Sprężarka

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Gumis
Posty: 95
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:57

Sprężarka

Post autor: Gumis »

Przy budowach bardzo często wykorzystuje się sprężarki. Sprężarka wykorzystana jest przy pracach takich urządzeń jak wiertarki pneumatyczne, ubijaki, maszyny do palowania czy przenośniki do betonu. Bardzo dobre sprężarki oferuje producent firma Techem https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... kw,156.htm. Tu można zamówić sprężarkę dostosowana do swoich potrzeb (a raczej potrzeb urządzeń budowlanych). Firma zajmuje się także profesjonalnym serwisem oraz sprzedażą części.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Sprężarka

Post autor: kolka »

Moim zdaniem za jednym i drugim rozwiązaniem przemawia wiele pozytywnych aspektów. Niemniej jednak jeżeli chodzi o takie działania jak chociażby pompowanie kół, czy też drobne naprawy, przy odrobinie praktyki sami sobie możemy z nimi poradzić. W pierwszym przypadku jednak niezbędna będzie dobrej jakości sprężarka. Tego typu produkty znajdziemy w ofercie niemieckiej firmy https://www.aerzen.com/pl.html, przy czym producent ten dostarcza sprzęt najwyższej jakości, jak również w trakcie jego eksploatacji świadczy usługi serwisowe.
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2020, 17:22

Re: Sprężarka

Post autor: Tati17 »

Niedawno w necie natknęłam się na informacje w tym temacie na blogu - http://top-kompresory.pl .To wyjątkowo wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne super wiadomości.
Awatar użytkownika
Tabasko
Posty: 132
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:05

Re: Sprężarka

Post autor: Tabasko »

W firmach używa się różnych maszyn czy narzędzi, które czasem się psują. Warto na stanie mieć akcesoria do maszyn, aby samodzielnie wykonać podstawowe naprawy. Nie każda usterka wiąże się z koniecznością oddawania sprzętu do profesjonalnego serwisu. Drobne naprawy i renowacje bez problemu można wykonać samodzielnie.
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: Sprężarka

Post autor: Wektor »

To ja mam dla was taki namiar: specjaliści w dziedzinie sprężarek powietrza dla przemysłu - Technika Systemów Sprężonego Powietrza https://sprezarki.com.pl/ Mega solidna firma, mają w ofercie szeroki wybór urządzeń: sprężarek śrubowych, łopatkowych, spiralnych, przewoźnych, uzdatniaczy powietrza, filtrów, pomp próżniowych, generatorów tlenu i azotu. Do tego super obsługa klienta i ceny nie wzięte z sufitu.
grałbiński

Re: Sprężarka

Post autor: grałbiński »

Jeśli szukasz wydajnej sprężarki to polecam ci sprawdzić ofertę firmy https://www.kompresjan.pl/ który posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i jakości na sprzęt, który sprzedają przez co można być spokojnym o trwałość na długi czas.
ODPOWIEDZ