Partner w transporcie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
mateusz-87
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 4:55

Partner w transporcie

Post autor: mateusz-87 »

Z jakimi firmami transportowymi najlepiej nawiązać współpracę? Ponoć dość korzystną ofertę ma textrapoland.eu. Korzystaliście z ich usług? Byliście zadowoleni?
Awatar użytkownika
hugo1963
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2021, 9:43

Re: Partner w transporcie

Post autor: hugo1963 »

Dla mnie Textra Poland to zdecydowanie najlepsza firma transportowa. Pochwalić mogę ich za kompleksowe podejście, sprawną realizację zleceń, dokładność i kilka innych aspektów. W każdym razie są niezastąpieni.
Awatar użytkownika
sykstus
Posty: 133
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:21

Re: Partner w transporcie

Post autor: sykstus »

W sprawie firmy transportowej to ja mogę wam podpowiedzieć, że w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego korzystamy z usług firmy Maximus z Poznania https://maximus-spedycja.pl Organizują przewóz ładunku (w tym również towarów niebezpiecznych), zajmują się transportem i spedycją, ale też magazynowaniem, załadunkiem i rozładunkiem, no i jako że to profesjonalna agencja celna to załatwią też wszelkie formalności związane z transportem, zgłoszą towar do odprawy celnej itd. To bardzo dobrze zorganizowana, solidna firma, nasza współpraca z nimi trwa już kilka lat i na pewno potrwa kolejne lata, bo to po prostu znakomity partner do współpracy.
Kłaczek22

Re: Partner w transporcie

Post autor: Kłaczek22 »

Jak poszukujesz partnera w transporcie niezależnie czy to lądowym, morskim czy powietrznym to wykorzystaj zdolności firmy https://symlog.eu/ Jako spedycja poradzą sobie z każdym zadaniem i przewiozą bezpiecznie ładunek na dane miejsce i o czasie. Stawiaj na sprawdzone spedycje jeśli nie chcesz stracić swojego towaru.
rótek

Re: Partner w transporcie

Post autor: rótek »

Vomax http://vomax.eu/spedycja-i-transport/ to firma z którą już od bardzo dawna współpracujemy, jeśli chodzi o transport. Transport krajowy i spedycja idą im bardzo sprawnie , wszelkie towary dowożą sprawnie i na czas, czyli zgodnie z planem . Możemy liczyć zarówno na transport krajowy, jak i międzynarodowy!
Łącznik33

Re: Partner w transporcie

Post autor: Łącznik33 »

Firma https://www.translogis.pl/ posiada wieloletnie doświadczenie w spedycji. Organizacja transportu kolejowego to ich specjalność ale poradzą sobie z każdym innym rodzajem transportu drogą morską, lądową czy też powietrzną. Poradzą sobie z każdym zleceniem i dostarczą na czas w atrakcyjnej stawce. Idealne wsparcie w twoim biznesie.
rótkowski

Re: Partner w transporcie

Post autor: rótkowski »

Myślę, iż z pewnością przydatne może się okazać zawiązanie współpracy z agencją celną. Osobiście, specjalistom z TRANSCONSULT https://www.transconsult-poland.pl/oferta/agencja-celna zawdzięczam kompleksową obsługę związaną z przygotowaniem i złożeniem różnego rodzaju dokumentacji celno-skarbowej. Tym sposobem można uniknąć niespodziewanych błędów i nieporozumień.
Rafał78

Re: Partner w transporcie

Post autor: Rafał78 »

Ja od wielu lat współpracuję z Agencją Celną https://www.agencjacelnakrakow.com.pl/uslugi z Krakowa. Świadczą kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie importu i eksportu towarów, doradztwa celno-prawnego, deklaracji Intrastat oraz procedur tranzytowych. Swoje usługi wykonują rzetelnie i kompleksowo. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ