Fachowcy do obsługi awarii

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
Elora
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2020, 11:27

Fachowcy do obsługi awarii

Post autor: Elora »

Współpracował ktoś z was z firmą proizol.pl? Widziałam, że dla zarządców nieruchomości oferują reakcję na awarie w ciągu 24 godzin. Zastanawiam się, czy nie skontaktować się z nimi, bo zawsze warto mieć kogoś takiego pod ręką. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Oktawiusz
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2020, 3:07

Re: Fachowcy do obsługi awarii

Post autor: Oktawiusz »

Akurat miałem przyjemność współpracować z firmą proizol.pl. Co prawda wykonywali dla mnie projekt izolacji budynku, ale uważam, że każdą ze swoich usług wykonują na tak samo wysokim poziomie. Są profesjonalni, słowni i terminowi, gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Fachowcy do obsługi awarii

Post autor: Lolka »

A czy przytrafiła się Wam kiedyś w domu jakaś awaria hydrauliczna? Jeśli jesteście z Wrocławia, to polecam zapisać sobie gdzieś kontakt do firmy https://jotka-hydraulik.pl/hydraulik-wroclaw-krzyki/, która na pewno pomoże Wam w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: Fachowcy do obsługi awarii

Post autor: Zośka123 »

Jeśli potrzebna jest renowacja pionów kanalizacji to fachowcy z firmy przeciek24 pomogą. Oni mają wieloletnie doświadczenie. To rzetelni i profesjonalni ludzie którzy w takich sytuacjach służą swoją pomocą. Mają świetny sprzęt i dobre metody. Polecam ich.
małwa

Re: Fachowcy do obsługi awarii

Post autor: małwa »

Ja to mieszkam w takim mieście, gdzie naprawdę trudno o kogoś, kto się na tym zna. Dlatego wolę kupować takie rozwiązania, które będą dla mnie lepsze i bardziej dopasowane. I tak na przykład zanim kupię pompy głębinowe , dobrze się rozeznam, gdzie warto, a gdzie nie. Dla mnie to sprawa najwyższej wagi, od tego nie ma odwołania, to na pewno.
ODPOWIEDZ