Konto bankowe

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
Gumis
Posty: 95
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:57

Konto bankowe

Post autor: Gumis »

Konto bankowe to, odpowiedzialna decyzja. Sama chciałabym teraz zmienic konto bankowe na bardziej praktyczne, dlatego zastanawiam się nad tym kontem https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , bo od razu mają tutaj wymianę kryptowalut a robi się to teraz coraz bardziej popularne.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 13
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:48

Re: Konto bankowe

Post autor: Logan »

Ciekawą opcją jest przelew na numer telefonu https://www.expresselixir.pl/dla-klient ... -telefonu/ Jeśli nie dysponujemy dostępem do komputera bądź numerem konta odbiorcy, wystarczy wykorzystać BLIKA, by zlecić przelew na numer telefonu. Dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego często korzystam.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Konto bankowe

Post autor: KacperSz »

Jeżeli szukacie dobrego konta firmowego to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na to co przygotował Nest Bank https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/ko ... nest-konto w tym zakresie. Stawiają przede wszystkim na rzetelność względem klienta oraz przygotowali całkiem ciekawą ofertę, ponieważ uznawani są za jeden z najlepszych wyborów w zakresie darmowych kont biznesowych. Pozdrawiam serdecznie!

sofa rozkładana szerokość 120 cm
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Konto bankowe

Post autor: kolka »

Uważam, że każde konto bankowe ma swoje mocne jak i słabe strony. Wszystko zależy od tego, na czym dokładnie wam zalezy, jakie są wasze oczekiwania. Dlatego też najpewniej będzie sprawdzić ten ranking https://keszker.pl/ranking-kont-osobistych/ kont bankowych. Sama z niego korzystałam i z ostatecznej decyzji jestem bardzo zadowolona.
Sławomir

Re: Konto bankowe

Post autor: Sławomir »

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/, z której porad sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony .Na stronie znajdziecie profesonalny ranking kont osobistych, dlatego jeżeli zastanawiacie sie nad wyborem oferty, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ