Szkolenia

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
monta
Posty: 96
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:16

Szkolenia

Post autor: monta »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Szkolenia

Post autor: Lolka »

A jakie szkolenia Waszym zdaniem powinno się zapewnić pracownikom w firmie? Czy przydadzą się na przykład szkolenia z przepisów RODO dotyczących ochrony danych osobowych, o których mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych? Jak uważacie? Czy Wy robiliście w Waszych firmach takie kursy dla pracowników?
Awatar użytkownika
glodny
Posty: 129
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:59

Re: Szkolenia

Post autor: glodny »

W firmie, w której pracuję odbyło się ostatnio szkolenie ppoż. Początkowo byłam nastawiona sceptycznie, w końcu jednak stwierdziłam, że jest to super sprawa, nie trzeba nigdzie jeździć, zajęcia odbywają w dogodnym dla wszystkim terminie, prowadzone są fachowo i rzetelnie. Sprawdźcie sami https://safetymark.pl/szkolenia/ppoz/ Dla mnie rewelacja.
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:54

Re: Szkolenia

Post autor: kitti32 »

Mi się wydaje, że cenne szkolenia możemy uzyskac nawet za stosunkowo niską cene. Wiadomo, że wiedza jest bezcenna, ale np. takie szkolenie excel krok po kroku jest z imperiumszkoleniowe.pl jest bardzo przydatną wiedzą za stosunkowo niską cenę ;). Według mnie to oferta godna uwagi.
Awatar użytkownika
jaskółka
Posty: 35
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:05

Re: Szkolenia

Post autor: jaskółka »

Ponieważ dzisiaj jest też sporo branż, które opierają swoje działania na IT. Warto więc i w tym zakresie się szkolić. Właśnie dowiedziałam się co przykładają szkolenia z zakresu ms 10961 . Dzięki nim można nauczyć się obsługiwać wiele cennych programów przykładowo do eksportowania, importowania i konserwacji danych.
Awatar użytkownika
prawalewa
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:27

Re: Szkolenia

Post autor: prawalewa »

Najlepiej zapoznać się z ofertą tej firmy https://www.isecure.pl/ która przeprowadza audyty jak i wdraża w firmach szkolenia z zakresu zabezpieczenia danych. Obecnie trzeba tego przypilnować aby mieć spokojny sen bez nerwów o to że jakieś wrażliwe dane wyciekną na zewnątrz. Najlepiej sprawdź pełną ofertę i dobierz co potrzeba.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 292
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Szkolenia

Post autor: kolka »

Szkolenia z jakiego zakresu was interesują? Obecnie jest wiele firm i szkół, które oferują najróżniejsze szkolenia i kursy - na pewno uda wam się znaleźć coś odpowiedniego. Ja ze swojej strony mogę polecić wam te szkolenia http://psichik.pl/ z zakresu F Gazy. Sprawdźcie ich ofertę i dajcie znać, czy was zainteresowała.
Awatar użytkownika
BuuBaa
Posty: 37
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:58

Re: Szkolenia

Post autor: BuuBaa »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
wybitna
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:18

Re: Szkolenia

Post autor: wybitna »

Ciekawe szkolenia dla pracowników znajdziecie też na stronie https://hrsensor.pl/. Jest to firma, która specjalizuje się w szkoleniach z zakresu HR, księgowości i finansów. Warto się z nimi zapoznać.
Awatar użytkownika
nolek
Posty: 60
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:13

Re: Szkolenia

Post autor: nolek »

Organizujemy kilkudniowe szkolenie. Chcemy zapewnić po szkoleniu jakieś atrakcje dla uczestników. Czy tego typu pokaz- http://www.ateliegrupa.pl będzie dobrym rozwiązaniem?

zastosowania fotokomórki
Awatar użytkownika
mk31
Posty: 39
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:16

Re: Szkolenia

Post autor: mk31 »

Zobaczcie na te szkolenia prawne dla przedsiębiorców https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ . Można tam zdobyć wiedzę potrzebną w każdej firmie. Warto profesjonalnie zarządzać firmą, aby nie narazić się na jakieś przykre konsekwencje. Niestety nieznajomość prawa szkodzi.... i to bardzo, szczególnie jeśli mamy jakąś kontrolę lub kontrahent nie wywiązuje się z umowy.
Awatar użytkownika
manta
Posty: 83
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:56

Re: Szkolenia

Post autor: manta »

Szkolenia są bardzo ważne dlatego też powinniśmy się szkolić ale także pracodawcy powinni pamiętać o wszelkiego typu szkoleniach. Bardzo ważne jest aby pamiętać także o wszelkiego typu audytach zewnętrznych aby mieć gwarancję, że nasza firma jest pod każdym względem bezpieczna. Bardzo ważny audyt dotyczy instalacji PPOŻ i taki profesjonalny audyt przeprowadzi nam ta firma https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ Mają bardzo duże doświadczenie w tej kwestii , poza tym zatrudniają audytorów doskonale znających specyfikę swojej pracy, a dodatkowo współpracują z cenionymi branżowymi ekspertami i rzeczoznawcami ppoż
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Szkolenia

Post autor: Marek78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby zainwestowac w kursy i szkolenia. Co sądzicie o tym https://leadership-center.pl/ ? Chciałbym nauczyc sie zarzadzac projektami. Niedlugo mam przejac nowy projekt w firmie,dlatego bardzo zalezy mi na tym,aby zainwestowac w swoj rozwoj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Szkolenia

Post autor: mczay »

Najważniejszymi szkoleniami dla pracowników są szkolenia BHP, dzięki którym zwiększasz bezpieczeństwo w firmie. Pamiętaj, że muszą być one co jakiś czas powtarzane. Na stronie: https://kursbhp.com/ oferuje się firma, która organizuje takie szkolenia w wersji elektronicznej. To bardzo wygodne - polecam.
Awatar użytkownika
Mann
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2020, 13:56

Re: Szkolenia

Post autor: Mann »

To prawda, szkolenia nie tylko nas rozwijają, ale w wielu przypadkach także są czynnikiem, który w przyszłości może zapewnić nam i naszym pracownikom bezpieczeństwo. Tak jest w przypadku szkoleń PPOŻ. Jeśli chcecie takowe przeprowadzić w swojej firmie, to polecam http://krispolppoz.pl/pages/9/oferta miałem przyjemność korzystać z ich usług i powiem, że dawno nie widziałem tak interesującego szkolenia. Prowadzący wiedzą, jak zainteresować słuchaczy, potrafią w sposób ciekawy przekazać swoją wiedzę, która została ze mną. Dużo zajęć praktycznych i przydatnych ćwiczeń. Naprawdę polecam takie szkolenie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Szkolenia

Post autor: mem32 »

A może ktoś z Was chciałby zdecydować się na szkolenie Data Scientist? Takie szkolenie widziałam przeglądając stronę https://futurecollars.com/pl/data-science/ i mnie zainteresowało. W skrócie mówiąc Data Scientist to osoba, która łączy w swoim zawodzie obowiązki programisty oraz analityka danych. Taki zawód jest bardzo przyszłościowy, wiec warto korzystać z możliwości dostępnych kursów na rynku.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2019, 15:12
Kontakt:

Re: Szkolenia

Post autor: mleczko90 »

Co myślicie o szkoleniach sprzedażowych? Są one w stanie czegoś nauczyć? Rózne opinie w internecie mozna spotkac, a oferta firmy https://integritysolutionspoland.pl/integrity-selling/ jest naprawde interesująca i wygląda obiecująco
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:27

Re: Szkolenia

Post autor: tobiaszjablonski »

Bardzo dobre szkolenia z tematów HR i nie tylko można znaleźć https://hrsensor.pl/szkolenia/. Warto sprawdzić!
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: Szkolenia

Post autor: sykstus »

Świetna firma szkoleniowa z Warszawy z której usług my korzystamy to MF Szkolenia https://mfszkolenia.pl/ To świetni specjaliści, mają szereg róznych szkoleń, m.in. z rachunkowości, obsługi komputera czy kursy podnoszenie umiejętności komunikacji albo kreatywnego rozwiązywania problemów. Mają rozsądne ceny i dobrych instruktorów.
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Szkolenia

Post autor: molika »

Na pewno na tę stronę https://leadership-center.pl/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na firmę, która oferuje wiele ciekawych szkoleń z zakresu zarządzania projektami. Przemyślcie ten temat. Takie szkolenia są naprawdę przydatne i znacznie ułatwiają wykonywania zadań. Właśnie dlatego są cenione przez pracodawców.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Szkolenia

Post autor: Marek78 »

Witam,chcę zorganizować szkolenie wraz z konferencją i bardzo zalezy mi na tym,aby znalezc malownicze miejscu,w ktorym po spotkaniu bedziemy mogli odpocząć i się zintegrować. https://nadmorski.pl/business-positive/ ... erencyjne/ Co o tym sądzicie ? Proszę o wasze opinie.
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Szkolenia

Post autor: Uleńka »

Warto wybierać wartościowe szkolenia,szczególnie jesli stajemy przed wyborem studiów. Obecnie sporo pracodawców poszukuje dobrych architektów i grafików komputerowych a odpowiedni kurs artystyczny ASP pozwoli na przygotowanie nas do takich studiów. W celu wyboru najlepszego kursu zobaczcie na oferte pracowni artystycznej Domin w Krakowie. Oferują dobre szkolenia właśnei z zakresu rysunku,malarstwa czy grafiki komputerowej.
Awatar użytkownika
kornelia
Posty: 48
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:39

Re: Szkolenia

Post autor: kornelia »

Uważam, że szkolenia i kursy to świetna opcja aby podnieść swoje kwalifikacje albo też uzyskać całkiem nowy zawód. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą Ośrodka Szkoleniowego Kursor: https://www.kursor.edu.pl/ . Znajdziecie tam wiele ciekawych możliwości.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2019, 15:12
Kontakt:

Re: Szkolenia

Post autor: mleczko90 »

Najlepiej szkolić się ze sprzedaży - to jest umiejętnosć która przydaje się zawsze i wszędzie. Ja ze swojej strony polecam ofertę https://integritysolutionspoland.pl/szk ... -warszawa/
Awatar użytkownika
Bożena234
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:35

Re: Szkolenia

Post autor: Bożena234 »

mem32 pisze: ↑21 maja 2020, 7:35 A może ktoś z Was chciałby zdecydować się na szkolenie Data Scientist? Takie szkolenie widziałam i mnie zainteresowało. W skrócie mówiąc Data Scientist to osoba, która łączy w swoim zawodzie obowiązki programisty oraz analityka danych. Taki zawód jest bardzo przyszłościowy, wiec warto korzystać z możliwości dostępnych kursów na rynku.
Ja się zastanawiam jak zostać programistą. Bardzo popularny zawód, można sporo zarobić. Widziałam szkolenia na ten temat, ale czy jedno szkolenie wystarczy? Nie potrzeba do tego studiów? Konkretnego wykształcenia? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Szkolenia

Post autor: sapex »

A czy ktoś z Was ogarnia taki temat jak robot kuka szkolenia bardzo by mi się przydały. Z tego, co szukałem najlepsze są szkolenia organizowane tutaj http://szkoleniarobotowe.pl/ mam nadzieję, że w naszej społeczności jest ktoś kto zna się na rzeczy, był na takim szkoleniu i mógłby pomóc?
Awatar użytkownika
pahana
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Szkolenia

Post autor: pahana »

A co powiecie o dualnych kształceniu o którym tutaj mowa https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ ? Ostatnio znajomy wspominał mi o takiej metodzie szkolenia przyszłych pracowników i uważam, że to świetna rzecz. A wy jakie macie zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Maciek29
Posty: 7
Rejestracja: 26 sie 2020, 12:44

Re: Szkolenia

Post autor: Maciek29 »

Mój tata jest byłym wojskowym i z chwilą kiedy przeszedł na emeryturę podjął pracę w ochronie. Teraz regularnie korzysta z różnych kursów i szkoleń z tego zakresu i ostatni był na szkoleniu w http://www.scat.pl/szkolenia/pl. Warto zaznaczyć, że Centrum Szkoleniowe SCAT to jedyna w Polsce niepubliczna placówka kształcenia , która posiada wszystkie wymagane certyfikaty i moim zdaniem warto skorzystać z ich oferty.
Awatar użytkownika
biz_w24
Posty: 17
Rejestracja: 20 wrz 2020, 14:01

Re: Szkolenia

Post autor: biz_w24 »

A może zamiast szkoleń lepiej jest postawić na studia podyplomowe? Ja właśnie w tym kierunku poszłam. Jestem teraz na marketing studia warszawa i uważam, ze to bardzo rozwojowy i przyszłościowy kierunek, jestem zadowolona ze swojego wyboru
duśka

Re: Szkolenia

Post autor: duśka »

pewnie, ze żadne szkolenia nie zastąpią studiów. Ja długo zastanawiałam się nad kontynuacją nauki na podyplomówce ale w końcu zdecydowałam się na Osteopatię na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie :) jestem na pierwszym roku i choć nauki jest dużo to wiem, ze to przyszłościowy kierunek.
ćma255

Re: Szkolenia

Post autor: ćma255 »

No szkolenia to bardzo ważna sprawa i warto je robić. Ja np. sądzę, że jak mowa o szkoleniach i kursach to warto zwrócić uwagę na naukę języków. Zobaczcie sobie np. https://lincoln.edu.pl/online/. Bardzo fajna szkoła językowa i w dodatku można się uczyć online angielskiego.
anieluś

Re: Szkolenia

Post autor: anieluś »

Jestem na etapie szkolenia zawodowego , wybrałam kierunek biurowy. Kupiłam sobie do tego materiały edukacyjne " Pracownik biurowy. Podręcznik do nauki zawodu " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip . Jest to zbiór ćwiczeń podzielonych tematycznie na działy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, zakresu obowiązków, współpracy oraz doboru pracowników.
śeciak

Re: Szkolenia

Post autor: śeciak »

Jeśli poszukujecie oprogramowania, który pomoże usprawnić wszystkie działania dotyczące prowadzenia szkoleń to polecam Wam https://firmao.pl/firmy-szkoleniowe.php. Dzięki specjalnie dopasowanym funkcjom w Firmao zarządzanie szkoleniami jest o wiele prostsze.
saniś99544

Re: Szkolenia

Post autor: saniś99544 »

Może zainteresuje Was szkoła rysunku, np. dla Waszych dzieciaków? Koniecznie powinniście sobie zerknąć na stronę https://www.formatstudio.com.pl . Przede wszystkim poznacie wszystkie informacje. Polecam się zainteresować - taki kurs może być fantastycznym przygotowaniem do dalszego rozwoju.
Daruś

Re: Szkolenia

Post autor: Daruś »

Uważam, że każde szkolenie, które podnosi nasze kompetencje jest warte naszego zachodu i poświęconego czasu. Obecnie szykuję się na szkolenie https://ux-pm.pl/ . To unikatowy na skalę międzynarodową program szkoleń UX certyfikowany przez stowarzyszenie UXalliance. Firmy stosujące w swojej pracy metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika (UCD) w krótkim czasie zwiększają lojalność klientów i osiągają wymierne korzyści.
Aguś

Re: Szkolenia

Post autor: Aguś »

Bardzo lubię planować imprezy. Zarówno te w rodzinnym gronie, jak i te firmowe. Postanowiłam dokształcić się w tej kwestii i wybrać na szkolenie. Jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej oferuje https://emtg.pl/category/organizacja-i- ... e-eventow/ . Zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
móranowskia

Re: Szkolenia

Post autor: móranowskia »

My z kolei zadecydowaliśmy o postawieniu na szkolenia organizowane przez celebrytów - nie bez powodu. https://personalreactor.pl/szkolenia/ odpowiadają za takie przedsięwzięcia i muszę przyznać, że ich główną zaletą jest mocniejszy przekaz wobec słuchaczy. Uczestnicy dużo chętniej angażują się w wiedzę przekazywaną przez osoby znane.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: Szkolenia

Post autor: ominina »

w centrum CBT w Warszawie ponownie szykują się świetne szkolenia, właśnie dostałam informację od znajomej. Tym razem będzie to
neuropsychologia kliniczna dorosłego https://cbt.pl/szkolenia/neuropsycholog ... doroslego/ . Łącznie 4 bloki, każdy po 20 godzin zajęć obejmujące : wykład konwersatoryjny, warsztat, metoda przypadków
móranowski

Re: Szkolenia

Post autor: móranowski »

Szkolenia prowadzone przez https://www.fabrykaabsolwentow.pl/oferta pozwoliły mi wstać na nogi i zwyczajnie wziąć się za siebie. Po odebraniu edukacji w tym miejscu, znalezienie nowej pracy nie było takie trudne. W końcu nauczyłem się wielu nowych i przydatnych skilli a edukacja stoi tam na niezmiernie wysokim poziomie.
móranowski

Re: Szkolenia

Post autor: móranowski »

Jak z kolei opierałem się ostatnio na szkoleniach otwartych, organizowanych przez https://vade.com.pl/szkolenia-otwarte/ . To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, chętnych na poprawę kompetencji. Z dostępem do takiej wiedzy nauczyłem się unikać głupich błędów, w dodatku wymiana doświadczeń także poprawiła moje kompetencje.
andrzej ziąb

Re: Szkolenia

Post autor: andrzej ziąb »

Jakbyście chcieli zorganizować szkolenie w Warszawie i byście szukali dobrego ośrodka szkoleniowego, to powierzchnię można wynająć np. tu https://www.creativeedge.pl/ . Do profesjonalnych, biznesowych spotkań te sale będą jak znalazł. Idealne warunki, 5 sal klimatyzowanych do wyboru, strefa relaksu gdzie goście mogą napić się kawy etc. Warto.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Szkolenia

Post autor: Marek78 »

Witam.
Bardzo ważne jest, aby rozwijać się na bieżąco, ja ostatnio wpadłem na tą stronę https://ux-pm.pl/poziom-2 i uważam, że ich szkolenia wydają się być bardzo obiecujące, dlatego też mogę śmiało polecić je każdemu z was, miłej nauki.
Pozdrawiam. :)
Jarota

Re: Szkolenia

Post autor: Jarota »

Warto korzystać ze szkoleń, a niekiedy jest to nawet konieczne jeśli chcemy mieć dobrą pracę. Ja pracuję w branży budowlanej i widzę, że jest coraz wieksze zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia. Sporo firm oferuje w tym zakresie kursy i szkolenia, ale my zawsze korzystamy z oferty Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Mają bardzo szeroki zakres szkoleń, mi. in oferują kursy dla operatorów maszyn roboczych - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych. Są to szkolenia dla obłsugi maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych w specjalnościach, w wielu specjalnościach, poszukiwanych obecnie na rynku.
etnos

Re: Szkolenia

Post autor: etnos »

Oferta Centrum Medycyny Estetycznej prezentuje się bardzo interesująco z uwagi na szkolenie medycyna estetyczna szczecin . Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności w tej dziedzinie, warto zapoznać się z ofertą centrum.
ODPOWIEDZ