własna firma od czego zacząć

Wątek o prowadzeniu firmy.
Alyxandra

własna firma od czego zacząć

Post autor: Alyxandra »

Cześć wszystkim! :)

Jeśli chcesz założyć własną firmę, to najważniejsze jest znalezienie swojej niszy. Zastanów się, w czym jesteś dobry i jak możesz wykorzystać swoje umiejętności, aby stworzyć coś, co będzie wyjątkowe i przyniesie Ci sukces. Następnie zaplanuj swoje działania i zacznij działać. Przygotuj się na wyzwania i nie bój się podejmować ryzyka. Pamiętaj, że wszystko, co robisz, ma znaczenie. Powodzenia!
Trebusz

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: Trebusz »

Może znajdz kogoś do prowadzenia księgowości, np aforti ac ma bardzo przyciągającą ofertę jeżeli chodzi o te sprawy, opinie również bardzo zadowalające, myślę, że współpraca z nimi to będzie czysta przyjemność.
Kamila

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: Kamila »

Na pewno ważny jest pomysł :) Na rynku jest wiele firm o podobnej charakterystyce i produktach. Klienci szukają czegoś nowego, innowacyjnego. No i warto też pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu. Jeśli uda Ci się wpaść na coś fajnego, miej na uwadze, że konkurencja może szybko chcieć Ci to podebrać. Na pewno przyda się więc współpraca z odpowiednimi kancelariami i zastrzeżenie znaków towarowych tj. logo czy nazwa. W tym pomoże Ci rzecznik patentowy. Powodzenia!
Gość

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: Gość »

Ważne są także szkolenia dla pracowników, bo teraz ciężko od ręki znaleźć kogoś z odpowiednimi uprawnieniami. Jesli szukacie szkoleń dla operatorów maszyn roboczych (koparki, dźwigi, spycharki, ładowarki), to świetną ofertę ma Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Szkolenia prowadzone są przez doświaczonych instruktorów, program dopasowany do aktualnych potrzeb, wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze.
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:17

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: Celina »

Myślę, że lokal usługowy też może przydać się Waszej firmie. Uważam, że warto wziąć pod uwagę na przykład takie lokale usługowe na sprzedaż warszawa: https://asbud.com/lokale-uzytkowe/ . Jestem ciekawa, co sądzicie o tych lokalach.
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 175
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: kwiatushek03 »

Przyznam szczerze, jeśli chodzi o własną firmę, jeżeli planujecie zakup odpowiedniego wyposażenia do sklepu, to tylko tutaj: https://gdpoland.pl/wyposazenie-sklepu/. Mają oni naprawdę atrakcyjne ceny, a także szeroki asortyment. Uważam, że warto ich odwiedzić. Polecam jak najbardziej.
pjetrek

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: pjetrek »

Mam zamiar w swojej firmie wprowadzić coś takiego jak Płatność subskrypcyjna i widziałem, że firma autopay.pl, posiada wszelakie metody płatności na godnych warunkach. Jeśli chcecie rozwijać swój biznes, to moim zdaniem warto to przemyśleć.
nuka2

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: nuka2 »

Ostatnio zaczęłam rozważać, gdzie mogę znaleźć najwyższej jakości wpusty i rewizje dla potrzeb mojej firmy. Znajoma poleciła mi zapoznanie się z propozycją od https://zew-inwestycje.eu/, a ich oferta wydaje się być bardzo intrygująca. Jeśli mieliście okazję korzystać z ich usług, chętnie poznam Wasze opinie na ten temat.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:32

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: foxi »

Od czego zacząć biznes ? Uważam ,że od zamówienia ulotek oraz dostępu do internetu. Dobry internet światłowodowy dla firm oferuje firma Inea. Taki internet musi spełniać co najmniej dwa warunki .Musi być niezawodny i szybki .Z takim internetem można budować przyszłość firmy, bo można przewidzieć wiele rzeczy. Zapraszam więc do zapoznania się z ofertą firmy Inea.
Ambroży

Re: własna firma od czego zacząć

Post autor: Ambroży »

W dobie dynamicznych zmian na rynku, firma musi być elastyczna i wydajna, aby odnosić sukcesy. Outsourcing kadr i płac to narzędzie, które umożliwia przedsiębiorstwom dostosowanie się do zmieniających się warunków biznesowych - https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadom ... -korzystac . Przekazując obsługę kadrowo-płacową specjalistom zewnętrznym, firma zyskuje elastyczność w zarządzaniu personelem oraz optymalizuje swoje procesy, co przekłada się na większą efektywność działania.
ODPOWIEDZ