Zaproszenia ślubne

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Zaproszenia ślubne

Post autor: monta »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.
Awatar użytkownika
fanfoska
Posty: 83
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:18

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: fanfoska »

Moi drodzy chciałabym iść na naukę tańca( chciałabym coś szczególnego przygotować na pierwszy taniec) do szkoły tańca. Upatrzyłam sobie szkołę http://sosalsa.pl/ gdyż to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, czytałam o nich same pozytywne opinie i widać, że tańcem się zajmują profesjonalnie. Powiedzcie mi czy ktoś miał już styczność z tą szkołą i jakie są wasze wrażenia, opinie... będę bardzo wdzięczna za pomoc:)
Awatar użytkownika
jaskółka
Posty: 34
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:05

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: jaskółka »

Moim zdaniem szukając zaproszeń ślubnych warto przejrzeć sobie najróżniejsze oferty. Żeby mieć pewność, że te które wybierzecie będą wyjątkowe. Ja już zdecydowałam się na zaproszenia oferowane przez firmę https://farrowdesign.pl . Z tego co wiem to firma świadczy w tym zakresie usługi na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
nolek
Posty: 60
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:13

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: nolek »

Zastanawiamy się nad pokazem tanecznym na weselu. Myślicie, że oni- http://www.ateliegrupa.pl spodobają się gościom?
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Zaproszenia ślubne

Post autor: Lolka »

Moim zdaniem zaproszenia ślubne najlepiej zamawiać przez internet, bo jakby nie patrzeć w sieci jest jednak dużo większy wybór, niż stacjonarnie. Na stronie https://nova-art.pl/ znajdziecie mnóstwo inspiracji w tym temacie, polecam tam zajrzeć, jeśli jesteście w trakcie organizacji ślubu i wesela ;)
ODPOWIEDZ