Dodatki do domu

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
Gumis
Posty: 95
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:57

Dodatki do domu

Post autor: Gumis »

Zastanawiam się jakie dodatki do domu były by fajne. Cały czas zastanawiam się jakie obrazy fajnie wyglądałyby na szarych ścianach. Z tego co już udało mi sie znaleźć to tutaj http://galeriaram.pl/ , mają bardzo fajne ramy do obrazów i zdjęć. tylko czy lepiej powiesić jeden duży czy kilka małych.
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Dodatki do domu

Post autor: Uleńka »

Poza takimi dodatkami postawiłabym na coś praktycznego - np na wycieraczki wykonane z dobrej jakości gumy ażurowej http://sklep.techemwycieraczki.pl/pl/c/ ... azurowa/18 Dzięki nim skutecznie usuniemy błoto ze spodu obuwia - a teraz w okresie zimowym pogoda jest niezwykle kapryśna i dzięki wycieraczkom tego typu unikniemy niepotrzebnego sprzatania posadzki

automata chomikuj
nnńnnńń

Re: Dodatki do domu

Post autor: nnńnnńń »

Na pewno przyda wam się wycieraczka. Ja nie jestem fanka chodzenia w butach po domu, więc goście i tak zdejmują u nas buty, ale zdarza się, że ludzie wchodzą do nas w butach i nienawidzę sprzątać tego później. Zwłaszcza jak pogoda nie dopisuje i mam pełno błota później w domu. Dlatego mamy dobrej jakości wycieraczki, maty z włókna kokosowego, które kupiliśmy od producenta Unimat - https://wycieraczki.info/wycieraczki-z- ... go-cocomat . Polecam je serdecznie, warto skorzystać z ich oferty.
Michałwicz52

Re: Dodatki do domu

Post autor: Michałwicz52 »

Bardzo klimatycznie i nowocześnie wyglądają ozdobne panele ścienne linerio https://www.vox.pl/produkt-panel-lineri ... 55835.html.Nadają wnętrzu oryginalnego wyglądu dzięki odwzorowaniu drewna. Polepszają również izolację akustyczną wnętrza, w którym je zamontujemy. Zostały również zaprojektowane by wydzielić wedle potrzeby poszczególne sekcje w pomieszczeniach.
ODPOWIEDZ