Reklama na facebooku

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:53

Reklama na facebooku

Post autor: Karolina »

Hej, jak według Was najlepiej reklamować swoją działalność na facebooku? Zadbać raczej o regularne dodawanie postów czy może warto zapłacić za dodatkowych użytkowników, którzy obserwowali by mój profil? Spotkał się ktoś z taką praktyką?
Awatar użytkownika
Koniczynka-dzika
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2019, 15:52

Re: Reklama na facebooku

Post autor: Koniczynka-dzika »

no można niby zapłacić za lajki, tylko że takie kłamstwo ma krótkie nogi. Potem dość śmiesznie wyglądają profile, które mają kilka tysięcy polubień a ani jednego lajka czy komentarza pod postami :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 82
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Re: Reklama na facebooku

Post autor: Benek »

Jeśli poważnie myślisz o swoim biznesie, to powinnaś zwrócić się do profesjonalistów. Znam tylko jedną firmę, która doskonale potrafi wypromować wizerunek w internecie. Jest to agencja Nakatomi. Tworzą rozwiązania marketingowe dla dużej liczby firm na całym świecie i mają świetny zespół specjalistów od reklamy. Sama chcę się do nich zgłosić, bo słyszałam o niesamowitej efektywności ich działań.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2019, 20:09

Re: Reklama na facebooku

Post autor: heniutek »

Jeżeli interesuje nas reklama na facebooku to musimy liczyć się z kosztami, które nie będą rzędu stu czy dwustu złotych. Trzeba jednak przyznać, że dobrze przeprowadzona kampania reklamowa na facebooku potrafi przynieść sporo korzyści.
Awatar użytkownika
el_bur
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Reklama na facebooku

Post autor: el_bur »

Ja sięnie poruszam w tej branży. Nic wartościowego tu nie doradzę.
Mam tak wiele, a uczucie do niej pochłania wszystko; mam tak wiele, a bez niej wszystko staje się niczym.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: Reklama na facebooku

Post autor: tojawojownik »

Reklama lub po prostu strona firmowa/osobowa jest obecnie bardzo potrzebnym elementem wizerunku. Wizerunek najlepiej dopieszczą specjaliści tacy jak Tears of Joy https://tearsofjoy.pl/ zanim przystąpią do pracy, zbiorą komplet informacji oraz zaproponują odpowiednią strategię dla danej branży, osoby lub firmy.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: Reklama na facebooku

Post autor: ominina »

Myślę, że tak, reklama na facebooku czy innych mediach społecznościowych to jest dobry pomysł promowania swojej działalności czy usług, jednak mam na myśli profesjonalną kampanie a nie np. kupowanie lajków :) W każdym razie nie można całego marketingu opierać tylko na social media, raczej powinno się go dywersyfikować. Warto też wziąć pod uwagę fora internetowe i marketing szeptany. Ostatnio na blogu http://i-content.pl/ czytałam, że dzięki niemu można prowadzić kampanie e-rzecznika, które są niezwykle skuteczne jeśli chodzi o edukacje internautów, a także budowę świadomości marki
ODPOWIEDZ