polecana kawa

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
gość

polecana kawa

Post autor: gość »

Jaką kawę lubicie najbardziej? Możecie napisać, którą kupujecie najczęściej? Ja mogę podzielić się swoim odkryciem sprzed kilku tygodni. Jest nim palarnia kawy Up!Cafe - kupując od nich mam pewność, że kawa jest naprawdę świeżo po wypaleniu, bo jest ogromnie aromatyczna. Uwielbiam ją.
Awatar użytkownika
kanieszna
Posty: 46
Rejestracja: 13 lis 2019, 9:53

Re: polecana kawa

Post autor: kanieszna »

Kawa rozpuszczalna https://www.nescafe.com/pl/nasze-kawy/n ... gold-crema to jest ta którą obecnie popijam sobie rano. I ona mi najbardziej pochodzi, ale oczywiście musi być w dużej filiżance, zwłaszcza w takie pochmurne dni jak teraz. Oczywiście później też sobie ją zaparzam, ale wszystko jest w odpowiednich ilościach :)
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: polecana kawa

Post autor: Lolka »

A czy lubicie tak zwaną białą kawę? Czy wiecie, w jaki sposób powinno się ją prawidłowo przygotowywać? Informacje na ten temat możecie znaleźć na stronie internetowej https://swiatekspresow.pl/blog/biala-ka ... rzygotowac. Polecam się z nimi zapoznać ;)
Adaśko

Re: polecana kawa

Post autor: Adaśko »

Jest wiele kaw które smakują każdemu, ale myślę, że również warto jest po prostu czasami spróbować innego rozwiązania. Pamiętajmy, że sama kawa tak naprawdę jest u nas już od wielu lat i cały czas jej parzenie pozostało bez żadnych zmian. Ja jednak zdecydowałem się na to, aby zacząć pić kawę w kapsułkach. Zamawiam ją bezpośrednio z https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/ i już teraz wiem, że na pewno nie zamienię jej na żadną inną. Nie dość, że jest smaczna to oczywiście bardzo aromatyczna.
ODPOWIEDZ