Prawo spadkowe

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
MonikaNos
Posty: 32
Rejestracja: 28 sie 2019, 23:54

Prawo spadkowe

Post autor: MonikaNos »

Cześć,

Znacie jakieś dobre kancelarie w Opolu, które się tym zajmują?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 31
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:24

Re: Prawo spadkowe

Post autor: JakubNowakowski »

Dobry Wieczór,

Ja mogę polecić tą
: http://kdkancelaria.pl/prawo-spadkowe/. Moja przyjaciółka korzystała z ich usług i wszystko udało się zrobić tak jak tego chciała.
Myślę, że warto się z nimi skontaktować i może umówićc na spotkanie :D :D :D
Aśka

Re: Prawo spadkowe

Post autor: Aśka »

Sprawami spadkowymi zajmuje sie np. https://www.kancelariawach.pl/ z Płocka. Można tam liczyć na pomoc w przeprowadzeniu często trudnych i skomplikowanych postępowań związanych z działem spadku. Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną. Reprezentują przed sądami polskimi również osoby zamieszkałe za granicą.

funkcje faktoringu
AnetaGórska

Re: Prawo spadkowe

Post autor: AnetaGórska »

Sprawy dotyczące prawa spadkowego mogą budzić w wielu nas mieszane uczucia. Z jednej strony oznaczają stratę kogoś bardzo bliskiego, z drugiej załatwianie kwestii prawnych może być dodatkowym problemem. Szczególnie jak trafimy na kogoś niekompetentnego dlatego musimy zdobyć jak najwięcej informacji na temat danego radcy prawnego. Przekrój spraw w kancelariach prawniczych może być bardzo szeroki dlatego wybierajmy tylko te wyspecjalizowane. Z dwóch głównych możemy wymienić: postępowania o podział spadku oraz stwierdzenie nabycia spadku. Wszystko oczywiście może się skomplikować jeśli w testamencie jest wpisanych kilka osób bo zazwyczaj każda z nich będzie chciała go podważyć. Dlatego tak ważne jest zdobycie pomocy w takim zakresie jak prawo spadkowe kraków . Wystarczy skontaktować się z większymi kancelariami z okolicy, przykład - https://www.kancelaria-actio.com/uslugi ... -spadkowe/ aby dowiedzieć się jak duże są nasze szanse w danej sytuacji.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Prawo spadkowe

Post autor: brado »

W pierwszej chwili spadek kojarzy się bardzo pozytywnie. Jednak niekoniecznie zawsze tak w rzeczywistości jest. Są sytuacje, że najlepsze co można zrobić to go nie przyjąć. Dlatego pomoc adwokata może okazać bezcenna w takich sytuacjach. W Szczecinie i w całym zachodniopomorskim bardzo dobre opinie ma kancelaria adwokacka Węgłowski. Są w stanie pomóc w różnych dziedzinach prawa, również tych dotyczących spadku.
Irkłowski Damian

Re: Prawo spadkowe

Post autor: Irkłowski Damian »

Z doświadczenia wiem, że takie sprawy spadkowe są bardzo trudne i często zagmatwane. Dlatego warto korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów, tu polecam kancelarię Krakowiński z Łodzi, która ma doświadczenie w takich kwestiach, jak spadki, zachowek łódź. Pomogli mi rozwiązać moje problemy i powiem szczerze, że gdyby nie ich pomoc to nie wiem, jak sprawa by się potoczyła
kiędychowicz

Re: Prawo spadkowe

Post autor: kiędychowicz »

Po śmierci rodziców i niepewnej sytuacji jeśli chodzi o podział majątku między wszystkich braci zdecydowaliśmy zgłosić się do kancelarii prawnej De Iure celem sprawiedliwego podziału spadku. Pomoc prawna z ich strony okazała się być rzetelna i uczciwa dzięki czemu szybko doprowadziliśmy do korzystnego zamknięcia sprawy. Profesjonalna kancelaria.
Luiśki

Re: Prawo spadkowe

Post autor: Luiśki »

My ostatnio borykaliśmy się z kwestiami spadkowymi po dziadku. Nie obyło się bez pomocy prawnika oraz notariusza. Na szczęście mamy już sprawdzoną kancelarię notarialną w Warszawie przy ulicy Ciołka 13 https://www.notariusznawoli.com/czynnos ... o-spadkowe I po raz kolejny uzyskaliśmy tam rzetelną i fachową pomoc. Zdecydowanie warto się tam udać w kłopocie.
Wątły

Re: Prawo spadkowe

Post autor: Wątły »

Na dobrą sprawę ja dopiero co uczę się o tych kwestiach ale jestem zdania, że samo przepisanie majątku za życia na jedno dziecko jest również istotnym tematem. Całkiem niedawno miałem okazję o tym przeczytać na stronie https://seniorzy24.pl/przepisanie-majat ... o-dziecko/ i myślę, że warto jest się z takimi tekstami zapoznać.

metodyk języka angielskiego warszawa
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Re: Prawo spadkowe

Post autor: tekla »

Dokładnie tak. Jeśli spadek faktycznie jest bezproblemowy to wystarczy notariusz. Ale większość spadków niesie ze sobą niespodzianki - u mnie np. w postaci ogromnej hipoteki. Także takie sprawy najlepiej rozwiązywać przy pomocy specjalisty. U mnie sprawdził się mecenas Michał Mindykowski z Gdańska. Tutaj http://www.mindykowski.pl/ macie namiar na niego. Ustaliliśmy co ma być zrobione, a on wszystkim się zajął. Także jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ