Print 3De opinie

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
sylwia33
Posty: 64
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:36

Print 3De opinie

Post autor: sylwia33 »

Niedługo rozpocznę akcję promocyjną mojego przedsiębiorstwa i pomyślałam, że fajnie by było dołączyć do niej jakiś oryginalny element. Zastanawiam się, czy gadżet 3D byłby atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Taki projekt można zrobić w w firmie Print 3De. Tu https://print3de.pl/ widziałam ich ofertę. Myślicie, że to dobry pomysł? Proszę was o opinie.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2020, 17:07 przez sylwia33, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2019, 21:05

Re: Print 3D opinie

Post autor: Maria »

Uważam, że to bardzo dobry pomysł i powinnaś go zrealizować. Firma Print 3De ma kreatywnych pracowników i na pewno coś fajnego ci zaprojektują. Na sam projekt też nie będziesz długo czekać. To jest moja opinia, ale może cię przekona.
Awatar użytkownika
Elena
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2019, 19:22

Re: Print 3De opinie

Post autor: Elena »

Ja o Print 3De też mam dobrą opinię, bo robili dla mojego biura architektonicznego projekt osiedla, jakie ma powstać w mieście. Bardzo dobrze się spisali, druk był szczegółowy, co jest kolejną ich zaletą. Polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
Fiesta
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2019, 18:50

Re: Print 3De opinie

Post autor: Fiesta »

Nie dziwią mnie wszystkie dobre opinie o Print 3De. Ich pracownicy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i wiedzą, jaką metodę w projekcie zastosować, żeby jak najlepiej się prezentował. Myślę, że mają wielu zadowolonych klientów. Wśród nich jestem ja.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Print 3De opinie

Post autor: otylia »

Spersonalizowane gadżety reklamowe w 3D to super pomysł! Nam zasugerowała to agencja reklamowa, podobno naprawdę się sprawdza taki sposób promocji. Co do drukarni 3D to polecam 3D – P3DRC, tu na stronie możecie zobaczyć ich dotychczasowe wydruki https://www.p3drc.pl/przykladowe-wydruki/ . Ale oczywiście można pokazać im swój pomysł na wydruk - przygotują projekt, wycenią, są w stanie naprawdę szybko zrealizować zamówienie. I nie tylko pojedyncze sztuki, jeśli mają to być gadżety reklamowe to w grę wchodzą krótkie serie produkcyjne. Wysyłają na cały kraj, można osobiście odbierać zamówienia w Szczecinie. Na stronie znajdziecie dane kontaktowe.
panalkrą

Re: Print 3De opinie

Post autor: panalkrą »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://wedo.pl/dom-mediowy-agencja-mediowa/warszawa/
ODPOWIEDZ