekt. Teraz mają ciekawą promocję i jeśli zamówicie gotowy projekt, to dostaniecie zestaw gratisów (np. projekt ogrodzenia, tablicę i dziennik budowy). Łącznie można zaoszczędzić ponad 1600 zł, a to już jest spora kwota. Zajrzyjcie do nich, może właśnie tam czeka na was wasz nowy dom.
góbal

Re: Budowa domu

Post autor: góbal »

Przy budowie sieci kanalizacyjnej zwróciliśmy się do doświadczonej firmy Aqua Projekt która po wstępnej analizie zapytania przygotowała projekt. Finalna instalacja jest sprawna i została przez specjalistów z Aqua Projekt wykonana kompleksowo. Profesjonalna firma.

https://adstanio.pl/co-to-jest-sxo/
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Budowa domu

Post autor: otylia »

My w budowie trzymamy się mocno projektu i kosztorysu jaki z nim otrzymaliśmy. Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Jak się zastanawiacie czy lepiej wybierać gotowe projekty domów czy zlecić wykonanie projektu indywidualnie to przejrzyjcie koniecznie ofertę biura Archon+. Jestem wybredna i wymagająca a bez problemu udało się im znaleźć idealny dom dla mnie.
ODPOWIEDZ