Księgowość

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Księgowość

Post autor: heniutek »

Czy ktoś z Was jest bardziej rozeznany w tematyce księgowości? Chodzi mianowicie o rzecz taką jak księgowość eNova. Czytałem o tym ostatnio na http://www.vattax.pl/moduly-ksiegowe-ra ... osc-enova/ jak i w innych miejscach, i temat ten bardzo mnie zainteresował. Ktoś to rozwiązanie u siebie stosuje?
Awatar użytkownika
sadyka
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:50

Re: Księgowość

Post autor: sadyka »

Nie znam tego rozwiązania, ale bardzo dużo osób, nawet prywatnych, korzysta z programów ułatwiających rozliczenie z urzędem skarbowym. Tutaj za przykład może posłużyć PITAX, stosuje się go w przypadku obliczania rocznego zeznania podatkowego, bardzo fajny programik i darmowy
Awatar użytkownika
tymon
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:37

Re: Księgowość

Post autor: tymon »

Ja tam się na tym nie znam. Popytam znajomych i się odezwę.
ama moc nie jest ani dobra ani zła - po prostu istnieje. To człowiek decyduje, co z nią zrobi.
Awatar użytkownika
klaja20
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:42

Re: Księgowość

Post autor: klaja20 »

A czy robiliście kiedyś jakiejś firmie prowadzącej waszą księgowość audyt finansowy http://www.glc.pl/audyt ? Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, bo nie jestem przekonana do wyniku finansowego, jaki nam wyszedł i chciałabym go skontrolować. Zawsze będzie to wskazówka dla jednostki prowadzącej księgowość, że się interesuje, prawda?
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: Księgowość

Post autor: roonz »

Myślę, że prowadzenie samodzielnie księgowości jest trudne, więc chyba lepszym wyborem będzie księgowa Otwock . Taka osoba zna się na swoim fachu i ma wieloletnie doświadczenie, więc wie jak prawidłowo prowadzić księgi czy ewidencje
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 26
Rejestracja: 21 mar 2019, 15:14

Re: Księgowość

Post autor: Marianna »

Zgadzam się z przedmówczyniami - nie byłabym w stanie prowadzić samodzielnie księgowości, bałabym się, że popełnię błędy, za które przyszłoby mi słono zapłacić.
Moim zdaniem, najlepszym rozwiązaniem jest zlecić to firmie zewnętrznej: https://goldentax.pl/ , która zajmie się kompleksowo obsługą firmy od strony księgowej.
To nie tylko kwestia kompetencji, ale też kwestia czasu, który w przypadku osób prowadzących działalność jest cenny i nie ma sensu tracić go na rzeczy, którymi mogą zając się profesjonaliści w danej dziedzinie.
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Księgowość

Post autor: prawek1 »

Księgowość w firmie wymaga odpowiedniego prowadzenia i na pewno też trzeba poświęcić na to sporo czasu. Dlatego konieczne jest, żeby może pomyśleć o wsparciu biura rachunkowego. Wiem, że jednolity punkt kontrolny katowice teź jest robiony przez biura rachunkowe.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Księgowość

Post autor: kolka »

Sprawdzoną księgowość i usługi związane z nią oferuje też firma https://www.podatkomat.pl/ , z którą sami u nas współpracujemy. Wygodne, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie, które każdemu szczerze polecam. Samodzielne zajmowanie się tym wszystkim podczas prowadzenia firmy jest w końcu bardzo trudne.
Awatar użytkownika
Jagodaa56
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Księgowość

Post autor: Jagodaa56 »

Bardzo duży popyt jest na takie coś. Bardzo dobrze, że podzieliłeś się tym linkiem. Może nawet sam z tego kiedyś skorzystam.
Tylko jeśli zniszczymy to, kim się nam wydaje, że jesteśmy, będziemy mogli docenić to, kim jesteśmy naprawdę.
Awatar użytkownika
jony899
Posty: 93
Rejestracja: 14 paź 2019, 10:02

Re: Księgowość

Post autor: jony899 »

Uważacie, że księgowością lepiej jest zająć się samodzielnie, czy też rozsądniej jest powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie? Spotkałam się ostatnio z taką opcją https://wfirma.pl/ksiegowosc które jest stosunkowo tanie. Myślę, że jak najbardziej możecie skorzystać sobie z okresu próbnego i przekonać się, jak działa pomoc specjalistów.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 160
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:55

Re: Księgowość

Post autor: pukla123 »

heniutek pisze: ↑13 kwie 2019, 20:40 Czy ktoś z Was jest bardziej rozeznany w tematyce księgowości? Chodzi mianowicie o rzecz taką jak księgowość eNova. Czytałem o tym ostatnio na http://www.vattax.pl/moduly-ksiegowe-ra ... osc-enova/ jak i w innych miejscach, i temat ten bardzo mnie zainteresował. Ktoś to rozwiązanie u siebie stosuje?

W kwestach księgowości dla firmy to polecam zajrzeć na tą stronę source Firma EY oferuje outsourcing księgowości - prowadzenie ksiąg rachunkowych i list płac stosując nowoczesne procesy i rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie. Warto powierzyć finanse swojej firmy takim fachowcom

7 zasad jakości
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Księgowość

Post autor: KacperSz »

Szukając pomocy w ogarnięciu księgowości w firmie warto zastanowić się nad wprowadzaniem dodatkowego oprogramowania, które przede wszystkim przyśpieszy większość procesów które są pracochłonne. Ja na pewno mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na Invoice Digitizer, który przede wszystkim umożliwi Wam sprawne dodawanie wszystkich danych z faktur papierowych do systemu księgowego online z pomocą skanera i do tego wszystko będziecie mogli zachować w chmurze. Natomiast na początku zapewniają szkolenie z efektywnego ich wykorzystania oraz pomocą techniczną z którą wszystko uda się Wam sprawnie ogarnąć. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Księgowość

Post autor: sapex »

Jeżeli chodzi o usługi księgowe dla firm to ja chcę podpytać o biuro rachunkowe https://cyrekfinance.com/ co prawda co nieco się już dowiedziałem, ale w myśl przezorny zawsze ubezpieczony chcę zapytać o opinię jeżeli mieliście okazję z nimi współpracować. Swoją drogą Waszym zdaniem porządne biuro rachunkowe to znaczy jakie?

nauka języka rosyjskiego warszawa
Awatar użytkownika
kasia24
Posty: 58
Rejestracja: 07 paź 2019, 23:04

Re: Księgowość

Post autor: kasia24 »

Zajmuję się księgowością od paru lat i zaopatrzyłam się do tego w laptopa który jest niezawodny . Mam na myśli Dell Precision jest dedykowany osobom, które na co dzień pracują z wymagającymi aplikacjami i oczekują od komputerów, że nie będą się zawieszać. Zamówiłam go z tej strony https://itnes.pl/notebooki/notebooki-de ... precision/ .Firmę tą ceni się głównie ze względu na zaawansowane rozwiązania technologiczne.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Księgowość

Post autor: mczay »

Jeśli już o księgowości mowa, to w jaki sposób radzicie sobie z rozliczaniem czasu pracy? Zajmujecie się nim samodzielnie, czy może zdecydowaliście się powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie, takiej jak https://www.ca-staff.eu/uslugi/rozliczanie-czasu-pracy ? Sam, nie wiem jeszcze na co się zdecydować.
Awatar użytkownika
Walentowicz
Posty: 55
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:50

Re: Księgowość

Post autor: Walentowicz »

Jeżeli ktoś z Was jest z Was jest z Katowic, Mysłowic, Zawiercia czy okolic to podrzucam Wam namiary na to biuro rachunkowe: https://biuromda.pl/ Biuro oferuje kompleksowe usługi księgowe a także outsourcing księgowy i kadrowo-płacowy dla podmiotów z kapitałem zagranicznym.
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 47
Rejestracja: 17 sty 2020, 12:07

Re: Księgowość

Post autor: barbara34 »

Jeśli chodzi o księgowość w Vattax, to wiem, że organizują szkolenia w tym zakresie. Wystarczy wejść na https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkol ... enova-365/. Sama jestem ciekawa takiego rozwiązania. Znajomy korzysta z tego programu, ja się jeszcze zastanawiam.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Księgowość

Post autor: panalkra »

Ostatnio był o tym artykuł https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Księgowość

Post autor: mem32 »

Mnie tak naprawdę zastanawia darmowy program do jpk, ponieważ od jakiegoś czasu interesuje się samodzielnym prowadzeniem swojej księgowości. Wiem, że będzie to dla mnie spore wyzwanie, ale dzięki odpowiednim pomocom śmiało można się na to zdeydowac.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Księgowość

Post autor: Frania »

Nie jest to takie proste, szczególnie w naszym kraju... Formalności, papierologii jest bardzo dużo i tego się nie przeskoczy, no ale trzeba to robić i tyle. Zobaczcie sobie tu firmę https://kpmgspot.pl/produkty/wyzwania-w-ksiegowosci/ i proponowaną przez nich pomoc dla większych firm, także i ze sprawami związanymi z księgowością. Świadczą oni szeroki zakres usług doradczych dla biznesu.
Łukasz ze Scanye

Re: Księgowość

Post autor: Łukasz ze Scanye »

Jesteśmy świadomi tego, że biura rachunkowe potrzebują pomocy, ułatwienia pracy, to nieodzowny element rozliczania np faktur. W obecnym czasie pandemii proponujemy skanowanie faktur za pomocą programu Scanye. System posiada aplikacje, dzięki której wasi klienci mogą przesyłać wam faktury online, bez przymusowego stawiania się w waszym biurze. To oszczędza wasz prac i w czasie pandemii macie ograniczony kontakt z innymi osobami. Oczywiście my jako zespół możemy wam pomóc na początku jak i w trakcie drogi ze Scanye :)
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Księgowość

Post autor: Marek78 »

Witam,co sądzicie o tym,abys korzystac z uslug ksiegowej? Zalezy mi na tym, poneiwaz chcę uporzadkowac swoje sprawy finansowe. https://businessmind.pl/obsluga-kadrowo-placowa/ Co myslicie ? Jakies porady?
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Księgowość

Post autor: Lolka »

Jeśli chodzi o teren Jeleniej Góry, to polecam zgłosić się do biura rachunkowego https://krzywickabiuro.pl/. Jak widać firma ta działa na rynku od wielu już lat i fachowo obsługuje swoich klientów, oferując pełen zakres usług księgowych ;) Na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy ;)

mazer x
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Księgowość

Post autor: mem32 »

Skoro mowa o księgowości i o różnego rodzaju ulgach, to na stronie https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/blo ... -rozliczyc polecam przeczytać sobie o kosztach kwalifikowanych. Wydaje mi się, że takie informacje, jak najbardziej powinny Cię zainteresować. Możliwości jest sporo.
MatiŻabierek

Re: Księgowość

Post autor: MatiŻabierek »

Założyłem niedawno firmę i pomału przestaję radzić sobie z prowadzeniem księgowości. Chcę ją powierzyć profesjonalnemu biurowi rachunkowemu. Jestem ze Śląska. W sieci znalazłem ich - https://biuromda.pl/ . Ktoś zna to biuro rachunkowe? Polecacie?
luśka

Re: Księgowość

Post autor: luśka »

Tutaj https://www.polskibiznes.info/split-pay ... datku-vat/ jest bardzo ciekawych i przede wszystkim praktyczny artykuł dotyczący split payment . Warto wiedzieć kiedy należy stosować podzieloną płatność, aby przede wszystkim uniknąć kar. Choć przepisy dotyczące tego typu rozwiązania obowiązują do dawna, to w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców nie wie o co w tym do końca chodzi, a przez to mogą wiele stracić.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Księgowość

Post autor: mczay »

Polecam innowacyjne rozwiązania w tym temacie.
___
producent szkła ozdobnego
MareckyŻ

Re: Księgowość

Post autor: MareckyŻ »

Jeżeli mam polecić dobre biuro księgowe to tylko J-J biuro rachunkowe Jacek Jakubowski z Wrocławia https://www.jjbr.pl/kontakt . Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i w super cenach.
DorkaŻ

Re: Księgowość

Post autor: DorkaŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą biura https://biurorachunkowe-master.pl/ w Łodzi. Ja znam te biuro z polecenia koleżanki i nie zamieniłaby ich na żadne inne miejsce.
Lucjanuś2222

Re: Księgowość

Post autor: Lucjanuś2222 »

Skoro mowa o księgowości to może powiecie mi gdzie znaleźć za usługi księgowe cennik? Jestem ciekawy ile płaci się za poszczególne usługi, ale nie mogę nigdzie znaleźć cennika, więc liczę na Waszą pomoc.
MartaŚ789

Re: Księgowość

Post autor: MartaŚ789 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję usługi z zakresu prowadzenie pełnej księgowości to polecam zapoznać się z ofertą tego biura https://biurorachunkowe-master.pl/. Firma zajmie się kompleksowo prowadzeniem książki przychodów, prowadzenie ewidencji oraz rejestry na potrzeby urzędów kontrolnych, jak i Klienta.
Miiśśka032

Re: Księgowość

Post autor: Miiśśka032 »

witam czy poszukujecie księgowego dla swojej firmy? Jeśli tak to bardzo polecam wam audyt księgowy wektor https://biurowektor.pl/audyt-ksiegowy-w-gdansku/ słyszałam bardzo dobre opinie :D :D Pozdrawiam. :D
TomaszŚ

Re: Księgowość

Post autor: TomaszŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję usługi z zakresu prowadzenia pełnej księgowości to polecam zapoznać się z oferta firmy https://atoran.pl/oferta/pelna-ksiegowosc/. Ja tą firmę znam z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolony z obsługi.
Amiżka

Re: Księgowość

Post autor: Amiżka »

Pomimo ze mamy księgową, to świetnie się sprawdzi system do monitorowania płatności https://monpay.pl/ Dzięki niemu bardzo ułatwimy sobie pracę nad monitoringiem należności. Można w jednym miejscu zorganizować kontrole terminów faktur i wysyłanie automatycznych powiadomień w formie sms, mail, czy listownie do klientów. Dodatkowo system ten jest połączony z Biurem Informacji Gospodarczej. Dzięki takiemu systemowi znacznie więcej faktur jest płaconych na czas.
Awatar użytkownika
jony899
Posty: 93
Rejestracja: 14 paź 2019, 10:02

Re: Księgowość

Post autor: jony899 »

Tematy związane z księgowością to dla mnie czarna magia, więc zazwyczaj szukam wsparcia w informacjach online i na pewno wiem, że takie informacje można znaleźć na stronie https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/por ... -rozchodow . Czytam aktualnie o zamknięciu roku podatkowego.
żoliboż

Re: Księgowość

Post autor: żoliboż »

dla mnie ksiegowosc to totalnie czarna magia... zdecydowanie wole powierzyc to firmie ktora sie na tym zna i nie stresowac sie ze cos mam zrobione i rozliczone zle. wspolpracuje od jakiegos czasu z firma https://superksiegi.pl/ i bardzo sobie chwale, konkretni, bezkonfliktowi i rzetelni
WiktorŁ

Re: Księgowość

Post autor: WiktorŁ »

Wiele naprawdę przydatnych treści na temat księgowości znajdziecie tutaj - http://bizpoland.pl/ Polecam sobie poczytać. Informacje o księgowaniu są zmienne, bo przepisy cały czas się zmieniają, więc tutaj trzeba być ze wszystkim na bieżąco. Dzięki takim poradnikom właśnie można być.
mózykant

Re: Księgowość

Post autor: mózykant »

O księgowość nie musimy się martwić od momentu zawiązania współpracy z https://www.taxonline24.pl/uslugi/pelna-ksiegowosc . Pełna księgowość to ich specjalizacja, ale również doradztwo podatkowe czy kadry i płace. Zajmowanie się tym na własną ręke nie ma zadnego sensu o czym z reszta sie przekonalem- ale zadanie wykonane!
ginamó

Re: Księgowość

Post autor: ginamó »

Realizację księgowości mogłem powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Z tej okazji usługe te realizuja dla nas https://lidmar.com.pl/pl/ksiegowosc-leg ... -i-okolice , bardzo sprawnie i na czas. Kolejna sprawa, przygotowali dla nas nawet zestawienie obrotów i sald.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Księgowość

Post autor: panalkra »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://pulsfm.pl/pozycjonowanie-prestashop/
Kięłek

Re: Księgowość

Post autor: Kięłek »

Ja mam swoje biuro rachunkowe i mam do nich pełne zaufanie https://ksiegowiwroclaw.pl/ - Fajnie bo jest opcja i można poprosić o indywidualną darmową wycenę online co jest bardzo wygodne. Pomagają przy zaklądaniu dzałaności i zajmują się prowadzeniem między innymi pełnej księgowości.
Oluś23

Re: Księgowość

Post autor: Oluś23 »

heniutek pisze: ↑13 kwie 2019, 20:40 Czy ktoś z Was jest bardziej rozeznany w tematyce księgowości? Chodzi mianowicie o rzecz taką jak księgowość eNova. Czytałem o tym ostatnio na http://www.vattax.pl/moduly-ksiegowe-ra ... osc-enova/ jak i w innych miejscach, i temat ten bardzo mnie zainteresował. Ktoś to rozwiązanie u siebie stosuje?
Szukałam jakiegoś programu do księgowości, ale chyba jednak wolę zdecydować się na jakieś biuro. Ja tam wolę się w to nie mieszać ;P. Na https://innovation.net.pl/biuro-rachunkowe-przeworsk znalazłam biuro, które podobno jest bardzo profesjonalne i rzetelne.
Koleś

Re: Księgowość

Post autor: Koleś »

Kompetentnych specjalistów od usług rachunkowych namierzyłem dzięki tej stronie https://www.biznes-katalog.pl/firmy/pol ... s%C5%82ugi . Jest tam specjalna wyszukiwarka, w której wpisujemy zgodnie z lokalizacją. Potem wyświetlają się propozycje miejsc i można spisać namiary. Podzwonić, popytać i tym sposobem z łatwością znaleźć fachowców. Mi się udało i zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Księgowość

Post autor: kolka »

Jeśli nadal nie udało wam się znaleźć sprawdzonej księgowości, to zostawię wam namiar na firmę, z której usług obecnie sama korzystam. Jest to: https://goldenkite.pl z Bielska Białej. Mają ogromne doświadczenie w swojej pracy, a do każdego klienta podchodzą w pełni indywidualnie. Zajrzyjcie na ich stronę www, aby dowiedzieć się więcej.
ginamó

Re: Księgowość

Post autor: ginamó »

Księgowość jednak najrozsądniej powierzyć to sprawdzonego i zaufanego biura. Ogromnej pomocy na tym polu udzielili mi https://www.dekret24.pl/oferta/uslugi-ksiegowe , którym jestem mocno wdzięczny. Prowadzenie księgowości na własną rękę nie ma sensu i zwyczajnie zabiera za dużo sił. Ale ten problem już za mną!
brń

Re: Księgowość

Post autor: brń »

Od lat naszą księgowością zajmuje się pani Grażyna Jabłońska, która ma swoje biuro w Gliwicach. Nie tylko świetnie sobie radzi z całą rachunkowością, ale także ze sprawami dotyczącymi rozliczenia podatków, tu możecie sobie o tym trochę więcej poczytać: http://doradca.gliwice.pl/oferta/rozliczenia-podatkow/ To biuro podatkowe zapewnia kompleksowe wsparcie w tym zakresie, podejmują wszelkie kontakty z fiskusem za nas. Pani Grażyna jest rzetelna, z łatwością się z nią dogadacie, lepszej pomocy nie znajdziecie :).
Łukasz1980

Re: Księgowość

Post autor: Łukasz1980 »

Ja całkowicie nie znam się na księgowości, dlatego wszelkie usługi z nią związane powierzyłem pracownikom biura rachunkowego https://www.eksiegowosc-optimum.pl/oferta. Wyręczają mnie w obsłudze kadrowo-płacowej oraz prowadzeniu ksiąg rachunkowych mojej firmy. Zajmują się także doradztwem w zakresie prawa podatkowego i prawa pracy. Myślę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
połowa

Re: Księgowość

Post autor: połowa »

Myślę, że może wam się przydać nowy program do fakturowania. My mamy taki, który zaczytuje dane z faktury, i je wyeksportować do formatów plików, które mogą być zaimportowane przez popularne systemy finansowo-księgowe. To znacznie ułatwia pracę, no i ją usprawnia, zyskuje się na tym sporo czasu. Jest to dokładnie program ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft https://readitocr.eu/ z Bielsko-Białej, naprawdę jest godny polecenia. Na ich stronie możecie go wypróbować za darmo.
Kiśki

Re: Księgowość

Post autor: Kiśki »

Zdecydowanie warto najpierw się dobrze rozeznać, a dopiero potem nawiązać współpracę z konkretnym biurem. My tak właśnie zrobiliśmy, popytaliśmy i zgodnie z poleceniem zdecydowaliśmy się na biuro księgowe w Stęszewie http://www.biurorachunowemargo.pl . To świetni fachowcy, którzy do klienta podchodzą indywidualnie i profesjonalnie. Mamy dopilnowane terminowe deklaracje urzędowe i zawsze jesteśmy przygotowani do ewentualnej kontroli.
dormń

Re: Księgowość

Post autor: dormń »

My jesteśmy rozeznani. Prowadzimy działalność już szósty rok i zdążyliśmy się trochę zaznajomić z tematem. Na początku nie wiedzieliśmy, że księgowa, która zajmowała się naszą księgowością, zrobiła nam bałagan w papierach, do pierwszej kontroli, wtedy dowiedzieliśmy się jak niekompetentna była. Wtedy zwolniliśmy ja i skorzystaliśmy z usług biura rachunkowego MBJ BIZNES https://mbjbiznes.pl/nadzor-ksiegowy/ w Poznaniu, oni są świetni. Serdecznie ich polecam, naprawili wszystko, co było źle, naszą księgowością, kadrami i płacami, itp., zajmują się terminowo, usługi mają w dobrej cenie,
pavełł

Re: Księgowość

Post autor: pavełł »

Nam od dawna prowadzi księgowość katowickie biuro Wawrzynek https://biuro-wawrzynek.pl/# i fajnie się spisują, solidnie pracują, dzięki nim mamy porządek w papierach. Zdecydowanie mogę ich wam doradzić, to fajni specjaliści, dobrze się z nimi współpracuje, pod względem stawek też są ok.
Manniałłł

Re: Księgowość

Post autor: Manniałłł »

Problemy z księgowością mamy już na szczęscie za sobą. Ogromnego wsparcia na tym polu udzielili nam https://biurorachunkoweprzemysl.pl/oferta/ksiegowosc , będący nie lada fachowcami w tym co robią. Z ich strony moglismy liczyc na prowadzenie księgi przychodów, rozliczaniem na rzecz podatku zryczałtowanego czy sporządzaniem okresowych zeznań podatkowych PIT, . Zajmowanie się tym na własnym ręke to tylko strata sił i nerwów.
rótek

Re: Księgowość

Post autor: rótek »

Ja postanowiłem o tym, aby doradztwo księgowo podatkowe powierzyć zaufanym fachowcom. Padło na https://www.podatkowakancelaria.pl/o-nas a oni odciążyli nas z takich zajęć jak obsługa kadrowo-płacowa czy optymalizacja księgowa. Mocno na tym zyskaliśmy!
rętgen

Re: Księgowość

Post autor: rętgen »

Zajmowanie się księgowością na własną rękę to błąd- zostawmy te zadanie w rękach profesjonalistów. Jeśli chodzi o mnie, to bardzo pomocni na tym polu okazali się https://yellowfrog.com.pl/ksiegowosc . Odciążyli nam z wielu zadań, które dla nas były prost niewykonalne a dla nich to chleb powszedni!
Małek

Re: Księgowość

Post autor: Małek »

Ja mam firmę we Włocławku i tutaj korzystam z usług księgowej. Chwalę sobie współpracę z biurem Passive https://passive.com.pl/oferta/ksiegi-rachunkowe/ . Są rzetelni i zawsze dotrzymują wszystkich zobowiązań. Papiery są na bieżąco uzupełniane, a wszelkie deklaracje składane jeszcze przed terminem. W stosunku do wcześniejszego biura, z którego korzystałem różnica jest kolosalna.
móranowski

Re: Księgowość

Post autor: móranowski »

Ogarnianie naszej księgowości powierzyliśmy absolutnym specjalistom - dla nas byłoby to zwyczajnie za dużo. I tak oto https://biurorachunkowecasus.pl/oferta/ ... -dla-firm/ zajmują się dla nas prowadzeniem ewidencji przychodów czy doradztwem kadrowo-płacowym, na bardzo wysokim poziomie. Trafiona inwestycja!

dd travel hammock bivy
luśka5666

Re: Księgowość

Post autor: luśka5666 »

Dla nas z kolei zajmują się tym https://www.bartiz.pl/oferta/ksiegi-handlowe i wychodzi to niezmiernie sprawnie. Jakość w połączeniu z jeszcze lepszą ceną a do tego szereg takich usług jak prowadzenie ksiąg handlowych, czy kadry i płace. No muszę przyznać, że zaoszczędziliśmy na tym bardzo dużo czasu! Również polecam i Wam!
rótek

Re: Księgowość

Post autor: rótek »

Z księgowością już nie mamy kłopotu. Temat od dłuższego czasu ogarniają https://www.biurorachunkowe-saldo.pl/oferta/ a idzie im to faktycznie dobrze. Doradztwo podatkowe także realizują na najwyższym poziomie. Pozwala nam to na uniknięcie głupkowatych błędów. To właśnie nazywam profesjonalizmem.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Księgowość

Post autor: Marek78 »

Moim zdaniem warto zasięgnąć opinii konsultanta, jest dużo różnego rodzaju dofinansowań albo ulg o których możemy nie mieć bladego pojęcia, z mojej strony mogę wam jeszcze podrzucić stronkę https://edoradca.pl/oferta/ulga-br-2/ gdzie możecie znaleźć chociażby ulgi na badania rozwojowe.
Pozdrawiam.
rótynowska

Re: Księgowość

Post autor: rótynowska »

Z księgowością zapewnioną przez www.em-partner.pl udało mi się poskładać wszelkie sprawy do kupy. Realizowanie tego na własną rękę było zbyt sporym wyzwaniem, dlatego ciesze się, że kłopot już za mną. Zadanie zrealizowane niemalże perfekcyjnie i sprawnie. Jest to obsługa na możliwie najwyższym poziomie.
móranowska

Re: Księgowość

Post autor: móranowska »

Analizy biznesowe, deklaracje ZUS i pełną księgowość wykonują dla nas https://rachunkowosckrakow.pl/uslugi .Kapitalna sprawa za jeszcze dobre pieniądze. Największa zaleta to fakt, że zaoszczędziliśmy na tym sporo czasu i nerwów, realizacja tego na własną rękę nie ma żadnego sensu. Także i oni odpowiadają za rozliczenia PIT.
kórtek

Re: Księgowość

Post autor: kórtek »

Księgowość, podatki i rachunkowość od dawna załatwiają dla nas http://www.taxer.com.pl/oferta/ksiegowosc także i Wam zalecam zastanowić się nad tym. Zyskaliśmy na tym polu za wszystkie czasy a pomoc pozwoliła zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Absolutnie trawiony wybór!
mórakami

Re: Księgowość

Post autor: mórakami »

Z księgowością kłopot mam rozwiązany. Zajmują się tym https://biuro-wawrzynek.pl/ksiegowosc/ . którym zawdzięczamy znakomicie zrealizowaną robotę. Od rozliczeń podatkowych po konsultacje rachunkowe, czyli wszystko na najwyższym poziomie. Taka rozwiązania całkowicie odpowiadają moim wymogom!
kórtka

Re: Księgowość

Post autor: kórtka »

Ten kłopot na szczęście już za nami. Obsługę księgową firmy zdecydowaliśmy się powierzyć doświadczonym specjalistom, w tym wypadku padło na https://www.lmboffice.pl/oferta/uslugi-ksiegowe . Księgi handlowe, czy planowanie przychodów i rozchodów nie były dla nich żadym wyzwaniem.
lótka

Re: Księgowość

Post autor: lótka »

Problemy z księgowością już nas nie dotyczą! Na najwyższym poziomie rozwiązują je https://www.biurorachunkoweavarus.pl/of ... i-ksiegowe którym to w pełni jesteśmy wdzięczni za wykonaną robotę. Ich zadanie polegało na prowadzeniu ksiąg, rozliczeniach, ale również pełnej księgowości która w pełni sprostała moim wymogom na tym polu. Polecam!
gieł

Re: Księgowość

Post autor: gieł »

Nie znam tego, ale tak, sami zajmujemy się księgowością, mamy w firmie dział temu poświęcony, obecnie zajmują się także kadrami i płacami, bo są już przeszkoleni z tego zakresu. Szkolenie zrobili w firmie HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/szkolenia-kadrowo-placowe/ w Gliwicach. To bardzo dobrzy specjaliści, mają korzystne ceny, zdecydowanie ich polecam. Szkolenia mają w korzystnych cenach.
mórtowska

Re: Księgowość

Post autor: mórtowska »

Problem z kadrami i płacami mamy już za sobą, dzięki bogu. A okazało się to możliwe po zawiązaniu współpracy z https://www.biurorachunkowemargo.pl/oferta , co na tym polu w pełni sprostało naszym wymogom. Na własną rękę nie potrafiliśmy tego ogarniać, także całe szczęście problem już za nami.
Awatar użytkownika
Kasia134
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:40

Re: Księgowość

Post autor: Kasia134 »

Ja polecam Ci zainwestować w program do wystawiania faktur, dzięki któremu możesz robić to samodzielnie. Szczególnie polecam program od mega tech, gdzie można dowiedzieć się istotnych informacji na temat faktur. Mnie najbardziej obchodzi faktura procedury marży, którą niebawem będę wystawiać.
Gracja2

Re: Księgowość

Post autor: Gracja2 »

Ja w swojej firmie wszystkie finanse mam uporządkowane dzięki https://cashdirector.com/ wystawiam faktury, robię rozliczenia i automatyzuje wiele transakcji, co pomaga zaoszczędzić czas. Na początku mojej przygody firmą nie było mi łatwo, od rana do wieczora siedziałam w papierach. Teraz wszystko mogę zrobić łatwo i szybko
darecki

Re: Księgowość

Post autor: darecki »

Jeśli chodzi o Szczecin to usługi księgowe i rachunkowe, rozliczenia podatkowe, a także obsługę kadrowo-płacową oferuje biuro rachunkowe Sigma https://podatkiszczecin.pl/uslugi-ksiegowe-szczecin/ To rzetelne, profesjonalne biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem i nieprzesadzonymi stawkami, dzięki nim będziecie mieć porządek w dokumentacji. Działają mega solidnie i terminowo załatwiają sprawy urzędowe, także dobrze trafiliśmy i zdecydowanie mogę wam doradzić ich usługi.
ElżbiettaWawka

Re: Księgowość

Post autor: ElżbiettaWawka »

Natomiast jeżeli chodzi o Warszawie to na Lanciego (Ursynów ) jest bardzo dobre biuro księgowe, które oferuje kompleksowe usługi od prowadzenia ksiąg handlowych po obsługę kadrowo płacowej. Ja korzystam właśnie z pomocy kadrowo płacowej i jestem zadowolona. Sama nie jestem w stanie tego ogarnąć a Pani Jadwiga Adamus robi to kompleksowo i profesjonalnie. Polecam zapoznać się z oferta tego biura https://www.adamus.net.pl/kontakt i jeżeli ktoś z was jest z Piaseczna to tak również znajdziemy biuro Abacus.
tyla

Re: Księgowość

Post autor: tyla »

Biuro rachunkowe https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ to dobry wybór, jeśli chcesz mieć pewność, że sprawy finansowe są prowadzone w odpowiedni sposób. Na własną rękę jednak będzie cieżko, trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i spory zapas czasu
ODPOWIEDZ