Fory reklamy

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Fory reklamy

Post autor: monta »

Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie https://retio.pl/ i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: Fory reklamy

Post autor: ominina »

Form reklamy jest naprawdę dużo, te rollupy o których wspominasz idealnie sprawdzą się w przypadku reklamy lokalnej. Ale działania online też warto prowadzić. I warto pochylić się nad tematem marketingu szeptanego, tutaj na blogu http://i-content.pl/ jest temat dobrze opisany. Dzięki niemu można podjąć komunikację z potencjalnym klientem który przebywa w sieci
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Fory reklamy

Post autor: otylia »

Z tego co się orientowałam to w sieci najlepiej się sprawdza marketing szeptany. Zobaczcie jakie działania podejmuje na przykład ta agencja http://marketingdyskusji.pl/. To nie są tylko wpisy na forach, to są też komentarze pod artykułami, opinie na różnych serwisach, to są też działania na portalach społecznościowych. Do mnóstwa potencjalnych klientów można dotrzeć w ten sposób. I koszty takiej kampanii wcale nie muszą być wysokie.
Awatar użytkownika
sesilka
Posty: 30
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:49

Re: Fory reklamy

Post autor: sesilka »

jesli chodzi o reklame w sieci, to najlepiej dzialac kompleksowo, na wielu plaszczyznach, nie ograniczac sie. Znam fajna agencje ktora wlasnie tak dziala http://marketingowcy.com.pl/ Administruja social media,zajmuja sie tez marketingiem szeptanym, prowadza kampanie w Google, taki szeroki zakres dzialan to wieksza gwarancja skutecznosci moim zdaniem
Włodarz

Re: Fory reklamy

Post autor: Włodarz »

Samych form reklamy faktycznie jest kilka, ale moim zdaniem w wielu przypadkach to właśnie copywriter jest najbardziej potrzebny. Ja również całkiem niedawno czytałem na stronie https://mamyrade.pl/praca-copywritera-w ... -wiedziec/ jak w ogóle wygląda praca copywritera i moim zdaniem fajnie jest o tym wiedzieć.
ODPOWIEDZ