osobisty rozwój

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

osobisty rozwój

Post autor: monta »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
bernos
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:08

Re: osobisty rozwój

Post autor: bernos »

to fakt, szkolenia to chyba najlepsza metoda by się dokształcać i zdobywać nowe umiejętności. Ja sam pracuje w księgowości, poza tym prowadze swoją firmę. Regularnie szkole się u Pani Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Polecam bo to osoba niezwykle doświadczonaw tej branży, potrafi się dzielić swoją wiedzą w sposób przystepny i ciekawy. Szkolenia są organizowane w kilku większych miastach w Polsce, w dogodnych lokalizacjach i terminach.
Awatar użytkownika
jaskółka
Posty: 34
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:05

Re: osobisty rozwój

Post autor: jaskółka »

Nic chyba nie kształci dodatkowo jak szkolenia gdańsk. Dzisiaj możecie znaleźć z łatwością dla siebie szereg dla siebie najróżniejszych kursów, szkoleń, że możecie perfekcyjnie przygotować się do waszego zawodu. Zobaczcie chociażby jakie szkolenia oferuje Altkom Akademia.
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: osobisty rozwój

Post autor: ritabra »

jak prowadzicie swoje firmy i np planujecie otworzyć filię za granicą albo np zatrudniacie cudzoziemców to warto też doszkolić się w kwestii zawierania umów międzynarodowych i wszystkich tych aspektów związanych ze stroną księgowo-podatkową. Sama mam zamiar w tym roku wybrać się na takie szkolenie pod koniec września do Gdańska. Organizowane będzie przez panią Martę Niziołek, wieloletniego praktyka i trenera biznesu ( tu szczegóły tej oferty https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/ )
Awatar użytkownika
rozbujanaania
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:32

Re: osobisty rozwój

Post autor: rozbujanaania »

Przydał mi się ten temat. Ciekawe informacje się tu pojawiły. Liczę, że jeszcze się on rozwinie.
Kobieta prawie zawsze żyje w nieszczęściu
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 160
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:55

Re: osobisty rozwój

Post autor: pukla123 »

A ja polecam wejść na stronę https://jobmedia.pl/artykul/7-jak-zbudo ... racownikow i poczytać jak odpowiednio przeprowadzić rekrutację, stworzyć dobry team i miłą atmosferę w miejscu pracy. Myślę, że nie tylko szkolenia i rozwój osobisty są wazne, ale także warto zwrócic szczególną uwagę na to jak układa się współpraca pomiędzy pracownikami

taryfy z plusa
Awatar użytkownika
lardys
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2019, 14:13

Re: osobisty rozwój

Post autor: lardys »

Jak doszkalamy się to rozwijamy się również zawodowo. Weźmy na przykład takie szkolenia https://inauka.pl. Najważniejsze, że teraz można to robić w dogodnym czasie.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: osobisty rozwój

Post autor: Lolka »

Dbając o swój rozwój osobisty na pewno warto również zadbać o znajomość języków obcych. Kojarzycie może taką szkołę językową jak Centrum Edukacji Profi Lingua? Z tego, co widziałam na ich stronie https://www.profi-lingua.pl/, można się u nich uczyć wielu różnych języków na różnych stopniach zaawansowania. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2019, 5:42

Re: osobisty rozwój

Post autor: Kalanss »

Dla mnie rozwój osobisty to absolutna podstawa i nie biorę nawet pod uwagę możliwości zastoju. Nie rozumiem ludzi, którzy nie mają potrzeby rozwoju, nie potrafię zrozumieć dlaczego nie jest im nudno i mają tak małe wymagania? Co prawda nie biegam po szkoleniach i kursach, ale biorę udział w 2-3 rocznie, a na codzien czytam blogi takie jak ten http://www.jaworcam.pl/
Awatar użytkownika
pokemonn
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2020, 15:10

Re: osobisty rozwój

Post autor: pokemonn »

a szkolania typu couch? :) teraz w jakiś sposób udoskonalją siebie

Wykup mieszkań Gdańsk
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 12:16 przez pokemonn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: osobisty rozwój

Post autor: mczay »

Osobisty rozwój jest bardzo ważny, ale nie w każdej pracy jest on możliwy. Bardzo często jest tak, że pracodawca nie daje nam takiej możliwości, albo praca jaką wykonujemy. Czasami rozwój uniemożliwia nam przełożony, który nie chce stracić nas, jako pracownika. Idealna praca, to taka która dba o rozwój pracowników ambitnych, to jeszcze bardziej nakręca takich pracowników do działania. Na stronie: https://talentuno.com/pl/blog/Doswiadcz ... rzemilczac jest wpis o doświadczeniach związanych z pracą. Warto go przeczytać bez względu na to, czy jest się pracownikiem czy pracodawcą.

rodzaje diet redukcyjnych
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: osobisty rozwój

Post autor: sapex »

Też stawiam na rozwój osobisty a już szczególnie teraz gdy wszyscy mamy sporo wolnego czasu. Czytam sporo artykułów np. https://www.esprzedawca.pl/sprzedawca-praca/ i uczestnicze w webinarach i szkoleniach organizowanych na Facebooku. Wiadomo, że w przyszłości to wszystko zaprocentuje i dzięki temu bedę osiągać lepsze wyniki :)
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: osobisty rozwój

Post autor: Marek78 »

Rozwój osobisty jest bardzo ważny i dlatego niektórzy decydują się na zostanie scrum masterem, ponieważ wiedzą, że jest to zawód przyszłościowy. Jeśli temat Was interesuje, to polecam poczytać ten artykuł https://www.finanseosobiste.pl/artykuly ... terem.html, dzięki któremu dowiecie się czym jest scrum i jak zostać scrum masterem.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: osobisty rozwój

Post autor: ksenia88 »

Rozwój osobisty to taka dziedzina działań, która umożliwia budowanie siebie i swojej marki. Jeśli więc interesuje Cię tego rodzaju rozwiązanie, zdecydowanie warto pomyśleć o szkoleniach w tym zakresie. Możliwe, że https://www.mentalnycoach.com/o-mnie będzie dla Ciebie idealnym mentorem i przewodnikiem, umożliwiającym rozwój w obszarze, który najmocniej Cię interesuje.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: osobisty rozwój

Post autor: Marek78 »

Czym jest Zdalny Certyfikat UX-PM?
Certyfikat kierowany jest do wszystkich tych, którzy chcą:
- Wykorzystywać metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika podczas tworzenia produktów i usług.
- Integrować narzędzia i metody UX w celu podnoszenia jakości produktów i efektywności procesów.
-Decydować, gdzie i kiedy inwestować w UX oraz jak śledzić skuteczność tych działań.
Zainteresowanych zapraszam https://ux-pm.pl .
Serdecznie polecam.
ODPOWIEDZ