Zarządzanie firmą

Wątek o prowadzeniu firmy.
Moniśka

Zarządzanie firmą

Post autor: Moniśka »

Czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, brał pod uwagę takie rozwiązanie w swojej firmie jak zatrudnienie profesjonalnego interim managera? Myślę, że taka pomoc mogłaby się przydać, osoba z zewnątrz, wyspecjalizowana i wykształcona w tym fachu może spojrzeć na firmę obiektywnym okiem. Moim zdaniem interim management jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
kęłka

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: kęłka »

Zarządzanie firmą jest o wiele łatwiejsze, jeżeli mamy do dyspozycji chmurę obliczeniową. Zastanawialiście się już nad tym? Jeśli nie, to myślę, że oferta https://cloudferro.com/ w 100% spełni wasze oczekiwania pod każdym względem. Polecam zapoznać się z ofertą.
Włładek

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Włładek »

Jak u Was w firmie wygląda obsługa informatyczna firmy? Teraz to kluczowa kwestia i trzeba sukać najbardziej optymalnych rozwiązań. Lepiej Waszym zdaniem postawić na opiekę firmy zewnętrznej czy jednak stworzyć osobny dział w firmie?
Śnieżka

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Śnieżka »

Co sądzicie na temat szkoleń z zakresu zarządzania projektami? Trafiłam na artykuł https://www.smartage.pl/czym-jest-harmo ... o-napisac/ . Chciałabym nieco bardziej zainwestować w rozwój swojego zespołu.
Miiśśka032

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Miiśśka032 »

Cześć, czy spotkała was sytuacja że potrącono wam z pensji bezpodstawnie? Ja słyszałam o takich rzeczach i powiem wam że bardzo mnie to denerwuje i znalazłam artykuł na ten temat https://biurowektor.pl/kiedy-mozna-doko ... -za-prace/ Uważam że każdy powinien się z tym zapoznać, żeby nie być bezradnym w takiej sytuacji. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
lotyka
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:47

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: lotyka »

W zarzadzaniu firmy wazny jest tez monitoring platnosci od kontrahentow i kontrola faktur i terminow platnosci. Tutaj naprawde sporo moze pomoc program https://monpay.pl/ ktory umozliwia automatyczne kontrolowanie platnosci i przypomminanie o nich alertami :) uwierzcie, kontrahenci nagle zaczeli systematycznie placic :)
senkaś

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: senkaś »

Na Berberis nie mieliśmy żadnych problemów, a raczej przeciwnie wszystko poszło w bardzo dobrym kierunku. Jeśli przemyślicie wszystkie kroki, to szybko powinniście zauważyć sporą zmianę. Wiemy, jak to wyglądało u nas, co miało znaczenie, a co nie. Zatem nie podejmujcie przypadkowych decyzji - niech wszystko będzie przemyślane.
ginamó

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ginamó »

Na pewno warto postawić na zewnętrzny dział HR, jeśli chcesz zyskać na jakości i czasie. Nie zajmuj się tym na własną rękę - dla mnie realizują te zadanie https://efektywnyhr.pl/zewnetrzny-dzial-hr/ . Jakość ich usług sprostała moim wymogom i po problemie!

oprawki okularowe tanie
ginamó

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: ginamó »

Bardzo pomocne dla naszej firmy okazało się zawiązanie współpracy z firmą od zewnętrznego HRu. Zapewnili nam liczne korzyści, przede wszystkim z rekrutacją nowych pracowników. Współpracujemy z https://efektywnyhr.pl/zewnetrzny-dzial-hr/ z którymi wszystko stało się dużo prostsze i bardziej klarowne. Rewelacyjny wybór.

jak gotować ziarno orkiszu
Suloń

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Suloń »

W takim razie jeżeli będzie Wam potrzebne wsparcie w zakresie zarządzanie zespołem szkolenia to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę EnterPriseAdvisors którzy będą Wam w stanie realnie pomóc i zwiększyć efektywność pracy oraz tym samym odmieniając organizację oraz zyski. Mam nadzieję, że również w razie potrzeby skorzystacie i wyniesiecie z nich dużo konkretów dla swojego biznesu!
Michał20

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Michał20 »

Zarządzanie firmą jest o wiele łatwiejsze jeśli posiadasz odpowiedni system CRM. Jednym z takich jest ten zaproponowany przez firmę FirmaO. W firmie, w której pracuję używamy go od dłuższego czasu i naprawdę pomaga w monitorowaniu oraz zarządzaniu działaniami firmy i pracowników. Mają teraz też darmowy okres próbny. Zostawiam link: https://firmao.pl/ds
łukasz1221

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: łukasz1221 »

Czy ktoś z was wie jak pod kątem prawnym wygląda dziedziczenie firmy po smierci wlasciciela? Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i chciałbym zabezpieczyć swoją firmę przed nagłym wypadkiem. Wiecie może jak wygląda kwestia opodatkowania w takich przypadkach?
Medek

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Medek »

Zadbaj też o zarzadzania it na przykład dodatkowo wykorzystując nVision 13 żeby miec pod kontrolą wszystkie licencje, przeprowadzać inwentaryzacje i wygodnie z jednego miejsca zarządzać dostępami oraz zgłoszeniami pracowników bo wcześniej to wszystko trzeba było robić z różnych aplikacji. Jak do tej pory to dla naszego biznesu dobre wsparcie i nie widać żeby obciążał nam całą sieci. Dośc łatwo można sie w nim odnaleźć i też na pewno znaczącym plusem jest informowanie o potencjalnych awariach sieci zeby na czas reagować.
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 167
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: glodny »

A co z obsługą informatyczną firmy? Zastanawialiście się już nad tym? Ja uważam, ze to ważna kwestia i najlepiej, jeżeli zajmie się tym tematem ktoś z dużym doświadczeniem. Firma https://enicom.pl/ ma bardzo dobre warunki - sami sprawdźcie.
Yenefęr

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: Yenefęr »

Chcesz zarejestrować swoją firmę? BDO rejestracja jest jednym z pierwszych kroków, które należy podjąć. Dzięki naszym usługom możesz to zrobić szybko i sprawnie, oszczędzając swój czas i energię! bdo rejestracja
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 120
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

Re: Zarządzanie firmą

Post autor: cersei »

Zarządzać frmą trzeba z głową to po pierwsze. Trzeba ją odpowiednio rozwijać, w zależności od tego co prowadzimy. Jak prowadzimy sklep na przykład na Sky-Shop to warto zdecydować sie na moduł ratalny iRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ to przyciągnie więcej kupujacych, to bardzo wygodna forma płatnosci
ODPOWIEDZ