świetny kierunek studiów

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
Gumis
Posty: 95
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:57

świetny kierunek studiów

Post autor: Gumis »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
Rene
Posty: 42
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:59

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Rene »

Wszystko zależy od poziomu jaki reprezentuje dana uczelnia. Rezultaty nauki w dużej mierze zaś też od naszego podejścia, samodyscypliny, która jest niezbędna gdy studiujemy zaocznie. Jesteśmy jednak dorośli, więc mam nadzieję, że nie powinniśmy mieć z tym problemu. Reasumując zgadzam się z Tobą- studia zaoczne nie są gorsze, a sam tryb niestacjonarny stanowi dużą dogodność dla osób pracujących. Sam myślę o kontynuowaniu nauki na podyplomowych. Natrafiłem wczoraj na atrakcyjną ofertę studiów MBA : https://studia-mba.pl/ . Sądzę że to byłby dobry wybór, bo kierunki biznesowe są mile widziane na rynku pracy, a uczelnia deklaruje naprawdę dobre perspektywy zawodowe dla absolwentów.
Awatar użytkownika
dyllam
Posty: 57
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:24

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: dyllam »

Istnieje taka specjalizacja, jak psychologia w biznesie Pewnie nie wszystkie uczelnie takie programy nauczania prowadzą, więc dobrze to najpierw sprawdzić.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Lolka »

A czy ktoś z Was studiuje może zarządzanie zasobami ludzkimi? Czy takie studia są ciekawe? Ja planuję zapisać się na taki kurs, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-zarzadzani ... -ludzkimi/. Jak sądzicie, warto?
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: pahana »

Kierunków jest naprawdę dużo, najlepiej wybierać takie które które są przyszłościowe i dają szanse na znalezienie pracy. Co do kwestii finansowania studiów to jest opcja wyboru takich jak https://www.ssw-sopot.pl/kadry-i-place/ ... wane-z-ue/ - one są dofinansowane z ue
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 61
Rejestracja: 30 paź 2019, 21:57

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: WikiDab »

Chyba wszystkie informatyczne są teraz najbardziej opłacalne.
Awatar użytkownika
Donna
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 16:55

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Donna »

Moim zdaniem kierunek łączący wiedzę ekonomiczną z wiedzą psychologiczną to ten: https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholo ... ,ws62.html. Tak jak ZZL przygotowuje do pracy w HR-ze . Nie sądzisz?
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Wektor »

Ja studiowałem prawo urzędnicze na WSGE w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia i studia oceniam jak najlepiej. Dobrze trafiłem, WSGE to bardzo dobra uczelnia, z fajną kadrą i wysokim poziomem nauczania. Prawo urzędnicze to warty uwagi kierunek, po nim na pewno nie będziecie mieć problemów z pracą.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: ksenia88 »

Jak dla mnie t o studia, a raczej kierunek który Cię kręci, będzie tym z wizją i przyszłością dla Ciebie. To bardzo ważne aby móc działać w tym obszarze i funkcjonować w takim zakresie, aby móc zdobywać szczyty. Ze swojej strony polecam http://wwsb.edu.pl oraz studia logistyka Warszawa, które mają ogromny potencjał i wartość.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:40

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: lila87 »

Na pewno fajnym kierunkiem studiów będzie ten co nas interesuje. Ja zastanawiam się nad informatycznym kierunkiem lub robotyką. Wiele ciekawych propozycji na https://horyzont.eu . Mają tam sporo fajnych ofert z nowoczesnymi możliwościami.
Awatar użytkownika
meryzdrzewa
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2020, 14:33

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: meryzdrzewa »

Jak dla mnie psychologia. Trzeba mieć do tego pasję, ale jeśli już przyjdzie: to naprawdę satysfakcjonujący kierunek, można dowiedzieć się wiele na temat człowieka i jego instynktów, zachowania, cech... Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wyglądają studia psychologiczne, to zapraszam do kontaktu :)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 96
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: fiona45 »

Bardzo fajny i nowoczesny kierunek studiów może być robotyka. Czytałam o tym na https://horyzont.eu/ . Zerknij bo oferty bardzo fajne i konkretne moim zdaniem. Czasem warto szukać i znajdować coś nowoczesnego.
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Kandinski »

Może wam się przydać namiar na profesjonalną firmę zajmującą się pomocą w pisaniu prac zaliczeniowych czy dyplomowych. Tu macie ich stronę internetową: http://www.e-konsultacje.edu.pl/ U mnie w 00 % sprawdzili się, bardzo pomogli mi w ustaleniu planu pracy i znalezieniu odpowiedniej bibliografii.
biz_w2

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: biz_w2 »

Ja postawiłam na studia pr. Moim zdaniem to kierunek nie tylko ciekawy, ale dający duże pole do popisu i przede wszystkim budowania własnej marki ;) A jak wiadomo, ta we współczesnym świecie biznesu jest naprawdę pożądana.
maksik13

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: maksik13 »

Pytanie w jakim mieście chcesz studiować. Bo kierunków jest naprawdę dużo. Np. wpisując w wyszukiwarkę osteopatia warszawa studia mamy bardzo duży wybór uczelni z tak szczegółowym kierunkiem. Trzeba pamiętać, by nauka była dla nas interesująca, bo to na pewno ułatwi nam naukę.
mama_kama

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: mama_kama »

A może warto rozważyć podjęcie studiów za granicą? Na https://studiawanglii.pl/university/demontfort/ dostępna jest oferta edukacyjna w jednym z uniwersytetów w Anglii. Może warto podejmując decyzje o studiach rozważyć uczelnie za granicą właśnie.
madziuś

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: madziuś »

Moja córka wybrała studio o kierunku in informatycznym. Zamówiłam dla niej podręczniki do nauki z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... _1798.html . Ceny przystępne jak na nasz rynek
kraśko

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: kraśko »

Ja mogę doradzić administrację na WSGE w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia Uczelnia jest bardzo dobra a kierunek ciekawy i przede wszystkim sensowny, bo po nim macie pracę. Zdecydowanie mogę doradzić te studia, ja jestem zadowolony z wyboru.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 13
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:48

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Logan »

Moim zdaniem informatyka. Studia te nie należą co prawda do najłatwiejszych i nauka po ich ukończeniu się nie kończy, bo na bieżąco monitorować trzeba zmiany w branży, ale dają mnóstwo satysfakcji i pozwalają nabyć wiedze i umiejętności z zakresu programowania w różnych obszarach ich zastosowania. Studia informatyczne Warszawa https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/i ... formatyka to możliwość studiowania pod okiem praktyków z wieloletnim doświadczenie w branży.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Marek78 »

Witam. Potrzebuję na studia dowiedzieć się czegoś o obsłudze kadrowo-płacowej, mam nadzieje że ktoś tutaj będzie wiedział o czym mowa i mi pomoże. Otóż znalazłam dodatkowo taką stronę internetową https://businessmind.pl/obsluga-kadrowo-placowa/ i chce też z niej wziąć informacje. ;)
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 49
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:32

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: foxi »

Różnymi kryteriami kierują się młodzi ludzie przy wyborze kierunku studiów. Generalnie jednak są to dwa kryteria - po pierwsze zainteresowania (czasami hobby) i możliwości znalezienia pracy po danym kierunku studiów. Są też ludzie, którzy kierują się tylko tym gdzie znajduje się dana uczelnia wyższa.Na przykład dla syna mojej dobrej przyjaciółki wyższa uczelnia w Warszawie - to najważniejsze co tego młodego człowieka interesowała. Swoją drogą wybrał też moim zdaniem fajny kierunek bo związany z administracją państwową.
Zośla

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Zośla »

Dla mnie takim świetnym kierunkiem studiów okazało się pielęgniarstwo, które od 2 lat studiuje na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie https://mum.edu.pl/. Świetna kadra, miła atmosfera, panie w dziekanacie też bardzo uprzejme i zawsze pomocne. Na plus duża ilość zajęć praktycznych, które odbywają się w renomowanych placówkach medycznych.
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: roonz »

Ja ogromnie zadowolona jestem z wyboru kierunku - neuromarketing na waszawskiej uczelni https://vizja.pl/studia-wyzsze/neuromarketing,ws67.html . Bardzo ciekawy ponieważ łączy psychologię z marketingiem. Uczymy się o mechanizmach rządzących zachowaniem człowieka i jak jest wykorzystywać w kontekście planowania i projektowania reklamy (lub technik marketingowych)
koleś52

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: koleś52 »

Dziś to po prostu wiele nieznanych nam wcześniej kierunków jest polecanych, jak na przykład studia osteopatia https://ficomum.org/ . Nie wiem, czy będę kiedyś studiować, ale jeśli już, to wybiorę coś podobnego. To mnie interesuje i jest tak naprawdę przyszłościowe.
wiżka

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: wiżka »

ja też postawiłam na kierunek medyczny a konkretnie na pielęgniarstwo :) jeśli chodzi o konkretną szkołę to papiery złozyłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. wysoki poziom, ciekawe zajęcia, bardzo duzo ćwiczeń a to przecież nauka praktyki jest najważniejsza :)
eniś956

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: eniś956 »

To, co ma znaczenie to przede wszystkim wybór kierunku, który w pewien sposób spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci zadbać o Twoje zadowolenie. Całkiem możliwe, że na sam początek, studia na AEH w Warszawie pozwolą ocenić Ci Twoje zainteresowanie tematem i dadzą szansę na dalszą karierę.
kowiś

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: kowiś »

Na pewno ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się studia z zakresu architektury wnętrz. Tutaj https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz-2st/ warto się rozejrzeć i poczytać jak to wygląda. Uważam, że przede wszystkim należy wybierać przyszłościowe studia, dzięki którym będziecie mogli szybko znaleźć dobrze płatną pracę.
Piotruś11

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Piotruś11 »

Jeśli chcesz mieć świetne kierunki studiów które dadzą ci dobrą pracę w przyszłości to postaw na ofertę https://ult.edu.pl/studia-online/ Są studia prowadzone w systemie online gdzie zjazdy masz 2-3 razy w semestrze. Nauka jest na platformie do zdalnego nauczania więc oszczędzisz masę czasu na dojazdach. Wybierz spomiędzy wielu ciekawych kierunków i zapisz się.
Rafał09

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Rafał09 »

Myślę, że obecnie przyszłościowym kierunkiem jest informatyka. Warto zainteresowac się takimi zagadnieniami jak AI, machine learining oraz big data. Na pewno są to obszary IT o których będzie głośno w pryszłości. Wiecej na ten temat możecie poczytać na https://addepto.com/
Gość

Re: świetny kierunek studiów

Post autor: Gość »

Studia psychologiczne są fascynującym kierunkiem, który oferuje głębsze zrozumienie ludzkiego umysłu, zachowań i relacji. Psychologia pozwala zgłębić funkcjonowanie ludzkiego umysłu, w tym procesy myślenia, emocje, pamięć, percepcję i motywację. Wiedza psychologiczna znajduje szerokie zastosowanie w praktyce, od pracy z osobami z problemami emocjonalnymi, przez poprawę efektywności organizacji, po zrozumienie mechanizmów społecznych i kształtowanie polityki społecznej. Studia psychologiczne mogą przygotować Cię do pracy w wielu różnych dziedzinach.
ODPOWIEDZ