Własny gabinet medycyny estetycznej

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Mirabelka
Posty: 11
Rejestracja: 30 lis 2019, 17:14

Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Mirabelka »

Zawsze marzyłam o prowadzeniu własnego biznesu i niedługo może to się stać faktem. Skończyłam odpowiednią szkołę. Ale najpierw dla pewności chcę się zapisać na dodatkowe szkolenia z kosmetologii. Na http://pimik.pl/ mają takie, jakich szukam. Interesuje mnie toksyna botulinowa i kwas hialuronowy. Polecacie? Odradzacie? Myślicie, że takie szkolenia mi pomogą?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 96
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: fiona45 »

Jak mowa o własnym sprzęcie do medycyny estetycznej to może warto pomyśleć o urządzeniu Thuzzle takim jak tutaj https://thuzzle.pl/ . Wiele możliwości w jednym sprzęcie. Można dzięki niemu zająć się dermatologicznymi problemami, ginekologicznymi i medycyny estetycznej.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: mczay »

Warto jest zadbać o swoich klientów i pracowników, korzystając z oferty dostępnej na stronie: https://islodycze.pl/kosze-upominkowe/biznesowy/ . Taki słodki poczęstunek sprawi, że na przykład czekanie w poczekalni będzie przyjemniejsze. Do takich miejsc klienci chętnie wracają, więc na pewno to docenią.
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: mem32 »

Moja żona jest lekarzem medycyny estetycznej i myśli, żeby założyć własny gabinet urody. Oczywiście musi jeszcze odbyć trochę szkoleń (znalazła na stronie https://www.ollie.pl świetną ofertę i kursy np. z dziedziny laseroterapii). Co myślicie o takim biznesie? Czy opłaca się szkolić z zakresu medycyny estetycznej? Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
Miłguj234

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Miłguj234 »

Własny biznes jest opłacalną inwestycją, jeżeli ma się na niego pomysł i odpowiedzialnie się nim zarządza. W przypadku wspomnianej kliniki medycyny estetycznej lub wszelkich innych pomysłów z branży medycznej bardzo ważne jest dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Gdy w grę wchodzi kontakt z pacjentami trzeba zadbać m.in. o odpowiedni ubiór pracowników, zwłaszcza w obecnych czasach. Dorota Urbańska Krawiectwo Konfekcyjne z Wołomina: idfashionworld.pl to firma zajmująca się szyciem fartuchów jednorazowych, które są niezbędne, jeżeli chce się zachować sterylność i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w szyciu odzieży wierzchniej i ochronnej, więc jej produkty są godne zaufania i zdecydowanie będą dobrze służyły podczas pracy.
ginamó

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: ginamó »

Problemem takiego gabinetu jest fakt, iż meble dosyć szybko się zużywają a nieestetyczne i zaniedbane meble raczej odstraszą klientów zamiast ich zachęcić. Z tej właśnie okazji postanowiłem zawiązać współpracę z http://mobiltap.pl/oferta/ , dzięki którym ten kłopot już za nami. Bez najmniejszego oporu naprawili siedzenia czy fotele na których z zabiegów korzystają moje klientki. Idealnie!
Awatar użytkownika
Kasia134
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:40

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Kasia134 »

Własny gabinet medyczny to naprawdę duże osiągnięcie i chociaż na pewno bardzo się z niego cieszysz, wkrótce zaczniesz zauważać jego minusy. Ja bardzo nie lubię zajmować się dokumentacją medyczną, dlatego uważam, ze program do gabinetu lekarskiego będzie dla mnie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu wypełnianie dokumentacji i przechowywanie będzie znacznie prostsze.
miśka226

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: miśka226 »

Prowadzenie własnego gabinetu jest czasochłonnym i trudnym zajęciem, ale jeśli zdecydujesz się na elektroniczne przechowywanie dokumentacji medycznej z pomocą odpowiedniego programu, na pewno będzie Ci łatwiej. Dzięki niemu też wypełnianie dokumentacji medycznej będzie łatwiejsze.
Kaleska

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Kaleska »

W prawidłowych funkcjonowaniu gabinetu medycyny estetycznej, czy również lekarskiego żebyście również zwrócili uwagę na takie rozwiązania jak dokumentacja medyczna elektroniczna https://www.rsqdoctor.com/ żeby zachować porządek i jednocześnie dokładność w dokumentach oraz obsłudze pacjentów, żeby nic nie przepadło. My na początku mieliśmy z tym ogromne problemy, ale w końcu się udało poradzić z tym problemem i wszystko jest na swoim miejscu. Pozdrawiam!
Jolla

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Jolla »

Osobiście od kilku już miesięcy w swoim prywatnym gabinecie używam platformy medycznej Klinika24 i mam pozytywne odczucia do tej pory. Pomaga mi między innymi w umawianiu wizyt, wideokonsultacjach, wystawiani e-recept, czy również wygodny moduł płatności, rozliczeń i raporty. Na początku chcielibyśmy go stworzyć sobie indywidualnie ale to ogromny koszt, tutaj praktycznie kosztuje mnie to w rozliczeniu miesięcznym niewiele i zawsze mogę liczyć na wsparcie techniczne ze strony obsługi.
kasia11

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: kasia11 »

Jak szkolenia z Medycyny Estetycznej to tylko u Pani Kamili Skwarczyńskiej. Profesjonalistka! Ma szeroką ofertę szkoleń. Zaczynałam od podstawowych, a teraz już Masterclass. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Mogę porównać do szkoleń, które odbyłam gdzie indziej jeszcze przed i zdecydowanie u Pani Kamili jest najlepiej, tak samo jesli chodzi o zabiegi. Polecam sobie przejrzeć https://wmodziesila.pl/forum/viewtopic.php?p=42444#p42444. Warto, najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie i swój rozwój dziewczyny!
Jantar

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Jantar »

Jeśli prowadzicie gabinet kosmetyczny, gdzie przeprowadzacie zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym i szukacie najlepszego do tego typu zabiegów kwasu to polecam kwas Hafiler http://estivita.pl/. Kwas ten jest dostępny w 5 różnych rodzajach, każdy rodzaj przeznaczony jest do zmarszczek o innej głębokości (od cienkich mimicznych zmarszczek, aż do bruzd i ubytków tkankowych). Co bardzo istotne jest to kwas medyczny, i preparat o bardzo wysokiej czystości, biozgodny, biodegradowalny, sieciowany BDDE, posiada opatentowaną technologię utrzymującą go w miejscu podania. Jest zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych. Zabiegi przy jego użyciu są bezpieczne i gwarantują świetny efekt.
franka

Re: Własny gabinet medycyny estetycznej

Post autor: franka »

Interesowały mnie bodysuity do masażu oraz wynajem sprzętu medycznego do prowadzenia własnego gabinetu medycyny estetycznej. Fantastyczne warunki cenowe i szeroki wybór oferuje ten sklep: shop.mrotex.com/pl/5-bodysuit . W najbliższym czasie muszę się z nimi skontaktować, aby omówić szczegóły, ponieważ planuję rozpocząć działalność od przyszłego miesiąca.
ODPOWIEDZ