Szukam pracy w DE Pomocy!

Wątek o prowadzeniu firmy.
anulka

Szukam pracy w DE Pomocy!

Post autor: anulka »

Witam wszystkich! Szukam pilnie pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Z jaką firmą najlepiej wyjechać? Pracowałam w Polsce jako opiekunka, ale niestety w naszym kraju zarobki są śmiesznie niskie a wszystko drożeje... jedyne co mi pozostało to szukanie pracy w DE.
lucynka

Re: Szukam pracy w DE Pomocy!

Post autor: lucynka »

anulka pisze: ↑20 paź 2021, 22:53 Witam wszystkich! Szukam pilnie pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Z jaką firmą najlepiej wyjechać? Pracowałam w Polsce jako opiekunka, ale niestety w naszym kraju zarobki są śmiesznie niskie a wszystko drożeje... jedyne co mi pozostało to szukanie pracy w DE.
Promedica! Byłam w podobnej sytuacji i zgłosiłam się do tej firmy. Bardzo szybko dostałam pierwsze zlecenie, później drugie... i tak już zostałam. Zarobki są wysokie, jest umowa, ubezpieczenie i wszystko legalnie.
słoneczna

Re: Szukam pracy w DE Pomocy!

Post autor: słoneczna »

Praca w Promedica mi się bardzo podoba. Pracuje tu juz dluuugoo ;) Firmę poleciła mi znajoma, która od lat pracuje w Niemczech jako opiekunka. Byłam na rozmowie o pracę i po kilku dniach dostałam telefon z informacją, że mają dla mnie zlecenie :) Caly wyjazd został szybko zorganizowany przez Promedice i tak już zostałam. Podoba mi się.
anulka

Re: Szukam pracy w DE Pomocy!

Post autor: anulka »

słoneczna pisze: ↑24 paź 2021, 18:50 Praca w Promedica mi się bardzo podoba. Pracuje tu juz dluuugoo ;) Firmę poleciła mi znajoma, która od lat pracuje w Niemczech jako opiekunka. Byłam na rozmowie o pracę i po kilku dniach dostałam telefon z informacją, że mają dla mnie zlecenie :) Caly wyjazd został szybko zorganizowany przez Promedice i tak już zostałam. Podoba mi się.
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi! Sprawdzę sobie firmę Promedica dokładniej i wyślę CV.
pomidór

Re: Szukam pracy w DE Pomocy!

Post autor: pomidór »

Nie wyobrażam sobie zmienić pracę i wyjechać z dnia na dzien za granice. Co z rodziną? Żona nawet słuchac nie chciała że wyjade chocby na pół roku. Zreszta jak się okazuje zarobki i w Polsce nie są juz takie małe. Sam trafiłem tutaj do imex logistics https://imex-logistics.pl/Praca.html mam spoko pensję, premie uznaniowe i dodatkowe uznania w tym m.in. kartę multisport. I co ważne jestem na miejscu z bliskimi. Jak ktoś chce to znajdzie rozwiązanie. A pracy nie brakuje co widać po aktualnych ogłoszeniach na stronie imex
ODPOWIEDZ