Wyciągnik w magazynie?

Wątek o prowadzeniu firmy.
JaceKś17

Wyciągnik w magazynie?

Post autor: JaceKś17 »

Chce zamontować w magazynie dość duży wyciągnik. Na https://www.demagcranes.com/pl/produkty/wciagniki jest dość dużo informacji na ten właśnie temat. Jednak czy ktoś z Was z takiego wciągnika korzysta i może podzielić się opinią? Jak się okazuje takich urządzeń jest też dość sporo. Czy możecie coś doradzić?
Łoś

Re: Wyciągnik w magazynie?

Post autor: Łoś »

Posiadając swój magazyn warto inwestować w jego rozwój na wielu płaszczyznach. Bardzo przydatna okazać się może firma programistyczna, która po zapoznaniu się z potrzebami firmy, jak również ze specyfiką przedsiębiorstwa dopasuje optymalne rozwiązania mające na celu usprawnienie działania takiego miejsca. Firmao CRM zawiera ERP. Polecam sprawdzić na http://firmao.pl/ds/programdlaciebie
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Wyciągnik w magazynie?

Post autor: Lolka »

A skoro już mowa o wyposażeniu magazynów, to czy macie na Waszych magazynach wózki widłowe spalinowe? ja słyszałam, że są one niezbędne, jeśli na takim magazynie są na przykład regały wysokiego składowania. Trzeba tylko pamiętać, że aby obsługiwać taki wózek widłowy, pracownik powinien posiadać odpowiednie uprawnienia oraz nie mieć przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania takiej pracy.
ODPOWIEDZ