Światłowód

Wątek o prowadzeniu firmy.
Ryyśka

Światłowód

Post autor: Ryyśka »

Witam. W jednym budynku mamy trzy firmy. Wspólnie uzgodniliśmy, że chcemy sobie podciągnąć światłowód. Może ktoś z was się orientuje czy będziemy potrzebować takich przełącznic https://cabinex.pl/18-przelacznice-dostepowe-fttx? Według mojego rozumowania tak, bo będziemy mieć trzech użytkowników.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 304
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Światłowód

Post autor: kolka »

MY też bardzo długo szukaliśmy dobrego internetu. Oczywiście - firm na rynku jest naprawdę bardzo dużo. Więc też dzięki temu i można wybierać wśród różnych ofert. I tak co do internet Wrocław - wybór był prosty. Myślę, że ta oferta zainteresuje również was.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: Światłowód

Post autor: panalkra »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://presscontent.pl/
Ostatnio zmieniony 01 cze 2021, 18:28 przez panalkra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ominina
Posty: 120
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:57

Re: Światłowód

Post autor: ominina »

Trzeba przyznać, że technologia mocno idzie do przodu i to jest oczywiście powód do radości. Aktualnie na rynku można znaleźć tyle rozwiązań związanych z komunikacją bezprzewodową, że na pewno dużo łatwiej jest np. zarządzać w firmie. Jeśli szukacie najwyższej jakości sprzętu to polecam tę firmę https://www.senetic.pl/teltonika/
Kłepek

Re: Światłowód

Post autor: Kłepek »

Światłowody idealnie sprawdzają się jako wydajne i szybkie łącza. U nas na osiedlu światłowody instalowała firma TSK https://tsk.wroclaw.pl/oferta/instalacje-swiatlowodowe Współpraca z takim kooperantem to przyjemność. Całość prac została zrealizowana terminowo i skrupulatnie. Okablowanie zostało założone zgodnie z tym, co w projekcie. I wreszcie mamy idealny dostęp do Internetu.
Wojtekkkkk

Re: Światłowód

Post autor: Wojtekkkkk »

Jestem pracownikiem gminnym i śmiało mogę wam polecić firmę, która ciągnęła światłowód na jej terenie. Nie było żadnych skarg na firmę, a wszystkie pracy szły bezproblemowo. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, bo cała operacja zamknęła się w sporo niższych pieniądzach, niż oferowała konkurencja. Firma nazywa się RBS MEDIA, a to jej pełny adres: ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec i strona www: https://rbsmedia.pl/ Jak będziecie chcieli również w swoim regionie kłaść sieć teletechniczną, to warto odezwać się do tej firmy.
frendzooone

Re: Światłowód

Post autor: frendzooone »

Nie wiem, jak ma coś u was wyglądać, ale na pewno dostawcy usług internetowych są różni i nie wszyscy mają to do siebie, że szukają czegoś odpowiedniego i to jest dla nas trudne, ale jak już sobie omawiamy niektóre elementy, to na pewno warto sprawdzać co nieco i niech to będzie dla nas wskazówką.
ODPOWIEDZ