skup nieruchomości z problemami szukam

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Gńecenie Ńć

skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Gńecenie Ńć »

Witam serdecznie wszystkich, Czy ktoś jest w stanie pomóc z poszukiwaniami firmy, której najlepszą specjalnością jest
skup nieruchomości z problemami Gdańsk? Bardzo proszę o pomoc jak największą ilość osób, ponieważ bardzo zależy mi na czasie (i na gotówce od ręki)
Jaśko

Re: skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Jaśko »

Faktycznie są takie rozwiązania i moim zdaniem zdecydowanie warto jest korzystać z ofert oraz usług firm zajmujących się skupowaniem nieruchomości. Muszę przyznać, że ja również miałem okazję współpracować z firmą http://nieruchomosci-zeus.pl/ która właśnie skupiła moje zadłużone mieszkanie.
Władek

Re: skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Władek »

Tak naprawdę jest możliwość szybkiej sprzedaży takiej nieruchomości i ja jestem zdania, że na pewno warto jest to zrobić. Osobiście miałem kontakt z firmą http://skupnieruchomoscidom.pl/ i to właśnie oni bez najmniejszego problemu po prostu skupili moje mieszkanie bez zbędnych pytań.
Piotr N.

Re: skup nieruchomości z problemami szukam

Post autor: Piotr N. »

Nieruchomości z problemami? Nie słyszałem wcześniej o takich, ale człowiek uczy się całe życie. Myślę, że to może być dobry pomysł na inwestycję o ile kogoś stać na ryzyko.
Wiadomo że niechciani czy nierzetelni lokatorzy to spory problem prawny i nie zawsze w walce z nimi można wygrać. Jak się domyślam, kupić taką nieruchomość można po atrakcyjnej cenie gdy ktoś ma już dość walki i chce sprzedać np mieszkanie wraz z lokatorami i mieć problem z głowy to jest w stanie mocno zejść z ceny. Tu warto zobaczyć omówienie ustawy o ochronie praw lokatorów
Nie wiem czy ja bym się na taki zakup zdecydował.
ODPOWIEDZ