Budowanie pozycji w internecie

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
JaninaK
Posty: 16
Rejestracja: 18 sie 2019, 23:25

Budowanie pozycji w internecie

Post autor: JaninaK »

Cześć
Czy według Was pozycjonowanie pomaga zbudować pozycje firmy w internecie? Jestem trochę świeża w temacie i nie do końca rozumiem, z czym to się wiąże.
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: Budowanie pozycji w internecie

Post autor: roonz »

Nie do końca. Pozycjonowanie wpływa na podniesienie pozycji twojej strony w wyszukiwarce, ale nie wpłynie samo w sobie na pozycję Twojej firmy. Jeśli chcesz zbudować wizerunek to konieczne są inne narzędzia, jak na przykład marketing szeptany i tutaj polecam bloga http://i-content.pl/ , z którego możesz wyczytać wiele ciekawych informacji. Bardzo często właśnie się go wykorzystuje w tego typu kampaniach, gdyż pozwala dotrzeć do grona klientów, którzy są bezpośrednio zainteresowani Twoimi usługami/produktami
Awatar użytkownika
lotyka
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:47

Re: Budowanie pozycji w internecie

Post autor: lotyka »

Warto nawiazac wspolprace z firma, ktora ma w tej kwestii doswiadczenie i odpowiednia wiedze, by taka kampanie poprowadzic skutecznie. Ja moge polecic http://szepczemy.pl/ - pozwalaja faktycznie zmaksymalizowac zyski i zminimalizowac koszty jakie niesie za soba reklama. Dla mnie idealne rozwiazanie w czasach technologiii :)
Awatar użytkownika
Benek
Posty: 82
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:01

Re: Budowanie pozycji w internecie

Post autor: Benek »

Może zainteresuje Cię marketing afiliacyjny? Jeśli tak, to przeczytaj informacje zawarte na tej stronie http://adnext.pl/onas/baza-wiedzy/marke ... iliacyjny/ , bo są wyjątkowo wartościowe. Takie działanie przynosi wiele korzyści zarówno w zdobywaniu nowych klientów jak i świetnie buduje markę firmy. Polega na współpracy między reklamodawcą a partnerem i każdemu nich przynosi korzyści.
Awatar użytkownika
Yenefer
Posty: 41
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:24

Re: Budowanie pozycji w internecie

Post autor: Yenefer »

Wizerunek w sieci jest bardzo ważny, szczególnie jak się prowadzi biznes. Na http://marketing.media.pl/ jest sporo informacji o reklamie internetowej i marketingu. Dzięki temu firma może się naprawdę fajnie rozwijać
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:40

Re: Budowanie pozycji w internecie

Post autor: lila87 »

Warto tutaj wykorzystać trochę media społecznościowe, to one dobrze zawsze się sprawdzają w takich reklamach. Zerknij na takie propozycje na http://pracaelastyczna.pl/jak-wykorzyst ... tingowych/ . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycje opisane z dokładnością.
Awatar użytkownika
montain
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:50

Re: Budowanie pozycji w internecie

Post autor: montain »

Bez tego ani rusz w XXI wieku. Jeśli marka nie istnieje online to nie istnieje w ogóle. W internecie konsumenci spedzaja nawet do 18h/dobe! To kopalnia mozliwości. Trzeba tylko znaleźć profesjonalną agencję, która przejmie stery jak należy. Sama nie oceniam książki po okładce. Dla mnie najbardziej zaufanym źródłem wiedzy są rekomendacje. Od tej agencji http://marketingowe.media.pl/ jak podbijaliśmy kilka lat temu z nowym projektem prosiliśmy celowo i portfolio z pracami, ale tez rekomendacje klientów, do których dzwonilismy by potwierdzić jak rzeczywiscie przebiegała współpraca. Nadal z nimi pracujemy. Są rzetelni, konkretni i co najważniejsze skuteczni
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Budowanie pozycji w internecie

Post autor: brado »

Dokładnie, ważne jest budowanie pozycji w internecie. Do tego potrzebne są skuteczne narzędzia. Zamiast wydawać pieniądze na kolejne reklamy, znacznie lepszy efekt przyniesie ugruntowanie marki, zwiększenie jej widoczności. Dzięki http://blog.sklep.pl/ można uzyskać takie efekty. Najważniejsze to powierzyć takie działania profesjonalistom.
ODPOWIEDZ