Kredyt firmowy w czasie koronawirusa

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
Lubislaw
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2020, 22:06

Kredyt firmowy w czasie koronawirusa

Post autor: Lubislaw »

Witajcie! Potrzebuje kredytu firmowego, ale obawiam się ilości formalności w związku z koronawirusem. Znajomy polecał skorzystać z usług Business Banking Partnership, bo działają bardzo szybko, sprawnie i współpracują z większością instytucji finansowych w Polsce. Mieliście z nimi do czynienia?
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Kredyt firmowy w czasie koronawirusa

Post autor: brado »

To jest trudny czas dla firm. Tym bardziej, że nie każdy łapie się na pomoc z tarczy na przykład. Sam też szukałem pomocy dla swojego biznesu. Udało się dzięki http://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ . Można się starać o kredyt z zabezpieczeniem na cel inwestycyjny lub biznes kredyt na dowolny cel. Ja dostałem docelowo kredyt na weksel w kwocie 600.000 zł. Dużym plusem jest to, że liczy się przychód, a nie dochód.
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Kredyt firmowy w czasie koronawirusa

Post autor: mem32 »

W takiej sytuacji potrzebna jest pomoc kogoś takiego, jak Profesjonalne doradztwo kredytowe, ponieważ dzięki takim osobom można znaleźć najkorzystniejszą ofertę, szczególnie w dzisiejszych czasach.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Kredyt firmowy w czasie koronawirusa

Post autor: majsterekmaly »

W czasach pandemii mało formalności z załatwieniem kredytu dla firmy będziemy mieli w BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ , to bardzo dobra firma finansowa która swoją ofertę kieruje również dla biznesu. Warunki są naprawdę preferencyjne, wspomniane formalności załatwiane są w większości zdalne, wszystko zależy od rodzaju i wielkości kredytu.
ODPOWIEDZ