Szkolenia

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
Gumis
Posty: 95
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:57

Szkolenia

Post autor: Gumis »

Szkolenia to bardzo dobry pomysł, możesz w ten sposób zdobyć wiedzę, która w przyszłości bardzo może Ci się przydać. Na twoim miejscu sprawdziałabym tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ jakie mają szkolenia do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Szkolenia

Post autor: Lolka »

A skoro już mowa o szkoleniach, to co sądzicie o szkoleniach, które odbywają się w systemie on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-i ... ki-online/, że Firma Szkoleniowa Kar-Group organizuje nawet taki kurs na instruktora lekkoatletyki on-line. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 13
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:48

Re: Szkolenia

Post autor: Logan »

Szkolenia są bardzo ważne nie tylko ze względu na możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, dają nam również szansę poznania wszystkich wad i zalet danego zawodu. Istnieje wiele zawodów, w których praca niesie ze sobą ogromne ryzyko każdego dnia. Zaliczyć do nich można prace na wysokości, które kwalifikowane są jako prace szczególnie niebezpieczne. Bezpieczeństwo pracowników zależy tu nie tylko od właściwego stosowania sprzętu ale przede wszystkim od praktycznej wiedzy i umiejętności, które nabyć można na odpowiednich szkoleniach.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 93
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:56

Re: Szkolenia

Post autor: owsianka91 »

Ja chciałabym nauczyć się programowania i tworzenia stron internetowych. Póki co nie mam możliwości zapisania się na kurs. Dlatego uczę się w domu. Ostatnio trafiłam na ten artykuł https://teoriabiznesu.pl/internet/kurs- ... -nofollow/ i zaczęłam uczyć się html dla początkujących. Muszę przyznać, ze idzie mi naprawdę nieźle. W artykule jest wszystko bardzo prosto i ciekawie wyjaśnione.
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: Szkolenia

Post autor: Kandinski »

Jeśli chodzi o dobre szkolenia z zakresu kosmetyki to warto sobie sprawdzić Centrum Edukacji Pasja w Szczecinie. Tu macie namiar: https://mmpasja.edu.pl/ My tam posłaliśmy naszą załogę i dużo się tam dziewczyny nauczyły. Pasja ma wysoki poziom kursów, miłe instruktorki, pracują też na dobrej jakości kosmetykach.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Szkolenia

Post autor: otylia »

W obecnych warunkach jakie panują w kraju myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest korzystanie ze szkoleń online. Tutaj możecie się zapoznać z ofertą e-szkoleń dla Rad Pedagogicznych, Dyrektorów szkół i pracowników administracji https://ecrklex.pl/produkty/e-szkolenia . Szkolenia można odbywać w dogodnym miejscu i czasie, udostępniane są do pobrania materiały dodatkowe. Takie e-szkolenia dla nauczycieli wyróżnia także korzystna cena przy najwyższej jakości merytorycznej. Pytania można zadawać poprzez formularz na stronie.
Awatar użytkownika
PawełP85
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2020, 11:30

Re: Szkolenia

Post autor: PawełP85 »

Ja bardzo żałuję bo byłam zapisana na szkolenie z tematyki redukcji stresu w tej firmie https://fundacjafortis.pl ale przez Covid19 wszystkie szkolenia zostały odwołane :( . Mam nadzieję, że za niedługo znowu ruszą i będę mogła uczestniczyć w szkoleniu.
ką0

Re: Szkolenia

Post autor: ką0 »

Wybierając szkolenie należy się kierować tym, czy dany kurs na pewno jest potrzebny. Powinien być związany ze stanowiskiem, które zajmujemy.

zasady zero waste
panalkrą

Re: Szkolenia

Post autor: panalkrą »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi http://szkoleniappk.pl/
Laleńka

Re: Szkolenia

Post autor: Laleńka »

Każde szkolenie wzbogaca nas o nową wiedzę i umiejętności. Dlatego kiedy tylko mamy okazję warto jest wybierać się na szkolenia ze swojej branży - https://www.movuto.pl/trening-funkcjona ... logicznych Dzięki temu poznacie nowe techniki oraz metody pracy, któe pomogą Wam wzbogacić swoją ofertę. To na pewno będzie procentowało w przyszłości.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Szkolenia

Post autor: Marek78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w szkolenie związane z moją branżą? Chętnie poznam wasze opinie na temat tego kursu https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ Co o tym sądzicie? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie, zależy mi na tym,by rozwinąć się w tym kierunku i założyć w przyłość swój biznes w tej branży.
ODPOWIEDZ