Sposoby na reklamę

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Sposoby na reklamę

Post autor: monta »

A może jakieś ścianki reklamowe, rollupy, kóre będą przydatne podczas targów. Jeżeli chcesz to firma
https://retio.pl/- Retio zajmuje się takimi rzeczami. Napisz do nich a na pewno coś Ci doradzą!
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: pahana »

Może bardziej reklama internetowa... choć to też zależy od rodzaju biznesu, każdą reklamę trzeba dobrze przemyśleć i dopasować do profilu działalności. Jednakże jeśli byście zdecydowali się na marketing internetowy to miejcie na uwadze, że to nie wszystko. Potrzebne jest też prowadzenie audytu, aby zweryfikować działania które są w sieci prowadzone - poczytajcie o tym http://ammf.pl/ . Ma to na celu optymalizacje, zwiększenie efektywności i ograniczenie kosztów
Awatar użytkownika
klaja20
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:42

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: klaja20 »

A ja wam powiem, że oba sposoby są dobre i można to połączyć. Oczywiście powstaje pytanie, na jaką formę wydać więcej pieniążków, ale to też nie jest problematyczne. Wystarczy, że jakaś dobra agencja marketingowa, typu Nakatomi , dokona stosownej analizy i poprowadzi w odpowiednim kierunku. Próbujcie, byleby efektywnie.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: brado »

Reklama internetowa zdecydowanie moim zdaniem. Dzięki takiej można trafić do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Tym bardziej, że sposobów na taką jest całkiem sporo. Trochę o tym czytałem na http://marketing.media.pl/ , ciekawy blog marketingowy muszę przyznać. Po lekturze artykułów tam zamieszczonych doszedłem do wniosku, że i takie blogi mogą być pomocne w ukierunkowaniu się na wybór najlepszej reklamy dla siebie.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: otylia »

Teraz najbardziej to się liczy reklama w sieci, takie czasy mamy w końcu. I dobrze może, ja sama też głównie w sieci wszystkich informacji szukam. Dla przykładu instytucja eRzecznika http://erzecznik.com.pl/ ciekawy sposób na komunikację z klientami i możliwości edukowania ich za pośrednictwem for internetowych. Skuteczne kampanie to są, nie od jednego właściciela firmy już słyszałam.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Sposoby na reklamę

Post autor: Marek78 »

Żeby zareklamowac swoja firme warto miec tez bazę danych firm aby miec komu wyslac swoja oferte. Ja np skorzystalem z oferty https://www.infobrokering.com.pl/baza-a ... eklamowych ktorzy przygotowali dla mnie solidną bazę danych. To swietne rozwiązanie jeśli jesteśmy początkującym biznesmenem/marketingowcem ;)
ODPOWIEDZ