promocja firmy

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

promocja firmy

Post autor: monta »

Zastanawiam sie co jest najlepsze na promocje firmy reklama w radio a może jednak ulotka która dociera do szerokiego grona klientów. A jak uważasz że ulotki nikt nie czyta to musisz zamówić takie ulotki które zainteresują, zaciekawią odbiorcy takie jak te https://www.diamond-druk.pl/ . Na jednej stronie sie reklamujemy na drugiej podajemy nasze zalety a dodatkowo na jednej możemy umieścić rabat że z tą ulotką macie coś taniej itp. Co myślicie o takim pomyśle?
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: promocja firmy

Post autor: pahana »

Na pewno trzeba zainwestować w dobry marketing, dobrze poprowadzona reklama pomoże wypromować firmę i zwiększyć jej sprzedaż. Może w takim razie reklama internetowa? Ma ogromnie wiele zalet, poczytaj sobie o nich na stronie http://adrenalinemd.pl/ .Dodam tylko, że najlepiej jakby te działania były prowadzone przez profesjonalistów, bo bez doświadczenia i wiedzy można wyrządzić wiele szkód
Awatar użytkownika
pokolorowana
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:19

Re: promocja firmy

Post autor: pokolorowana »

No właśnie, promocja to nie taka łatwa sprawa. Natrafiłam wczoraj na reklamę niejakiej grywalizacji http://adnext.pl/czym-jest-grywalizacja ... ych-mitow/ i chciałam się was poradzić czy wiecie coś na temat tej dziedziny? Ma szanse zaistnieć? Jak uważacie?
Awatar użytkownika
Nesi
Posty: 58
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:30

Re: promocja firmy

Post autor: Nesi »

A powiedzcie mi proszę, czy waszym zdaniem pisanie artykułów dobrej jakości ma wpływ na popularność strony, czy jednak większe znaczenie ma tutaj jednak dobrze przeprowadzone pozycjonowanie? Jak dla mnie sukces danej witryny zależy od obu tych czynników, bo jeżeli nawet wyszukiwarka wskaże nam określone miejsce, a nie znajdziemy tam ciekawych treści dla siebie, jednak szybko opuścimy tą stronę.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: promocja firmy

Post autor: otylia »

Jeśli o firmie się mówi w sieci to naprawdę dobrą formą promocji będzie taka kampania http://erzecznik.com.pl/. Ma ona na celu promocję poprzez udzielanie się na forach, portalach i doradzania klientom oficjalnego Rzecznika marki. Konta tak są podpisywane, wprost bez ukrytej reklamy. Rzecznik wypowiada się tam gdzie to konieczne - powstaje jakaś dyskusja tematyczna, pojawia się jakiś negatyw na temat marki czy zapytania. Monitoring prowadzony jest na tyle precyzyjnie, że żadna taka dyskusja nie zostanie pominięta. Efekt działań? wzrost zaufania do marki, poprawa sprzedaży, neutralizacja negatywnych opinii. Myślę, że warto.
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: promocja firmy

Post autor: tojawojownik »

Dobra promocja firmy to np. napoje izotoniczne https://www.freshdrink.pl/produkty/napo ... ne-z-logo/ sprawdzą się doskonale na imprezach integracyjnych, eventach, targach, premierach i wielu innych okazjach. Jest to produkt bardzo rozpoznawalny który każdy weźmie w rękę i zabierze go ze sobą. Firma oferuje pełną dowolność wyglądu puszki z napojem. Bardzo elastyczne dostawy i możliwość zamawiania większej ilości napojów w dostawach cyklicznych.
Awatar użytkownika
prawy
Posty: 54
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:50

Re: promocja firmy

Post autor: prawy »

Promocja firmy jest dość złożonym aspektem i wydaje mi się, że należy do nie podchodzić kompleksowo. Tak naprawdę wiele wielkich i doświadczonych agencji, takich jak Nakatomi, tylko tak pracuje. I albo ma pracowników od poszczególnych form promocji, albo ma umowy z podwykonawcami , ale łączy wszystko w ofercie dla klienta.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: promocja firmy

Post autor: ominina »

Oczywiście, z reguły korzysta się z agencji ponieważ oni znają się na rzeczy najlepiej. Co nie zmienia faktu, że i tak należy przeprowadzać audyt działań marketingowych, można sobie o nim doczytać na stronie http://ammf.pl/ . Ma on na celu optymalizację, zwiększenie efektywności a także oszczędność pieniędzy
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: promocja firmy

Post autor: mczay »

Banery, plakaty, ulotki, a jeśli mowa o reklamie lokalnej ogólnie to koniecznie billboard w dobrej lokalizacji. U nas po wynajęciu takiego sprzedaż znacznie ruszyła. Polecam podjąć współpracę z firmą https://www.znajdzreklame.pl/billboardy/poznan. Nie tylko znajdą odpowiedni billboard ale również zajmą się jego wyklejeniem i zadbają o niego podczas trwania kampanii.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: promocja firmy

Post autor: Lolka »

Ja uważam, że świetnym sposobem na reklamę i promocję własnej firmy są wyjazdy na targi branżowe. Trzeba jednak wtedy pamiętać o odpowiednim wyglądzie stoiska. Na stronie https://superdrukowanie.pl/107-flagi-i- ... rmowe.html możecie na przykład zamówić flagi i maszty reklamowe, które na pewno pozytywnie wpłyną na wizerunek Waszej firmy :)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 96
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: promocja firmy

Post autor: fiona45 »

Jeżeli się ma sklepy stacjonarne to warto pomyśleć o zaprojektowaniu całej aranżacji jako reklamę świąteczną. Zawsze taki sklep przyciąga więcej klientów. Zerknij na https://www.artpin.net/swiateczne-witryny-sklepowe/ , bo tam mają mnóstwo ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: promocja firmy

Post autor: suzzi »

Każda firma wie, że budowanie własnego wizerunku jest bardzo ważne. Dlatego warto korzystać z różnych opcji reklamowych własnej firmy. Jeżeli sprzedajemy towar, zajmujemy się produkcją. Warto pomyśleć o tym, żeby na opakowaniach znalazło się logo waszej firmy. Tutaj https://tekturowy-swiat.pl/profesjonaln ... esu-firmy/ macie nawet na ten temat artykuł.
Awatar użytkownika
dyllam
Posty: 57
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:24

Re: promocja firmy

Post autor: dyllam »

W niektórych branżach są organizowane targi branżowe. Dotyczy to np. motoryzacji, nieruchomości, meblarstwa itd. To dobre miejsce na promocję swojej firmy oraz oferty. Potrzebny sprzęt można wynająć np. wynajem telebimów emgevents oferuje sprzęt multimedialny.
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: promocja firmy

Post autor: pahana »

Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, to prawda że budowanie pozytywnego wizerunku w sieci jest bardzo ważne. Z resztą to się zawsze przekłada na wyniki sprzedażowe. Zatem może pomyśl o marketingu szeptanym, tutaj na blogu http://i-content.pl/ sobie można o nim trochę poczytać. Za jego pomocą można m.in. wspierać sprzedaż, czy chociażby neutralizować negatywne opinie które się pojawiły w kierunku naszej firmy
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:32

Re: promocja firmy

Post autor: Biznesowa »

Na pewno warto wybrać różne sposoby reklamowania firmy. Do reklamy na lokalnym rynku możecie wykorzystać np flagi, banery, potykacze itp. Takie materiały reklamowe oferuje firma https://www.retio.pl/ . Do kazdego zlecenia pdchodzą indywidualnie dzięki czemu projektują materiały reklamowe dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: promocja firmy

Post autor: molika »

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób wypromować lokalny biznes. Jest to trudne, ponieważ liczba klientów jest ograniczona, a pole manewru niewielkie. Poza tym przebicie się na rynku może również utrudniać konkurencja. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj http://marketing-hq.pl/marketing-intern ... ny-biznes/ i poczytać.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: promocja firmy

Post autor: suzzi »

W dzisiejszych czasach taka jest prawda, że ogromną moc ma marketing. Wszelkiego rodzaju artykuły, treści reklamowe mogą przynieść niesamowite efekty. Oczywiście tutaj będzie potrzebna pomoc dobrego fachowca. Czasami nawet copywriter leszno przyda się do tworzenia takich treści. W końcu oni mają spore doświadczenie w tworzeniu logicznych i ciekawych treści.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 160
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:55

Re: promocja firmy

Post autor: pukla123 »

Polecam jeśli chodzi o skuteczny marketing grupę AdNext http://adnext.pl/#o-nas . To 6 spółek o różnych kompetencjach marketingowych dzięki takiemu połączeniu mają większą perspektywę na skuteczną realizację swoich wizji. Polecam im zaufać a nie będziesz żałować. To fachowcy w tej branży.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: promocja firmy

Post autor: ksenia88 »

Tutaj masz wiele dróg. Coraz więcej osób przekonuje się, że odręczne pisanie, pozwala im uchwycić o wiele więcej myśli i daje większą szansę na zapis czegoś naprawdę spektakularnego. Dlatego do łask wracają artykuły do pisania które dawniej były całkowicie naturalne ;) jeśli więc Ty także chcesz spróbować, to śmiało!

jak promować sklep internetowy
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: promocja firmy

Post autor: Marek78 »

Jeśli chodzi o promocję firmy sprzedażowej, to świetnym sposobem jest wystartowanie na Amazonie. O obawach przed rozpoczęciem sprzedaży na Amazonie i radzeniu sobie z nimi mozecie przeczytać na https://www.nethansa.com/pl/6-najczests ... mi-radzic/. Pamiętajcie, że lepiej szukać rozwiązania, niż wyszukiwać problemów. Tutaj właśnie macie świetny poradnik o tym, jak radzić sobie z problemami przed startem na Amazonie.
Awatar użytkownika
greece1
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2019, 15:02

Re: promocja firmy

Post autor: greece1 »

Biznesowa pisze: ↑08 lis 2019, 9:51 Na pewno warto wybrać różne sposoby reklamowania firmy. Do reklamy na lokalnym rynku możecie wykorzystać np flagi, banery, potykacze itp. Takie materiały reklamowe oferuje firma https://www.retio.pl/ . Do kazdego zlecenia pdchodzą indywidualnie dzięki czemu projektują materiały reklamowe dopasowane do potrzeb konkretnej firmy.
To świetne propozycje! A jaka macie opinię na temat materiałów POS. Czytałam na stronie: https://www.strategic-packaging.com/pl/ ... w-liczbach że odnoszą sukcesy. Myślicie że warto w nie inwestować? Jaka jest wasza opinia na temat wpływu takich stojaków na decyzje konsumentów. Będę wdzięczna za porady, bo myślę o takim rozwiązaniu!
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: promocja firmy

Post autor: mem32 »

Ja akurat swoją firmę bardzo często promuję na różnych eventach i targach i do tego jest mi potrzebna fajna reklama stacjonarna, więc zawsze mam ze sobą ściankę tekstylną, którą zamówiłam tutaj https://adlove.pl/pl/scianki-tekstylne-141 i kilka gadżetów reklamowych, które mogę rozdać.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: promocja firmy

Post autor: mczay »

Tak naprawdę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby promocją swojej firmy zająć się samodzielnie - na początku należy jednak nieco poczytać o strategiach marketingowych, aby móc opracować ją naprawdę dobrze. Tutaj: http://adnext.pl/onas/baza-wiedzy/strat ... ketingowe/ można znaleźć ciekawy artykuł na ich temat.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: promocja firmy

Post autor: ominina »

Jeśli posiada się w tej dziedzinie wiedzę, doświadczenie i wie co się robi to jasne, że można samemu to robić. Tylko, żeby mieć pewność że nasze działania przynoszą korzyści to proponuję robić regularne audyty marketingowe, o których mowa na http://ammf.pl/ . Służą one analizie i sprawdzeniu wszystkich kanałów komunikacji z konsumentami w sieci, w razie jakichś nieprawidłowości dokonywana jest optymalizacja
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: promocja firmy

Post autor: Uleńka »

Według mnie trzeba przede wszystkim zadbać o dobrą relację z klientami . Inwestycja w odpowiedni program crm to dobre rozwiązanie. To okazja do przyciągnięcia wiekszej liczby konsumentów jak i do zwiększenia zaufania naszych dotychczasowych klientów. Grunt to odpowiednia komunikacja a firma bs4 oferuje takie inteligentne systemy - z pełnym dostosowaniem do potrzeb naszej firmy
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 63
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:39

Re: promocja firmy

Post autor: kasiunia »

Każda firma powinna prowadzić promocję i reklamę na każdym etapie rozwoju firmy.Nie od dzisiaj też wiadomo ,że najlepszą wizytówka naszej firmy są zadowoleni klienci.Teraz krótkie pytanie; kto może sprawić ,że klienci będą zadowoleni - oczywiście pracownicy - więc to jest ten zasób w który warto i trzeba inwestować... oprócz innych oczywiście.Często pracownicy nie zdają sobie z umiejętności jakie w nich drzemią.Współpraca z fachowcami takimi jak coach Kraków to bardzo dobre i optymalne rozwiązanie. U nas taka współprac trwa już od dość dłuższego czasu. pzdr
Awatar użytkownika
tojawojownik
Posty: 128
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:21

Re: promocja firmy

Post autor: tojawojownik »

Uważam że jednym z elementów firmy powinna być dowolność i duża dostępność form kontaktu, warto utrzymywać telefon stacjonarny który zawsze będzie dostępny dla naszych klientów. W obecnych czasach to symboliczny koszt a pozwoli zaoszczędzić wiele problemów oraz sprawi że łatwiej będzie się skontaktować. Firma Koba z Białegostoku świadczy usługi telekomunikacyjne, oferuje kilka planów taryfowych z czego najtańszy to jedyne 10 zł miesięcznie. https://www.koba.pl/telefon/ Koszt praktycznie żaden a jest to kolejna bardzo wygodna forma kontaktu z naszą firmą.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 63
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:39

Re: promocja firmy

Post autor: kasiunia »

Każdą firmę trzeba promować już od pierwszych dni jej istnienia - to oczywiste. Na różnym etapie rozwoju stosujemy też różne formy reklamy .Najbardziej jednak powszechną reklamą są ulotki i wizytówki - https://www.diamond-druk.pl/ .Dobrze też mieć stałą firmę produkującą gadżety reklamowe.Później przyjdzie czas na kalendarze notesy i inne .Do tego darmowa dostawa na terenie Polski - robi wrażenie prawda?

narożniki meble agata
Awatar użytkownika
Gumis
Posty: 95
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:57

Re: promocja firmy

Post autor: Gumis »

Zdecydowanie jestem zwolennikiem starej metody reklamy czyli drukowanie ulotek.Decydując się na większa ilość, sprawimy że ulotki bedą bardzo zauważalne i wiele osob o nas bedzie pamiętać. Dobrym miejscem na zamówienie ulotek jest ta drukarnia https://www.diamond-druk.pl/. Maja ciekawą ofertę.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 93
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:56

Re: promocja firmy

Post autor: owsianka91 »

Moim zdaniem warto zainwestować w reklamę w internecie. Dzięki temu dotrzesz do dużej grupy potencjalnych klientów. Pamiętaj jednak o tradycyjnej reklamie, która również przynosi efekty. Możesz np. zamówić ulotki, wizytówki i inne gadżety reklamowe na https://www.diamond-druk.pl/ Sama ostatnio myśle o tradycyjnej reklamie.
Awatar użytkownika
piomer123
Posty: 23
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:10

Re: promocja firmy

Post autor: piomer123 »

Dobrym pomysłem na reklame firmy to jakieś gadźety z logiem firmy np. koszulki czy kubki.
Tanie kubki z nadrukiem dostaniesz tutaj: https://storydruk.pl
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: promocja firmy

Post autor: Marek78 »

Witam, co sądzicie o promowaniu swojego biznesu ? Chętnie poznam wasze opinie na temat baz emailingowych https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe Co o tym sądzicie ? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Bąk Artur
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2020, 14:42

Re: promocja firmy

Post autor: Bąk Artur »

wiesz co no najlepiej moim zdaniem zainwestować czas w jakiś blog, fp albo stronę internetową i dobry, chwytliwy tekst na niej. Jak nie potrafisz pisać unikalnych tekstów to polecam Ci ich http://konkretmarketing.pl , zajmą się tym konkretnie. No i zbierać potem interakcje na stronie, komunikować się z potencjalnymi klientami, dobrym sposobem jest też organizowanie np konkursów, ludzie lubią takie rzeczy.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:51

Re: promocja firmy

Post autor: deborah »

Skuteczna strategia marketingowa pozwala na szerzenie świadomości swojej marki wśród potencjalnych klientów. Warto zatem zdecydować się na różne rodzaje promocji - np. doskonale sprawdzą się flagi plażowe ustawione przed siedzibą firmy :)
zośka11

Re: promocja firmy

Post autor: zośka11 »

Na twoim miejscu skupiłabym się na reklamie w internecie. Przynosi naprawdę bardzo dobre efekty. Reklamę najlepiej zlecić profesjonalnej agencji takiej jak Kreacja Sukcesu - https://kreacjasukcesu.pl/ Koniecznie zapoznaj się z jej ofertą. Może akurat ci się spodoba.
mańka12

Re: promocja firmy

Post autor: mańka12 »

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe to myślę, że warto też pomyśleć o opakowaniach z logo firmy. My np. chcemy wprowadzić kubki jednorazowe z https://e-opakowania.info/27-kubki-plastikowe Będą idealne do biura, na konferencje lub targi branżowe.
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 185
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: promocja firmy

Post autor: Bellea »

Może pozycjonowanie stron? Myśleliście może nad taką opcją, podobno super się to sprawdza. Na stronie https://sfeo.agency znajdziecie firmę, która kompleksowo zajmuje się takimi usługami.
Ąraszek

Re: promocja firmy

Post autor: Ąraszek »

Smycze, kubki, długopisy, torby czy otwieracze do butelek zamówicie w http://www.cartpoland.pl/gadzety-reklamowe/ z województwa mazowieckiego. My regularnie zamawiamy w tej firmie i zawsze jesteśmy zadowoleni z ich usług, gadżety reklamowe w ich wydaniu są bardzo solidnie i dokładnie wykonane, nadruk jest bardzo wytrzymały. Dodam, że cenowo też jest w porządku.
Anna jUŚKOWSKA

Re: promocja firmy

Post autor: Anna jUŚKOWSKA »

Ja uwielbiam gadżety reklamowe dostawać jako prezenty i tak samo ja obdarowuję swoich klientów. Co jakiś czas zamawiam breloki czy jakies przewieszki. Wszystkie te gadżety zamawiam w tej firmie https://imar-naszywki.pl/inne.

powiaty w małopolsce
MartynaŻyśk

Re: promocja firmy

Post autor: MartynaŻyśk »

Ja na promocję swojej firmy zamówiłam dużo gadżetów w tym koszulki, bluzy z nadrukiem naszej firmy. Bluzy i koszulki zamowilismy w tej firmie http://www.zokart.pl/# i naprawdę bardzo ładnie został zrobiony nadruk i wiem, że w przyszłości jeżeli będę chciała zamawiać takie rzeczy to tylko u nich.
Drąmek

Re: promocja firmy

Post autor: Drąmek »

Śmiało mogę polecić ofertę firmy http://www.omegasystem.pl/ Wykonała dla nas przepięknie ścianki reklamowe, które wykorzystujemy na rożnych wystawach i eventach
Awatar użytkownika
frajka
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:41

Re: promocja firmy

Post autor: frajka »

Uwzględniając szczególnie dzisiejsze czasy, to najrozsądniej promować firmę w internecie. To nie moja działka, więc mam tutaj współpracę u http://primaverapr.pl którzy to fajnie wyczuli przekaz firmy i w ciekawy sposób promują działalność przez media społecznościowe jak i teksty na blogach tematycznych.
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: promocja firmy

Post autor: pahana »

O tak, reklama w internecie to podstawa i bez niej się nie obejdzie. Ale na szczęście jest tańsza niż w innych mediach np. w TV
Ostatnio zmieniony 03 gru 2020, 21:13 przez pahana, łącznie zmieniany 1 raz.
Łucja

Re: promocja firmy

Post autor: Łucja »

Promocji firm jest wiele tak naprawdę, ale warto wybierać te, które są dla nas najlepsze. Ja jestem za reklamą lokalną. Ostatnio widziałam w jednym pakiecie druk ulotek i rozdawanie na http://post-serwis.pl/zasieg/podlaskie/ . Tutaj akurat w podlaskim taka możliwość ale działają na różnych obszarach.
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: promocja firmy

Post autor: Kandinski »

To ja jeszcze dodam breloki i naszywki jako taki fajny, praktyczny i skuteczny nośnik reklamowy. Produkcją tego rodzaju gadżetów zajmuje się firma IMAR https://www.imarsc.pl/ z Dolnego Śląska Mega solidna firma, terminowa i przywiązująca wagę do jakości produktów. U nich nie przepłacicie.
MariuszŻmij

Re: promocja firmy

Post autor: MariuszŻmij »

Powiem wam, że ja miałem problem z projektowaniem swojego logo i cały czas coś mi nie pasowało. Postanowiłem zmienić firmę na inna z polecenia mojego kolegi. Firma https://www.newstyleweb.pl/ od razu wyszła z ciekawym projektem i wszystko zostało zaakceptowane.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 127
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

Re: promocja firmy

Post autor: Katarzyna »

Widzę, że sporo z was zna się na tym całym pozycjonowaniu. Ja jestem w tym świeży co prawda, ale niedawno wyczytałem że zanim zacznie się pozycjonować stronę warto jest przeprowadzić tak zwany audyt marketingowy. Dodatkowo prowadzenie na facebooku kampani tez jest ok https://www.cleveragency.pl/facebook
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: promocja firmy

Post autor: roonz »

Dobrze punktujesz - rzeczywiście teraz reklama internetowa ma moc. Z tym, że nie można w ciemno prowadzić marketingu, narzędzia należy dobierać na podstawie analiz, danych i celów jakie zamierzamy osiągnąć. Ten temat na http://adrenalinemd.pl/ został bardzo dobrze wyjaśniony. Błędem jest myślenie, że reklama jest uniwersalna - niestety nie
ŻanetaLidawska

Re: promocja firmy

Post autor: ŻanetaLidawska »

tak naprawdę to jak ktoś chce promować firmę, to musi najpierw się zastanowić jakich ma klientów i jak podejmują oni decyzje o zakupie. bo jeśli mam sklep tylko w sieci to wiadomo, że najlepsze będą targetowane reklamy. Jak stacjonarnie to ekspozytory czy standy reklamowe jak te z exposite (dla tych co nie wiedzą o co mi chodzi), a jeśli na targach to i standy i jakieś gadżety jak breloczki itp. nie ma jednego sprawdzonego przepisu na reklamę, do każdej firmy trzeba tak naprawdę podejść indywidualnie
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: promocja firmy

Post autor: brado »

Promocja firmy odgrywa bardzo dużą rolę. Przebić się wśród konkurencji wcale nie jest łatwo. Najlepiej dobrać strategię marketingową do charakteru firmy. Na co dzień w pracy przyda się notatnik z kalendarzem, na https://www.ale24.pl/2020/12/03/dlaczeg ... lendarzem/ można o tym poczytać. Spraw zawsze dużo, lepiej żeby o niczym nie zapomnieć.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 47
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: promocja firmy

Post autor: Oleandro »

Warto postawić na różnorodność według mnie, wypróbujecie różne rzeczy i w końcu traficie na coś co się sprawdzi lepiej niż inne rzeczy. Zobaczcie sobie tu może i hostessy od https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... gi-kielce/ Sprawdzą się idealnie na targach, bankietach i nie tylko.
hiczungł

Re: promocja firmy

Post autor: hiczungł »

Rozsądnym pomysłem jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się tworzeniem artykułów reklamowych. Ja specjalnie w tym celu zgłosiłem się do https://frezstudio.pl/oferta , specjalizujących się w tego typu produkcji. Zrealizowane pomysły godnie reprezentują naszą firmę!
Młodka

Re: promocja firmy

Post autor: Młodka »

Z pewnością sie sprawdzi agencja marketingowa, mój kolega z pracy polecił mi http://amplifying.pl/ Bardzo prężnie działająca agencja, bardzo mi pomogli, dzięki ich pracy pozyskałam nowych klientów. Dodatkowym plusem jest to, ze teraz większość transakcji roię w necie, to również dzieki ich zabiegom.
Manniał

Re: promocja firmy

Post autor: Manniał »

W promocji firmy wciąż wykorzystuje się druk. Najważniejsze, aby był zrealizowany w jak najwyższej jakości! My nie musimy się o to martwić, gdyż produkty tego typu i to w rewelacyjnej jakości zrealizowali dla nas https://drukarniabsprint.pl/portfolio-2 . Istna rewelacja!
mózyczna999

Re: promocja firmy

Post autor: mózyczna999 »

Nadruk i haft z logo firmy to zdecydowanie taka forma promocji, z której warto korzystać. Osobiście postawiliśmy na rozwiązania znane z oferty http://haftynadrukibds.pl/realizacje/ . Zajmują się dla nas wytwarzaniem tego typu rozwiązań, są doskonałe! Warto też zaznaczyć, iż całkowicie przyciąga to uwagę potencjalnych klientów.
Manniałłł

Re: promocja firmy

Post autor: Manniałłł »

Do promocji naszej firmy zdecydowaliśmy się wykorzystać kasetony świetlne. Zrealizowane i wykonane przez https://literypodswietlane3d.pl/oferta/ ... -swietlne/ okazały się być perfekcyjną formą promocji. I tego było nam trzeba! Jakość tego typu robi wrażenie już na pierwszy rzut oka, przyciąga klientów.
Daniel4321ł

Re: promocja firmy

Post autor: Daniel4321ł »

Promowanie naszych usług powinno opierać się na czymś charakterystycznym, całkowicie widocznym i nietuzinkowym. Nie bez powodu nasz salon fryzjerski zdecydował się na promowanie poprzez logo - wykonane w loftowym stylu. Wykonane z szarego styroduru potrafi zrobić nie lada wrażenie. https://www.wycinanka.com.pl/produkty/logo , odpowiadający za ten projekt zaproponowali nam wykorzystanie efektu srebrnego lustra. Efekt robi wrażenie sterylnej czystości!
ginamó

Re: promocja firmy

Post autor: ginamó »

Firmę promujemy z użyciem ubrań z haftem (firmowe logo) . Tego typu usługę zrealizowali dla nas http://www.hako.com.pl/ , dzięki czemu możemy się wypromować w bardzo solidny sposób! Coś takiego całkowicie mi odpowiada, ale i zwraca na siebie uwagę naszych klientów.
lózak

Re: promocja firmy

Post autor: lózak »

Telebimy LEDowe , zaproponowane przez https://ecoled.info.pl/telebimy-led-smd ... p8-outdoor działają na naszych klientów! Taką formę promocji wykorzystujemy już od bardzo dawna i serio działa. Robi to wrażenie już na pierwszy rzut oka a do tego przyciąga klientów - trafiona reklama!
hiczungł

Re: promocja firmy

Post autor: hiczungł »

Artykuły reklamowe to doskonała i wciąż niezawodna forma promowania usług. Najważniejsze to zgłosić się do firmy, która to takie zadanie zrealizuje i to w pełni - w naszym przypadku padło na https://tik.com.pl/oferta . Zrealizowane produkty godnie reprezentują działania naszej firmy. Nasz ostatni zakup to segregatory zgrzewanie z folii PCV.
hiczungł

Re: promocja firmy

Post autor: hiczungł »

Zaczęliśmy wykorzystywać media do druku, które pozwoliły nam na drukowanie banerów reklamowych itp. Pochodzące z oferty https://www.printiseasy.com.pl/oferta/media-do-druku , okazały się nie lada "game changerem" który zwrócił uwagę na nasze usługi. A wszystko to to rewelacyjne materiały o nieprzeciętnej jakości, zdecydowanie polecam!
chamówa

Re: promocja firmy

Post autor: chamówa »

My z kolei zdecydowaliśmy się na promocję z użyciem plandek reklamowych. Ich realizację powierzyliśmy specjalistom z http://plandeki-24.pl/# , przez co są one całkowicie widoczne na naszych samochodach. Naszym celem było, aby przejście obojętnie obok takiej reklamy nie było możliwe - misja wykonana.
hiczungł

Re: promocja firmy

Post autor: hiczungł »

Ja z kolei do promocji firmy wykorzystuję spoty reklamowe, które to realizują dla nas https://imperiafilm.com/ . Zawiązanie współpracy z tym domem produkcyjnym okazało się absolutnym strzałem w 10 a spoty trafiają do każdego. Nawet niektóre spoty opierały się na animacji !

hdmi kabel 1.4 a 10m
Przemeś

Re: promocja firmy

Post autor: Przemeś »

W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie znalezienia dobrej oferty i opcji reklamowych to zdecydowanie warto tutaj wymienić https://www.asmsalesforce.pl/hostessy/ w przypadku których można m.in wynająć profesjonalne i doświadczone hostessy. Przede wszystkim pozwalają skutecznie przyciagnąć zainteresowanych i potencjalnych klientów na różnych targach, eventach oraz promocjach. Ja musze przyznać, że taka forma reklamy bardzo dobrze się sprawdza i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z pomocy. Warto sprawdzić jak działają i jednocześnie w jakim zakresie będą Wam w stanie kompetentnie pomóc rozpromować własny biznes. Pozdrawiam!
markaś

Re: promocja firmy

Post autor: markaś »

Pod naszą reklamę wykorzystujemy ostatnio specjalistyczne moduły led, właśnie pod reklamę. FREI https://store.frei-light.com/pl/ dostarczają nam co trzeba po mocno atrakcyjnej cenie w dodatku taka reklama serio zwraca na siebie uwagę, ciężko przejść obok niej obojętnie!
Kozłowski

Re: promocja firmy

Post autor: Kozłowski »

Zespoły hostess i promotorów zorganizuje wam Sales Rangers http://salesrangers.pl/#kontakt W grę u nich wchodzą sampilingi na terenie powierzchni handlowych i uliczne, obsługa eventów, działania informacyjne w okolicach punktów sprzedaży czy pomoc w organizacji dodatkowych ekspozycji. Sales Rangers to doskonali fachowcy z dużym doświadczeniem, firma mega profesjonalna, można na nich liczyć.
Aqeś

Re: promocja firmy

Post autor: Aqeś »

Szukając dobrych specjalistów w zakresie działań marketingowych myślę, że warto abyście również zwrócili uwagę na specjalistów jak iWizerunek https://iwizerunek.pl/marketing-szeptany/ to agencja która jak się okazuje świetnie działa w zakresie budowania zasięgów oraz relacji z klientami. Jednocześnie widać, że odkąd postawiliśmy na nich po prostu dużo lepiej wygląda sprzedaż, ale i poprawiły się kontakty z klientami i potencjalnie zainteresowanymi osobami.
Manniałłłó

Re: promocja firmy

Post autor: Manniałłłó »

Tablice magnetyczne spisują się znakomicie jako forma reklamy i promocji. A że lubię stawiać na rozwiązania nietuzinkowe to zamierzony efekt udało się uzyskać. Z pomocą http://magnetina.com/ zyskaliśmy takie tablice a ich jakość robi spore wrażenie. Bardzo długo rozglądałem się za tym!
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: promocja firmy

Post autor: Marek78 »

Witam,
Poszukuję firmy, która wykona mi dobrej jakości naklejki do promocji mojej firmy. Trafiłem tutaj https://www.megakoszulki.pl/naklejki-z- ... r-projekt2 co uważacie o tym? Warto tutaj zainwestować w hurtową ilość? Pozdrawiam
wieśku

Re: promocja firmy

Post autor: wieśku »

Jeśli ktokolwiek z was, potrzebowałby dostępu do jakościowej drukarni, która realizuje usługi szybko i profesjonalnie, to polecam zajrzeć pod ten adres: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek . Strona jest bardzo intuicyjna, więc na pewno każdy sobie poradzi. Dodatkowo szeroka gama ofertowa i bardzo dobre ceny. Moim zdaniem warto korzystać z ich usług.
bórak

Re: promocja firmy

Post autor: bórak »

T shirty z nadrukiem faktycznie służą jako dobra forma reklamy. Za ich wykonanie odpowiadają https://www.tekstyldruk.com.pl/oferta/n ... na-odziezy a przejście obok takich t shirtów obojętnie jest zwyczajnie trudne. W pełni sprostało to moim wymogom na tym polu, z resztą wyglądają one bardzo atrakcyjnie.
ewuś0044

Re: promocja firmy

Post autor: ewuś0044 »

Akurat jeżeli chodzi o wybór profesjonalnej pomocy, w zakresie wyboru skutecznych działań marketingowych i jednocześnie róznych form reklamowych, to warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez https://essentialmodels.pl/ , w przypadku których można liczyć na dobranie odpowiednich hostess dla naszej firmy, które przedstawią i zareklamują firmę np. na różnych targach.
olguśka

Re: promocja firmy

Post autor: olguśka »

Ja niedawno trafiłam na Hurtownia polarów i zastanawiam się nad zamówieniem tam odzieży dla naszych pracowników ze sklepu i magazynu. Od dawna myślałam o wprowadzeniu jednakowej odzieży dla wszystkich pracowników i uważam, ze jest to naprawdę bardzo fajne rozwiązanie a wy jakie macie zdanie na ten temat?

justart
Aldona

Re: promocja firmy

Post autor: Aldona »

Ja prowadzę naprawdę niedużą firmę, nie mam dużych funduszy na promocję, ale wiem, że przede wszystkim warto postawić na to, żeby zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy. Sporo informacji czerpię ze strony Pani Beaty Sowy https://beatasowa.pl/wiedza/pr-w-malej- ... czy-warto/ która jest specjalistką w dziedzinie PRu.
Daruś

Re: promocja firmy

Post autor: Daruś »

Jeśli szukacie miejsca, gdzie wykonają Wam nadruki czy też znakowanie odzieży, to polecam sprawdzić ofertę https://www.reflect.pl/termotransfer.html .To bardzo trwała i elastyczna metoda znakowania koszulek, czapek, bluz, odzieży sportowej, a także gadżetów.
zośka

Re: promocja firmy

Post autor: zośka »

Ogólnie mogą też pojawić się negatywne opinie. Ja widziałam, że jeśli chodzi o usuwanie negatywnych opinii w Google Maps to dobrą ofertę posiada https://socialarena.pl/ . Dodatkowo też firma posiada duże doświadczenie co jest bardzo ważne
ODPOWIEDZ