Ciekawostka

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
tonyhawking
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2020, 13:57

Ciekawostka

Post autor: tonyhawking »

Jeżeli chcesz wiedzieć, w jaki sposób można połączyć szczerą pasję do informatyki z czysto precyzyjnym, wiarygodnym podejście do prowadzonego biznesu, to zdecydowanie kliknij tutaj.
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 110
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Ciekawostka

Post autor: kwiatushek03 »

Jak masz własną firmę a zwłaszcza dużą hurtownię to na pewno przyda ci się oferta firmy https://www.chlholding.pl/oferta/ która zajmuje się transportem gotówki i wartościowych rzeczy. Takie usługi w ich wykonaniu to pewność że nic złego się nie przytrafi twoim pieniądzom podczas transportu.
Awatar użytkownika
klaja20
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:42

Re: Ciekawostka

Post autor: klaja20 »

Chętnie sprawdzę, bo mnie rozwiązania informatyczne, które można w firmie wykorzystać, akurat interesują. I wydaje mi się, że takie nastawienie, wiecie, że można wszystko - to właśnie jest dla mnie. Ogólnie jestem przekonana, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak dużo można w biznesie tym zmienić. Nawet nie zatrudniając informatyka, a korzystając z takich https://securitypartners.pl/uslugi/outsourcing-it/ usług.
okęj

Re: Ciekawostka

Post autor: okęj »

Skoro mamy sobie polecać fajne miejsca, to ja myślę, że dobrze, jeśli sprawdzicie planety układu słonecznego od najmniejszej do największej https://venus-and-mars.com/planety-ukla ... nformacje/ , opisane na podanej przeze mnie stronie. Ja wiem, że nie każdego to kręci, ale wierzę, że sympatyków tutaj jakiś znajdę.
ODPOWIEDZ