Jak sprzedawać efektywnie przez telefon?

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Jak sprzedawać efektywnie przez telefon?

Post autor: mczay »

Konsultanci się starają a klienci i tak idą do konkurencji? Jest na to jakiś sposób? Myślę, że oferta nie jest powodem, jest atrakcyjna jak i ceny. Szukamy gdzie indziej problemu. Macie dla mnie jakieś rady?
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Jak sprzedawać efektywnie przez telefon?

Post autor: otylia »

Jak prowadzicie te rozmowy z klientami? Bo starać a starać to różnica. Znacie cechy dobrego sprzedawcy, techniki sprzedaży? Zobaczcie koniecznie na http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ . Konsultant który tylko mówi i mówi nie będzie efektywnie sprzedawał towaru. To musi być rozmowa, trzeba słuchać drugiej strony także, kompromis to konieczność. Kolejna sprawa to zaangażowanie ale nie nachalność, trzeba umieć to rozgraniczyć. A każdego klienta trzeba traktować indywidualnie, każda rozmowa ma być inna, nie można stosować utartych schematów bo każdy klient jest inny przecież.
Awatar użytkownika
montain
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:50

Re: Jak sprzedawać efektywnie przez telefon?

Post autor: montain »

Mam wrażenie że powoli odchodzi się od tradycyjnego telemarketingu. Wielu klientów coraz częściej komunikuje sie z marką online na zasadzie tej formy marketingu http://realtimemarketing.pl/ czyli maksymalnie wykorzystując mozliwości social mediów
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Jak sprzedawać efektywnie przez telefon?

Post autor: Marek78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby dbac o swoj elefon i czyscic go regularnie? Dosc czesto sprzedaj eubrania przez aplikacje na telefon,wiec jest to dla mnie wyjatkowo wazne,aby telefon byl zadnaby i zawsze mialam sprawnie . https://panwybierak.pl/blog/czyszczenie ... aplikacji/ Co o tym sądzicie ?

profile zamknięte łódź
ODPOWIEDZ