Czy warto iść do doradcy kredytowego?

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
DariuszW

Czy warto iść do doradcy kredytowego?

Post autor: DariuszW »

Hej, czy był ktoś z was kiedyś u doradcy kredytowego? Chciałbym rozwinąc swój warsztat zmieniając lokalizację. W aktualnym zaczynam brakować nam miejsca. Klientów też mamy coraz więcej i przyda się jedno-dwa stanowiska więcej.

Zastanawiam się, czy skorzystać z internetowych porównywarek i iść prywatnie do banku, który oferuje najlepsze oferty, czy może taki doradca kredytowy? Ile taka usługa kosztuje i czy ma to sens? Nikt z moim znajomych nie był u takiej osoby. Słyszałem jednak, że jest to coraz popularniejsze rozwiązanie. Pozdrawiam :D
Dysy

Re: Czy warto iść do doradcy kredytowego?

Post autor: Dysy »

Uważam, że jak najbardziej warto się przejść do doradcy kredytowego. Ja korzystałem kiedyś z usług https://pkfo.pl/ u nich nie zapłaciłem nic za obsługę, a wszystko miałem profesjonalnie przedstawione i porównanie.

Z tego, co słyszałem jest to standard, że klient nie płaci u takiego doradcy. Te firmy są wynagradzane prowizyjnie przez banki, co nie wpływa na ostateczny koszt kredytu. Więc jak można za darmo oszczędzić sobie czas, to warto tym bardziej. Oczywiście można chodzić po bankach, ale to będziesz musiał pochodzić po wszystkich placówkach i zawsze mi trudno im odmawiać. U takiego doradcy w jednym miejscu będziesz mieć zestawione wszystkie oferty i podejmiecie decyzję.
ODPOWIEDZ