Profesjonalne doradztwo energetyczne

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Maciej1969
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 12:37

Profesjonalne doradztwo energetyczne

Post autor: Maciej1969 »

Witam serdecznie. Czy macie jakieś doświadczenia we współpracy z firmą elektrum.com.pl? Próbowałem sam znaleźć najlepszą ofertę od dostawców energii, ale chyba mi się nie uda, dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z usług Elektrum. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
klaudia79
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 15:52

Re: Profesjonalne doradztwo energetyczne

Post autor: klaudia79 »

Serdecznie polecam Elektrum. Są ekspertami, jeśli chodzi o optymalizację kosztów i potrafią znaleźć naprawdę korzystną ofertę, dzięki czemu możesz sporo zaoszczędzić na opłatach. Super owocna współpraca :)
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Profesjonalne doradztwo energetyczne

Post autor: Lolka »

Z tego, co się orientuję, to takim profesjonalnym doradztwem energetycznym zajmuje się również firma https://www.efektywniej.pl/ z Wrocławia. Działa ona jednak na terenie całej Polski. Może Wam pomóc wdrożyć różne energooszczędne rozwiązania, z których na pewno będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 185
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Profesjonalne doradztwo energetyczne

Post autor: Bellea »

Warto z tego skorzystać, w końcu tu w grę wchodzą już bardzo duże sumy, energia kosztuje i jeszcze ma pójść znacznie w górę podobno. Trzeba by było się na to przygotować. Jeżeli macie przez sobą plany rozbudowy sieci, linii energetycznych to powinniście zajrzeć sobie na ofertę od firmy https://www.eltelnetworks.pl/oferta/usl ... no-prawne/ Działają na rynku polskim, a także i poza granicami kraju oferując projekty elektroenergetyczne i inwestycje energetyczne
ODPOWIEDZ