Zakładanie firmy w Anglii

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
fanfoska
Posty: 83
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:18

Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: fanfoska »

Witam! Chciałem się dowiedzieć jakie są formalności przy zakładaniu własnej firmy w Anglii. Będzie to firma remontowo - budowlana. Gdzie iść na początku, jakie mieć ze sobą dokumenty? Bo słyszałem od znajomego że ta firma TaxAngels https://www.taxangels.pl/ zajmuje się rejestracją i księgowością . Proszę o pomoc:)
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: molika »

Ciekawą ofertę w tym zakresie ma Fair Accountancy . Tutaj http://www.fairaccountancy.co.uk można dowiedzieć się więcej. Na stronie znajduje się blog, a na nim wiele praktycznych informacji. Nie tylko pomagają w zakładaniu spółki, ale również zajmują się prowadzeniem księgowości. Niewątpliwie taka pomoc się przyda.
Awatar użytkownika
Rene
Posty: 42
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:59

Re: Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: Rene »

Hejka. Ciekaw jestem jak to teraz wygląda po Brexicie??
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: Marek78 »

Witam,mam swoje laboratorium za granica i zastanawiam sie nad zwiekszeniem oferty oraz uslug. Co sądzicie o wprowadzeniu innowacjid o biznesu https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad- ... a-jonowa/# ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami.
Awatar użytkownika
sylwia33
Posty: 64
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:36

Re: Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: sylwia33 »

Obecnie na rynku jest duża konkurencja w usługach przemysłowych i budowlanych. Dlatego trzeba postawić na jakość. Maszyny nie są tanie, więc gdy mój mąż szukał obrabiarki, to zdecydował się na nich https://prometobrabiarki.pl/obrabiarki- ... brabiarki/.. Wiedział, że to doświadczona firma, dlatego, mimo że kupił maszynę używaną, to jest ona w bardzo dobrym stanie. Polecam ich.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: Zośka123 »

Teraz na rynku jest ogromna konkurencja. Dlatego ja polecam skorzystać z oferty firmy https://niszczenie-konkurencji.com/ która ma ogromne doświadczenie w zwalczaniu konkurencji. Od tal pracują w tym zawodzie i pomagają firmą stać się liderami na rynku. Sprawdźcie opis ni informacje o nich na stronie.
Łoś

Re: Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: Łoś »

Hej! Przy zakładaniu swojej firmy zagranicą bardzo przydatnym narzędziem może być CRM, który posiada takie funkcjonalności jak: zarządzanie relacją z klientem, baza klienta, fakturowanie, ofertowanie, wystawianie zamówień, prowadzenie mailingu, zarządzanie obiegiem dokumentów, przypisywanie zdań dla pracowników czy tworzenie projektów. Polecam zajrzeć tutaj: http://firmao.pl/ds/programdlaciebie
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Zakładanie firmy w Anglii

Post autor: Lolka »

Jeśli planujecie założyć firmę w Anglii, to moim zdaniem warto byłoby się podszkolić z języka angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która, jak widać, oferuje również kursy angielskiego on-line. Uczyć można się wygodnie, bez wychodzenia z domu :)
ODPOWIEDZ