Własna rozbudowana elektrownia słoneczna

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
paskal87
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 5:13

Własna rozbudowana elektrownia słoneczna

Post autor: paskal87 »

Witam forumowicze.
Dysponuję dość dużymi zasobami terenowymi, prowadzę zresztą gospodarstwo rolne i w związku z tym zastanawiałem się, czy nie zainwestować w panele fotowoltaiczne. Szczególnie interesują mnie fermy fotowoltaiczne. Co o nich wiecie? Jestem przekonany, że takie rozwiązanie pozwoli mi zaoszczędzić, ale i nie będzie szkodliwe dla środowiska.
łowczyni

Re: Własna rozbudowana elektrownia słoneczna

Post autor: łowczyni »

Jedno jest pewne na pewno warto postawić takie rozwiązania, które oferuje re:spect energy. Dzięki nim możecie ograniczyć negatywne czynniki na środowisko naturalne, warto inspirować innych też do takich działań. Jest to ważne dla nas, naszej planety- zdrowia i życia.
Biłorzęcki

Re: Własna rozbudowana elektrownia słoneczna

Post autor: Biłorzęcki »

Sam stałem przed takim dylematem. Jednak po przeliczeniu zysków i strat, wyszło na to, że mogę tylko zyskać stawiając farmę fotowoltaiczną. Też mam duże gospodarstwo, dobrych terenów mi nie brakowało, ale człowiek się starzeje i nie zawsze da radę uprawiać ziemię. A tak akurat na starość będę mógł spokojnie żyć, a i ziemia się nie zmarnuje. Zdecydowałem się na współpracę z https://www.egsystem.pl/ . Z kilku firm, które brałem pod uwagę, oni przedstawili mi najlepszą ofertę. Czekam na wiosnę i zaczynamy działać.
Dżej89

Re: Własna rozbudowana elektrownia słoneczna

Post autor: Dżej89 »

Ja tam się zupełnie nie znam na takich rzeczach, ale czy jest sens tak kombinować samodzielnie? Nie lepiej postawić przykładowo na firmę Kratki Energy https://kratkienergy.com , która zajmuje się fotowoltaiką od długich lat? Według mnie tak... Warto polegać na fachowcach. Wtedy zyskacie instalację taką, jaką faktycznie potrzebujecie.
Rafał Z

Re: Własna rozbudowana elektrownia słoneczna

Post autor: Rafał Z »

O to gruby temat! I wiąże się z dużą kasą więc lepiej wynają od tego specjalistów. Ja ci mogę doradzić Sunny System - każdy kto orientuje się choć trochę w branży to ich zna. Mają masę znanych realizacji na koncie, ale zajmują się też takim przeciętnym Kowalskim. U mnie też założyli 3 panele rok temu. Chodzą perfekcyjnie!
ODPOWIEDZ